5. schůze, 9. hlasování, 13. října 1998, 15:45
Zřízení komise pro práci Kanceláře PS
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 196 | Je třeba: 99
A Ano: 46 | N Ne: 113 | 0 Nepřihlášen: 4 | Z Zdržel se: 37 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 160 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- Z Jaroslav Bašta
- N Augustin Bubník
- N Petra Buzková
- Z Ivan David
- N Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- N Tomáš Kladívko
- N Václav Klaus
- N Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- N Libor Krátký
- N Stanislav Křeček
- N Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- N Jiří Payne
- N Aleš Rozehnal
- N Cyril Svoboda
- N Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- N Lucie Talmanová
- Z Jana Volfová
- N Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 13Z Zdržel se: 4)
- N Petr Bendl
- N Jan Bláha
- A Jarmila Boháčková
- N Milan Cabrnoch
- Z Eva Dundáčková
- A Václav Frank
- Z Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- N Jan Klas
- N Václav Krása
- Z Jaroslav Maňásek
- N Pavel Němec
- N Stanislav Němec
- N Vlasta Parkanová
- Z Václav Pícl
- A Miloslav Ransdorf
- N Tomáš Teplík
- N Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- N Jan Vidím
- A František Vnouček
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 9Z Zdržel se: 3)
- N Miroslav Beneš
- N Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- N Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- N Miroslav Máče
- N Pavel Pešek
- Z Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- N Jiří Vlach
- N Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
- N Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 7N Ne: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- A Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- N Jiří Drda
- Z Andrej Grega
- A Miroslav Grégr
- Z Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- N Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- N Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- N Marie Machatá
- Z Jaroslav Melichar
- 0 Miroslav Ouzký
- N Martin Starec
- Z František Španbauer
- N Pavel Tollner
- N Josef Vejvoda
- N Oldřich Vojíř
- N Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 5N Ne: 150 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- A Rostislav Čevela
- N Václav Hanuš
- N Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- N Michal Kraus
- N Josef Krejčí
- N Miloslav Kučera ml.
- Z Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Lux
- A Josef Mandík
- N Petr Mareš
- N Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- N Veronika Nedvědová
- Z Hana Orgoníková
- N Alena Páralová
- N Jiří Patočka
- Z Ivan Pilip
- N Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- A Alena Svobodová
- Z Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 3N Ne: 9Z Zdržel se: 3)
- N Jiří Bílý
- N Václav Brousek
- N František Brožík
- Z Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- Z Michael Kuneš
- N Pavel Lang
- N Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- Z Rudolf Tomíček
- N Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 13N Ne: 190 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7)
- Z Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Jiří Brtnický
- 0 Vladimír Cisár
- Z Karel Černý
- A Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- N Jan Grůza
- N Ivana Hanačíková
- N Petr Hort
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- N Ladislav Korbel
- Z Jan Kostrhun
- A Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- Z Michal Lobkowicz
- A Dalibor Matulka
- N Miroslava Němcová
- N Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- N Jaroslav Pešán
- N Jaroslav Plachý
- Z Petr Pleva
- A Olga Sehnalová
- Z Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- A Zdeňka Stránská
- N Pavel Suchánek
- A Zdeněk Škromach
- N Michaela Šojdrová
- N Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- N Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- N Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 7N Ne: 22Z Zdržel se: 9)
- N Marek Benda
- Z Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- A Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- N Vladimír Hradil
- N Pavel Hrnčíř
- N František Chobot
- N Radim Chytka
- N Josef Jalůvka
- N Yvona Jungová
- N Miroslav Kapoun
- N Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- N Tomáš Kvapil
- N Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- N Petr Matějů
- N Ludmila Müllerová
- N Petr Nečas
- N František Ondruš
- Z Jaroslav Palas
- Z Břetislav Petr
- Z Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- N Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- Z Petr Šulák
- N Zdeněk Švrček
- Z Dušan Tešnar
- Z Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- Z Lubomír Zaorálek
- Z Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 3 | 16 | 1 | 3 | 0 |
Středočeský | 22 | 5 | 13 | 0 | 4 | 0 |
Jihočeský | 15 | 3 | 9 | 0 | 3 | 0 |
Severočeský | 22 | 7 | 10 | 1 | 4 | 0 |
Východočeský | 25 | 5 | 15 | 1 | 4 | 0 |
Západočeský | 15 | 3 | 9 | 0 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 13 | 19 | 1 | 7 | 0 |
Severomoravský | 38 | 7 | 22 | 0 | 9 | 0 |
Celkem | 200 | 46 | 113 | 4 | 37 | 0 |