17. schůze, 571. hlasování, 4. listopadu 1999, 18:17
odpovědi na pís.interpel.
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 75 | Je třeba: 38
A Ano: 21 | N Ne: 41 | 0 Nepřihlášen: 125 | Z Zdržel se: 13 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 16Z Zdržel se: 3)
- N Jaroslav Bašta
- N Augustin Bubník
- 0 Petra Buzková
- 0 Ivan David
- 0 Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- 0 Tomáš Kladívko
- Z Václav Klaus
- 0 Martin Kocourek
- 0 Petr Koháček
- Z Libor Krátký
- 0 Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- 0 Jiří Payne
- 0 Aleš Rozehnal
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- 0 Jana Volfová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 18)
- 0 Petr Bendl
- 0 Jan Bláha
- 0 Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- N Eva Dundáčková
- A Václav Frank
- 0 Stanislav Gross
- 0 Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- 0 Václav Krása
- 0 Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- 0 Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- 0 Tomáš Teplík
- N Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- 0 František Vnouček
- 0 Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 8)
- N Miroslav Beneš
- 0 Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- 0 Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- 0 Miroslav Kalousek
- 0 Jitka Kupčová
- 0 Miroslav Máče
- N Pavel Pešek
- 0 Vladimír Špidla
- 0 Jaromír Talíř
- 0 Jiří Vlach
- N Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- N Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 3)
- N Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- 0 Květoslava Čelišová
- Z Jiří Drda
- 0 Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- Z Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- 0 Libor Ježek
- Z Jaromír Kohlíček
- 0 Robert Kopecký
- 0 Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- 0 Jaroslav Melichar
- 0 Miroslav Ouzký
- N Martin Starec
- 0 František Španbauer
- N Pavel Tollner
- 0 Josef Vejvoda
- 0 Oldřich Vojíř
- 0 Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 3N Ne: 70 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 1)
- 0 Rostislav Čevela
- N Václav Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- Z Josef Ježek
- 0 Michal Kraus
- N Josef Krejčí
- 0 Miloslav Kučera ml.
- 0 Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Lux
- A Josef Mandík
- 0 Petr Mareš
- N Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- N Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- N Alena Páralová
- 0 Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- 0 Pavel Severa
- 0 Evžen Snítilý
- A Alena Svobodová
- 0 Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- 0 Miloš Titz
- 0 Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 9)
- N Jiří Bílý
- 0 Václav Brousek
- 0 František Brožík
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- 0 Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- 0 Michael Kuneš
- 0 Pavel Lang
- 0 Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- 0 Jan Svoboda
- 0 Rudolf Tomíček
- 0 Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 80 Nepřihlášen: 26Z Zdržel se: 3)
- N Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Jiří Brtnický
- 0 Vladimír Cisár
- 0 Karel Černý
- 0 Miroslav Grebeníček
- N Václav Grulich
- 0 Jan Grůza
- 0 Ivana Hanačíková
- N Petr Hort
- 0 Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- 0 Zdeněk Klanica
- 0 Ladislav Korbel
- 0 Jan Kostrhun
- 0 Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- 0 Dalibor Matulka
- Z Miroslava Němcová
- N Vladimír Paulík
- 0 František Pejřil
- 0 Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- 0 Petr Pleva
- N Olga Sehnalová
- Z Jaromír Schling
- 0 Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- A Zdeňka Stránská
- 0 Pavel Suchánek
- 0 Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- 0 Ladislav Šustr
- 0 Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- N Vojtěch Vymětal
- N Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 6N Ne: 90 Nepřihlášen: 20Z Zdržel se: 3)
- 0 Marek Benda
- 0 Pavel Dostál
- Z Kateřina Dostálová
- N Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- 0 Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- 0 Vladimír Hradil
- N Pavel Hrnčíř
- N František Chobot
- 0 Radim Chytka
- 0 Josef Jalůvka
- N Yvona Jungová
- N Miroslav Kapoun
- 0 Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- A Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- N Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- 0 Ludmila Müllerová
- Z Petr Nečas
- N František Ondruš
- 0 Jaroslav Palas
- 0 Břetislav Petr
- 0 Luděk Polášek
- 0 Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- 0 Pavel Šafařík
- 0 Petr Šulák
- 0 Zdeněk Švrček
- 0 Dušan Tešnar
- Z Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 2 | 2 | 16 | 3 | 0 |
Středočeský | 22 | 1 | 3 | 18 | 0 | 0 |
Jihočeský | 15 | 2 | 5 | 8 | 0 | 0 |
Severočeský | 22 | 2 | 3 | 14 | 3 | 0 |
Východočeský | 25 | 3 | 7 | 14 | 1 | 0 |
Západočeský | 15 | 2 | 4 | 9 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 3 | 8 | 26 | 3 | 0 |
Severomoravský | 38 | 6 | 9 | 20 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 21 | 41 | 125 | 13 | 0 |