19. schůze, 15. hlasování, 28. ledna 1998, 15:35
Vyslovení důvěry vládě
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 193 | Je třeba: 97
A Ano: 29 | N Ne: 98 | 0 Nepřihlášen: 7 | Z Zdržel se: 66 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 150 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- Z Jaroslav Bašta
- N Eduard Bureš
- Z Petra Buzková
- N František Čech
- Z Václav Exner
- N Andrej Gjurič
- A Petr Hulinský
- N Tomáš Kladívko
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- N Hana Kordová Marvanová
- Z Květoslava Kořínková
- A Zdeněk Krampera
- N Oldřich Kužílek
- A Ivan Mašek
- N Igor Němec
- N Jaroslav Orel
- N Tomáš Páv
- N Jiří Payne
- N Ivana Plechatá
- 0 Michal Prokop
- Z Petr Šimůnek
- N Miroslav Tyl
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8)
- Z Jan Bláha
- N Jan Černý
- N Václav Frank
- Z Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- N Jan Klas
- Z Ivan Kočárník
- 0 Jan Koucký
- N Václav Krása
- Z Libor Kudláček
- N Michal Lobkowicz
- Z Karel Machovec
- Z Jaroslav Maňásek
- Z Hana Škorpilová
- A Rudolf Šmucr
- N Tomáš Teplík
- N Vlastimil Tlustý
- 0 Jan Vidím
- N Jindřich Vodička
- A Petr Zajíc
- Z Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8)
- Z Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- Z Taťána Jirousová
- Z Jitka Kupčová
- A Jaroslav Novák
- N Vlasta Parkanová
- N Pavel Pešek
- Z Václav Svoboda
- 0 Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- Z Jan Třebický
- N Jiří Vlach
- Z Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 5N Ne: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- 0 Vladimír Budinský
- Z Květoslava Čelišová
- N Petr Čermák
- Z Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- N Josef Holub
- Z Josef Houzák
- A Vlasta Hrůzová
- N Robert Kopecký
- Z Vladimír Laštůvka
- N Jaroslav Melichar
- N Stanislav Pěnička
- N Jiří Skalický
- A Miroslav Sládek
- A Martin Smetana
- A František Španbauer
- N Pavel Tollner
- N Oldřich Vojíř
- 0 Jozef Wagner
- Z Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 2N Ne: 16Z Zdržel se: 8)
- N Drahoslava Bartošková
- N Rostislav Čevela
- N Zdeňka Horníková
- N Ondřej Huml
- N František Kozel
- Z Michal Kraus
- Z Miloslav Kučera
- N Dušan Kulka
- N Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- N Josef Lux
- A Pavel Maixner
- Z Josef Mandík
- N Jana Marcová - Petrová
- N Václav Nájemník
- N František Novák
- A Radomíra Nývltová
- Z Hana Orgoníková
- N Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- N Jan Stráský
- Z Alena Svobodová
- Z Vlasta Štěpová
- Z Jaroslav Štrait
- Z Miloš Titz
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 5N Ne: 8Z Zdržel se: 5)
- N Pavel Bratinka
- Z František Brožík
- N Tomáš Březina
- Z Milan Ekert
- Z Milada Emmerová
- A Josef Krejsa
- A Michael Kuneš
- N Karel Mach
- Z Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Anna Röschová
- N Jan Ruml
- A Rudolf Tomíček
- Z Miroslav Vacek
- N Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
- A Petr Vrzáň
- A Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 22Z Zdržel se: 15)
- Z Libor Ambrozek
- N Vladimír Bartoš
- Z Vlastimil Bařinka
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Josef Borák
- Z Vladimír Cisár
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Václav Grulich
- N Jan Grůza
- N Čestmír Hofhanzl
- Z Jiří Honajzer
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- Z Zdeněk Klanica
- N Robert Kolář
- Z Jan Kostrhun
- Z Pavel Kováčik
- Z Tomáš Květák
- N Milan Kynčl
- Z Dalibor Matulka
- N Miloš Melčák
- N Josef Molín
- N Dušan Navrátil
- N Karel Nejezchleb
- Z Marie Noveská
- N Jaroslav Pešán
- A Jana Pešková
- N Jaroslav Plachý
- N Petr Pleva
- N Martin Přibáň
- A Laura Rajsiglová
- N Olga Sehnalová
- Z Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- N Zdeněk Škromach
- N Michaela Šojdrová
- N Milan Uhde
- A Jiří Václavek
- N Miloslav Vlček
- A Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 7N Ne: 160 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 12)
- N Marek Benda
- N Jiří Černota
- N Pavel Dostál
- Z Eva Fischerová
- N Vavřinec Fójcik
- Z Jana Gavlasová
- Z Jaroslav Gongol
- Z Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- Z František Chobot
- N Jaromír Kalus
- Z Miroslav Kapoun
- 0 Václav Klaus
- N Daniel Kroupa
- N Ivan Langer
- A Milan Loukota
- A Antonín Macháček
- N Petr Nečas
- A Jindřich Nehera
- N Jiří Novák
- N Jaroslav Palas
- A Luděk Polášek
- N Vladimír Procházka
- Z Miloslav Ransdorf
- Z Svatomír Recman
- N Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- Z Petr Šulák
- N Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- N Josef Ullmann
- A Jan Vik
- Z Karel Vymětal
- Z Lubomír Zaorálek
- Z Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 3 | 15 | 1 | 5 | 0 |
Středočeský | 21 | 2 | 9 | 2 | 8 | 0 |
Jihočeský | 14 | 1 | 4 | 1 | 8 | 0 |
Severočeský | 20 | 5 | 8 | 2 | 5 | 0 |
Východočeský | 26 | 2 | 16 | 0 | 8 | 0 |
Západočeský | 18 | 5 | 8 | 0 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 4 | 22 | 0 | 15 | 0 |
Severomoravský | 36 | 7 | 16 | 1 | 12 | 0 |
Celkem | 200 | 29 | 98 | 7 | 66 | 0 |