17. schůze, 147. hlasování, 20. října 1999, 11:19
Návrh zákona o st. rozpočtu na rok 2000
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 196 | Je třeba: 99
A Ano: 31 | N Ne: 56 | 0 Nepřihlášen: 4 | Z Zdržel se: 109 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 13)
- Z Jaroslav Bašta
- N Augustin Bubník
- Z Petra Buzková
- Z Ivan David
- Z Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- Z Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- N Martin Kocourek
- Z Petr Koháček
- Z Libor Krátký
- N Stanislav Křeček
- Z Monika Mihaličková
- N Vladimír Mlynář
- N Jiří Payne
- Z Aleš Rozehnal
- Z Cyril Svoboda
- Z Pavel Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- N Lucie Talmanová
- Z Jana Volfová
- N Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 8Z Zdržel se: 12)
- Z Petr Bendl
- Z Jan Bláha
- Z Jarmila Boháčková
- N Milan Cabrnoch
- Z Eva Dundáčková
- A Václav Frank
- N Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- N Jan Klas
- N Václav Krása
- Z Jaroslav Maňásek
- N Pavel Němec
- N Stanislav Němec
- Z Vlasta Parkanová
- Z Václav Pícl
- A Miloslav Ransdorf
- Z Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- N Jan Vidím
- Z František Vnouček
- Z Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 3Z Zdržel se: 9)
- Z Miroslav Beneš
- N Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- Z Miroslav Kalousek
- Z Jitka Kupčová
- Z Miroslav Máče
- N Pavel Pešek
- A Vladimír Špidla
- Z Jaromír Talíř
- Z Jiří Vlach
- N Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 14)
- N Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- Z Jiří Drda
- Z Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- Z Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- Z Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- Z Robert Kopecký
- Z Karel Kühnl
- Z Vladimír Laštůvka
- N Marie Machatá
- Z Jaroslav Melichar
- Z Miroslav Ouzký
- Z Martin Starec
- A František Španbauer
- Z Pavel Tollner
- Z Josef Vejvoda
- Z Oldřich Vojíř
- Z Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 4N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 11)
- Z Rostislav Čevela
- Z Václav Hanuš
- Z Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- Z Michal Kraus
- Z Josef Krejčí
- Z Miloslav Kučera ml.
- Z Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Lux
- A Josef Mandík
- N Petr Mareš
- Z Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- N Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- N Alena Páralová
- N Jiří Patočka
- N Ivan Pilip
- Z Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- A Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- Z Miloš Titz
- Z Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 3N Ne: 6Z Zdržel se: 6)
- Z Jiří Bílý
- Z Václav Brousek
- Z František Brožík
- Z Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- Z Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- A Michael Kuneš
- N Pavel Lang
- Z Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- N Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 11Z Zdržel se: 22)
- Z Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Jiří Brtnický
- Z Vladimír Cisár
- Z Karel Černý
- A Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- Z Jan Grůza
- N Ivana Hanačíková
- Z Petr Hort
- Z Jiří Karas
- Z Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- Z Ladislav Korbel
- Z Jan Kostrhun
- Z Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- N Michal Lobkowicz
- A Dalibor Matulka
- Z Miroslava Němcová
- N Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- N Jaroslav Pešán
- Z Jaroslav Plachý
- Z Petr Pleva
- N Olga Sehnalová
- Z Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- Z Zdeňka Stránská
- N Pavel Suchánek
- N Zdeněk Škromach
- N Michaela Šojdrová
- Z Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- Z Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 5N Ne: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 22)
- N Marek Benda
- Z Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- A Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- Z Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- Z Vladimír Hradil
- N Pavel Hrnčíř
- Z František Chobot
- N Radim Chytka
- N Josef Jalůvka
- Z Yvona Jungová
- Z Miroslav Kapoun
- Z Zdeněk Kořistka
- Z Miroslav Krajíček
- Z Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- Z Antonín Macháček
- N Petr Matějů
- Z Ludmila Müllerová
- N Petr Nečas
- N František Ondruš
- Z Jaroslav Palas
- Z Břetislav Petr
- Z Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- Z Karel Sehoř
- Z Pavel Šafařík
- Z Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- Z Dušan Tešnar
- Z Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- Z Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 2 | 7 | 1 | 13 | 0 |
Středočeský | 22 | 2 | 8 | 0 | 12 | 0 |
Jihočeský | 15 | 3 | 3 | 0 | 9 | 0 |
Severočeský | 22 | 5 | 2 | 1 | 14 | 0 |
Východočeský | 25 | 4 | 9 | 1 | 11 | 0 |
Západočeský | 15 | 3 | 6 | 0 | 6 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 7 | 11 | 0 | 22 | 0 |
Severomoravský | 38 | 5 | 10 | 1 | 22 | 0 |
Celkem | 200 | 31 | 56 | 4 | 109 | 0 |