13. schůze, 64. hlasování, 3. září 1997, 17:11
Zák. o nadacích
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 179 | Je třeba: 90
A Ano: 89 | N Ne: 54 | 0 Nepřihlášen: 21 | Z Zdržel se: 36 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 130 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Jaroslav Bašta
- N Eduard Bureš
- A Petra Buzková
- A František Čech
- 0 Václav Exner
- A Petr Hulinský
- N Tomáš Kladívko
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- N Hana Kordová Marvanová
- 0 Květoslava Kořínková
- N Zdeněk Krampera
- N Oldřich Kužílek
- N Ivan Mašek
- N Igor Němec
- A Jaroslav Orel
- N Tomáš Páv
- N Jiří Payne
- Z Ivana Plechatá
- N Michal Prokop
- A Petr Šimůnek
- Z Miroslav Tyl
- A Miloslav Výborný
- N Zdeněk Zajíček
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- A Jan Bláha
- N Jan Černý
- A Václav Frank
- A Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- N Jan Klas
- A Ivan Kočárník
- Z Jan Koucký
- 0 Václav Krása
- N Libor Kudláček
- A Michal Lobkowicz
- A Karel Machovec
- A Jaroslav Maňásek
- A Hana Škorpilová
- Z Rudolf Šmucr
- Z Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- N Jan Vidím
- N Jindřich Vodička
- Z Petr Zajíc
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- 0 Roman Češka
- A Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- A Jitka Kupčová
- N Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- A Václav Svoboda
- A Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- Z Jan Třebický
- Z Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 9N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- N Vladimír Budinský
- A Květoslava Čelišová
- 0 Petr Čermák
- A Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- N Josef Holub
- A Josef Houzák
- Z Vlasta Hrůzová
- A Robert Kopecký
- 0 Vladimír Laštůvka
- 0 Jaroslav Melichar
- N Stanislav Pěnička
- 0 Jiří Skalický
- Z Miroslav Sládek
- N Martin Smetana
- A František Španbauer
- A Pavel Tollner
- N Oldřich Vojíř
- A Jozef Wagner
- A Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 8N Ne: 100 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- Z Drahoslava Bartošková
- A Rostislav Čevela
- N Zdeňka Horníková
- N Ondřej Huml
- N František Kozel
- A Michal Kraus
- A Miloslav Kučera
- 0 Dušan Kulka
- Z Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Lux
- N Pavel Maixner
- 0 Josef Mandík
- N Jana Marcová - Petrová
- N Václav Nájemník
- Z František Novák
- N Radomíra Nývltová
- A Hana Orgoníková
- Z Pavel Severa
- 0 Evžen Snítilý
- N Jan Stráský
- A Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5)
- Z Pavel Bratinka
- 0 František Brožík
- Z Tomáš Březina
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- N Josef Krejsa
- 0 Michael Kuneš
- A Karel Mach
- A Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- 0 Anna Röschová
- 0 Jan Ruml
- A Rudolf Tomíček
- A Miroslav Vacek
- Z Stanislav Volák
- Z Ivan Vrzal
- Z Petr Vrzáň
- N Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 23N Ne: 100 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- 0 Libor Ambrozek
- Z Vladimír Bartoš
- N Vlastimil Bařinka
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Josef Borák
- A Vladimír Cisár
- A Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- A Jan Grůza
- Z Čestmír Hofhanzl
- Z Jiří Honajzer
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- N Robert Kolář
- A Jan Kostrhun
- A Pavel Kováčik
- N Tomáš Květák
- Z Milan Kynčl
- A Dalibor Matulka
- 0 Miloš Melčák
- A Josef Molín
- Z Dušan Navrátil
- N Karel Nejezchleb
- A Marie Noveská
- N Jaroslav Pešán
- N Jana Pešková
- N Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- N Martin Přibáň
- N Laura Rajsiglová
- A Olga Sehnalová
- A Jaromír Schling
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- Z Milan Uhde
- A Jiří Václavek
- A Miloslav Vlček
- N Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 19N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 8)
- A Marek Benda
- A Pavel Dostál
- A Eva Fischerová
- N Vavřinec Fójcik
- A Jana Gavlasová
- A Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- Z Vilém Holáň
- A František Chobot
- 0 Jaromír Kalus
- A Miroslav Kapoun
- 0 Václav Klaus
- Z Daniel Kroupa
- Z Ivan Langer
- N Milan Loukota
- A Antonín Macháček
- Z Petr Nečas
- N Jindřich Nehera
- Z Jiří Novák
- N Libor Novák
- A Jaroslav Palas
- A Luděk Polášek
- A Vladimír Procházka
- Z Miloslav Ransdorf
- A Svatomír Recman
- Z Karel Sehoř
- A Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- N Josef Ullmann
- N Jan Vik
- A Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 7 | 13 | 2 | 2 | 0 |
Středočeský | 21 | 10 | 5 | 1 | 5 | 0 |
Jihočeský | 14 | 7 | 2 | 1 | 4 | 0 |
Severočeský | 20 | 9 | 5 | 4 | 2 | 0 |
Východočeský | 26 | 8 | 10 | 4 | 4 | 0 |
Západočeský | 18 | 6 | 3 | 4 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 23 | 10 | 2 | 6 | 0 |
Severomoravský | 36 | 19 | 6 | 3 | 8 | 0 |
Celkem | 200 | 89 | 54 | 21 | 36 | 0 |