17. schůze, 413. hlasování, 3. listopadu 1999, 20:04
Zákon o telekomunikacích
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 82 | Je třeba: 42
A Ano: 58 | N Ne: 21 | 0 Nepřihlášen: 118 | Z Zdržel se: 3 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 17)
- A Jaroslav Bašta
- A Augustin Bubník
- 0 Petra Buzková
- A Ivan David
- 0 Vladimír Doležal
- 0 Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- 0 Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- 0 Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- 0 Libor Krátký
- A Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- 0 Jiří Payne
- 0 Aleš Rozehnal
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- 0 Lucie Talmanová
- 0 Jana Volfová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 1)
- 0 Petr Bendl
- N Jan Bláha
- A Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- A Eva Dundáčková
- A Václav Frank
- A Stanislav Gross
- 0 Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- A Václav Krása
- 0 Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- 0 Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- A Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- Z Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- N Jan Vidím
- A František Vnouček
- 0 Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 4)
- A Miroslav Beneš
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- 0 Miroslav Máče
- 0 Pavel Pešek
- A Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- 0 Jiří Vlach
- A Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 14)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- 0 Květoslava Čelišová
- 0 Jiří Drda
- A Andrej Grega
- A Miroslav Grégr
- 0 Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- 0 Libor Ježek
- 0 Jaromír Kohlíček
- 0 Robert Kopecký
- 0 Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- A Jaroslav Melichar
- 0 Miroslav Ouzký
- N Martin Starec
- A František Španbauer
- 0 Pavel Tollner
- A Josef Vejvoda
- 0 Oldřich Vojíř
- 0 Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 15Z Zdržel se: 2)
- 0 Rostislav Čevela
- N Václav Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- Z Josef Ježek
- 0 Michal Kraus
- 0 Josef Krejčí
- 0 Miloslav Kučera ml.
- 0 Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Lux
- 0 Josef Mandík
- 0 Petr Mareš
- A Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- A Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- 0 Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- A Alena Svobodová
- 0 Vlasta Štěpová
- Z Jaroslav Štrait
- 0 Miloš Titz
- 0 Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 10)
- 0 Jiří Bílý
- 0 Václav Brousek
- 0 František Brožík
- A Milan Ekert
- 0 Milada Emmerová
- 0 Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- 0 Michael Kuneš
- 0 Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- 0 Jiří Papež
- 0 Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- 0 Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 11N Ne: 60 Nepřihlášen: 23)
- 0 Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Jiří Brtnický
- 0 Vladimír Cisár
- 0 Karel Černý
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- 0 Jan Grůza
- 0 Ivana Hanačíková
- N Petr Hort
- 0 Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- 0 Ladislav Korbel
- 0 Jan Kostrhun
- 0 Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- 0 Dalibor Matulka
- A Miroslava Němcová
- N Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- 0 Jaroslav Pešán
- 0 Jaroslav Plachý
- N Petr Pleva
- A Olga Sehnalová
- 0 Jaromír Schling
- 0 Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Zdeňka Stránská
- N Pavel Suchánek
- A Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- 0 Ladislav Šustr
- 0 Jiří Václavek
- N Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- 0 Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 6N Ne: 90 Nepřihlášen: 23)
- 0 Marek Benda
- 0 Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- A Eva Fischerová
- 0 Jaroslav Gongol
- 0 Jiří Hofman
- 0 Vilém Holáň
- A Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- N Pavel Hrnčíř
- 0 František Chobot
- 0 Radim Chytka
- 0 Josef Jalůvka
- A Yvona Jungová
- N Miroslav Kapoun
- N Zdeněk Kořistka
- 0 Miroslav Krajíček
- 0 Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- 0 Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- N Ludmila Müllerová
- N Petr Nečas
- N František Ondruš
- 0 Jaroslav Palas
- 0 Břetislav Petr
- 0 Luděk Polášek
- 0 Svatomír Recman
- 0 Karel Sehoř
- 0 Pavel Šafařík
- 0 Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- 0 Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- N Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 5 | 1 | 17 | 0 | 0 |
Středočeský | 22 | 7 | 2 | 12 | 1 | 0 |
Jihočeský | 15 | 10 | 1 | 4 | 0 | 0 |
Severočeský | 22 | 7 | 1 | 14 | 0 | 0 |
Východočeský | 25 | 7 | 1 | 15 | 2 | 0 |
Západočeský | 15 | 5 | 0 | 10 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 11 | 6 | 23 | 0 | 0 |
Severomoravský | 38 | 6 | 9 | 23 | 0 | 0 |
Celkem | 200 | 58 | 21 | 118 | 3 | 0 |