13. schůze, 64. hlasování, 14. května 1999, 16:13
Návrh na zřízení doč. komise PS - vzdělávání
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 146 | Je třeba: 74
A Ano: 34 | N Ne: 93 | 0 Nepřihlášen: 54 | Z Zdržel se: 19 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 140 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- N Jaroslav Bašta
- N Augustin Bubník
- Z Petra Buzková
- N Ivan David
- 0 Vladimír Doležal
- 0 Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- N Tomáš Kladívko
- N Václav Klaus
- N Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- N Libor Krátký
- 0 Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- A Vladimír Mlynář
- N Jiří Payne
- N Aleš Rozehnal
- A Cyril Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- N Lucie Talmanová
- N Jana Volfová
- N Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 120 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- N Petr Bendl
- Z Jan Bláha
- N Jarmila Boháčková
- N Milan Cabrnoch
- N Eva Dundáčková
- 0 Václav Frank
- N Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- N Jan Klas
- 0 Václav Krása
- N Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- N Stanislav Němec
- A Vlasta Parkanová
- Z Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- N Tomáš Teplík
- N Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- N Jan Vidím
- Z František Vnouček
- 0 Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- 0 Miroslav Beneš
- N Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- A Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- N Miroslav Máče
- N Pavel Pešek
- N Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- 0 Jiří Vlach
- N Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
- N Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 2N Ne: 80 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 3)
- Z Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- 0 Květoslava Čelišová
- N Jiří Drda
- N Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- 0 Josef Hojdar
- 0 Josef Houzák
- N Libor Ježek
- Z Jaromír Kohlíček
- 0 Robert Kopecký
- 0 Karel Kühnl
- Z Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- 0 Jaroslav Melichar
- N Miroslav Ouzký
- N Martin Starec
- N František Španbauer
- A Pavel Tollner
- N Josef Vejvoda
- 0 Oldřich Vojíř
- N Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 5N Ne: 110 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2)
- 0 Rostislav Čevela
- N Václav Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- Z Michal Kraus
- N Josef Krejčí
- 0 Miloslav Kučera ml.
- Z Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Lux
- A Josef Mandík
- 0 Petr Mareš
- N Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- N Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- N Alena Páralová
- N Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- A Pavel Severa
- 0 Evžen Snítilý
- A Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- N Miloš Titz
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 4N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- N Jiří Bílý
- N Václav Brousek
- N František Brožík
- Z Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- 0 Michael Kuneš
- N Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- N Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 170 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 5)
- A Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Jiří Brtnický
- N Vladimír Cisár
- Z Karel Černý
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- 0 Jan Grůza
- Z Ivana Hanačíková
- N Petr Hort
- A Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- 0 Zdeněk Klanica
- 0 Ladislav Korbel
- Z Jan Kostrhun
- Z Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- 0 Dalibor Matulka
- N Miroslava Němcová
- N Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- 0 Jaroslav Pešán
- N Jaroslav Plachý
- N Petr Pleva
- N Olga Sehnalová
- 0 Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- N Zdeňka Stránská
- N Pavel Suchánek
- A Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- A Ladislav Šustr
- 0 Jiří Václavek
- N Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- N Vojtěch Vymětal
- N Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 8N Ne: 150 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 1)
- N Marek Benda
- 0 Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- 0 Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- 0 Pavel Hönig
- N Vladimír Hradil
- N Pavel Hrnčíř
- N František Chobot
- N Radim Chytka
- 0 Josef Jalůvka
- N Yvona Jungová
- 0 Miroslav Kapoun
- A Zdeněk Kořistka
- 0 Miroslav Krajíček
- A Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- 0 Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- A Ludmila Müllerová
- N Petr Nečas
- N František Ondruš
- 0 Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- N Karel Sehoř
- A Pavel Šafařík
- N Petr Šulák
- N Zdeněk Švrček
- Z Dušan Tešnar
- 0 Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- 0 Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 3 | 14 | 5 | 1 | 0 |
Středočeský | 22 | 2 | 12 | 5 | 3 | 0 |
Jihočeský | 15 | 3 | 7 | 2 | 3 | 0 |
Severočeský | 22 | 2 | 8 | 9 | 3 | 0 |
Východočeský | 25 | 5 | 11 | 7 | 2 | 0 |
Západočeský | 15 | 4 | 9 | 1 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 7 | 17 | 11 | 5 | 0 |
Severomoravský | 38 | 8 | 15 | 14 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 34 | 93 | 54 | 19 | 0 |