9. schůze, 193. hlasování, 10. února 1999, 17:02
zákon o svobodě informací
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 188 | Je třeba: 95
A Ano: 17 | N Ne: 137 | 0 Nepřihlášen: 12 | Z Zdržel se: 34 |
Volební kraj Hlavní město Praha (N Ne: 110 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 9)
- N Jaroslav Bašta
- Z Augustin Bubník
- N Petra Buzková
- 0 Ivan David
- Z Vladimír Doležal
- Z Václav Exner
- N Stanislav Fischer
- Z Tomáš Kladívko
- Z Václav Klaus
- N Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- N Libor Krátký
- Z Stanislav Křeček
- N Monika Mihaličková
- N Vladimír Mlynář
- N Jiří Payne
- Z Aleš Rozehnal
- 0 Cyril Svoboda
- Z Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- N Lucie Talmanová
- Z Jana Volfová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 1N Ne: 170 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- N Petr Bendl
- N Jan Bláha
- A Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- Z Eva Dundáčková
- N Václav Frank
- N Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- N Jan Klas
- N Václav Krása
- N Jaroslav Maňásek
- N Pavel Němec
- 0 Stanislav Němec
- N Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- Z Miloslav Ransdorf
- N Tomáš Teplík
- N Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- N Jan Vidím
- N František Vnouček
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- N Miroslav Beneš
- N Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- N Taťána Jirousová
- A Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- N Miroslav Máče
- 0 Pavel Pešek
- N Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- N Jiří Vlach
- N Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 2N Ne: 160 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- N Vlastimil Aubrecht
- N Ludmila Brynychová
- 0 Květoslava Čelišová
- N Jiří Drda
- N Andrej Grega
- N Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- N Josef Houzák
- Z Libor Ježek
- N Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- N Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- N Marie Machatá
- N Jaroslav Melichar
- Z Miroslav Ouzký
- A Martin Starec
- N František Španbauer
- N Pavel Tollner
- N Josef Vejvoda
- N Oldřich Vojíř
- N Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 1N Ne: 200 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- N Rostislav Čevela
- N Václav Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- A Michal Kraus
- N Josef Krejčí
- N Miloslav Kučera ml.
- N Miloslav Kučera st.
- Z Josef Lux
- 0 Josef Mandík
- N Petr Mareš
- N Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- N Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- N Alena Páralová
- N Jiří Patočka
- N Ivan Pilip
- N Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- N Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- N Jaroslav Štrait
- Z Miloš Titz
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 3N Ne: 110 Nepřihlášen: 1)
- N Jiří Bílý
- N Václav Brousek
- A František Brožík
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- N Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- N Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- A Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- N Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 270 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 10)
- N Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Jiří Brtnický
- A Vladimír Cisár
- N Karel Černý
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Václav Grulich
- Z Jan Grůza
- N Ivana Hanačíková
- N Petr Hort
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- Z Zdeněk Klanica
- N Ladislav Korbel
- N Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- N Pavel Kováčik
- N Michal Lobkowicz
- N Dalibor Matulka
- Z Miroslava Němcová
- N Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- Z Jaroslav Pešán
- Z Jaroslav Plachý
- 0 Petr Pleva
- N Olga Sehnalová
- Z Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N Zdeňka Stránská
- N Pavel Suchánek
- N Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- N Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- N Vojtěch Vymětal
- N Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 5N Ne: 26Z Zdržel se: 7)
- Z Marek Benda
- N Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- N Eva Fischerová
- N Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- N Pavel Hrnčíř
- N František Chobot
- N Radim Chytka
- Z Josef Jalůvka
- N Yvona Jungová
- Z Miroslav Kapoun
- N Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- N Tomáš Kvapil
- N Ivan Langer
- Z Antonín Macháček
- N Petr Matějů
- Z Ludmila Müllerová
- N Petr Nečas
- N František Ondruš
- Z Jaroslav Palas
- A Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- N Svatomír Recman
- N Karel Sehoř
- A Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- N Miroslava Vlčková
- N Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- N Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 0 | 11 | 3 | 9 | 0 |
Středočeský | 22 | 1 | 17 | 2 | 2 | 0 |
Jihočeský | 15 | 3 | 9 | 1 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 2 | 16 | 2 | 2 | 0 |
Východočeský | 25 | 1 | 20 | 2 | 2 | 0 |
Západočeský | 15 | 3 | 11 | 1 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 2 | 27 | 1 | 10 | 0 |
Severomoravský | 38 | 5 | 26 | 0 | 7 | 0 |
Celkem | 200 | 17 | 137 | 12 | 34 | 0 |