25. schůze, 302. hlasování, 25. května 2000, 11:07
Novela zákona o výkonu vazby
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 170 | Je třeba: 86
A Ano: 31 | N Ne: 126 | 0 Nepřihlášen: 30 | Z Zdržel se: 13 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 120 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A Jaroslav Bašta
- N Augustin Bubník
- N Petra Buzková
- A Ivan David
- 0 Vladimír Doležal
- N Václav Exner
- N Stanislav Fischer
- N Tomáš Kladívko
- Z Václav Klaus
- 0 Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- N Libor Krátký
- N Stanislav Křeček
- A Monika Mihaličková
- A Vladimír Mlynář
- N Jiří Payne
- Z Aleš Rozehnal
- N Cyril Svoboda
- A Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- N Lucie Talmanová
- A Jana Volfová
- N Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 120 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- 0 Petr Bendl
- N Jan Bláha
- A Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- N Eva Dundáčková
- N Václav Frank
- N Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- A Václav Krása
- N Jaroslav Maňásek
- A Pavel Němec
- N Stanislav Němec
- N Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- N Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- N Jan Vidím
- Z František Vnouček
- 0 Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- N Miroslav Beneš
- A Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- 0 Taťána Jirousová
- Z Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- N Miroslav Máče
- A Pavel Pešek
- N Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- A Jiří Vlach
- N Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- N Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 1N Ne: 140 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- N Vlastimil Aubrecht
- N Ludmila Brynychová
- N Květoslava Čelišová
- 0 Jiří Drda
- N Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- 0 Josef Hojdar
- N Josef Houzák
- N Libor Ježek
- N Jaromír Kohlíček
- 0 Robert Kopecký
- 0 Karel Kühnl
- N Vladimír Laštůvka
- N Marie Machatá
- Z Jaroslav Melichar
- N Miroslav Ouzký
- N Martin Starec
- N František Španbauer
- A Pavel Tollner
- N Josef Vejvoda
- 0 Oldřich Vojíř
- N Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 6N Ne: 160 Nepřihlášen: 3)
- 0 Rostislav Čevela
- N Václav Hanuš
- A Jiří Havlíček
- N Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- N Michal Kraus
- N Josef Krejčí
- N Miloslav Kučera ml.
- N Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Mandík
- A Petr Mareš
- N Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- N Alena Páralová
- N Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- A Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- N Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- N Jaroslav Štrait
- N Miloš Titz
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 3N Ne: 110 Nepřihlášen: 1)
- N Jiří Bílý
- N Václav Brousek
- 0 František Brožík
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- N Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- N Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- A Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 260 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- N Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Jiří Brtnický
- N Vladimír Cisár
- A Karel Černý
- N Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- A Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- 0 Petr Hort
- A Jiří Karas
- N Jan Kasal
- N Zdeněk Klanica
- A Ladislav Korbel
- N Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- Z Pavel Kováčik
- A Michal Lobkowicz
- 0 Dalibor Matulka
- N Miroslava Němcová
- A Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- N Jaroslav Pešán
- N Jaroslav Plachý
- N Petr Pleva
- N Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- 0 Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N Zdeňka Stránská
- N Pavel Suchánek
- N Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- Z Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- N Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- N Vojtěch Vymětal
- N Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 2N Ne: 260 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4)
- N Marek Benda
- 0 Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- N Eva Fischerová
- N Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- 0 Pavel Hönig
- N Vladimír Hradil
- N Pavel Hrnčíř
- N František Chobot
- N Radim Chytka
- N Josef Jalůvka
- N Yvona Jungová
- N Miroslav Kapoun
- N Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- Z Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- N Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- N Ludmila Müllerová
- N Petr Nečas
- A František Ondruš
- 0 Jaroslav Palas
- Z Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- N Svatomír Recman
- N Karel Sehoř
- Z Pavel Šafařík
- 0 Petr Šulák
- N Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- N Radim Turek
- N Miroslava Vlčková
- N Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 6 | 12 | 3 | 2 | 0 |
Středočeský | 22 | 3 | 12 | 5 | 2 | 0 |
Jihočeský | 15 | 3 | 9 | 1 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 1 | 14 | 6 | 1 | 0 |
Východočeský | 25 | 6 | 16 | 3 | 0 | 0 |
Západočeský | 15 | 3 | 11 | 1 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 7 | 26 | 5 | 2 | 0 |
Severomoravský | 38 | 2 | 26 | 6 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 31 | 126 | 30 | 13 | 0 |