29. schůze, 65. hlasování, 28. listopadu 2000, 18:31
Návrh novely zákona o spotřebních daních
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 184 | Je třeba: 93
A Ano: 49 | N Ne: 33 | 0 Nepřihlášen: 16 | Z Zdržel se: 102 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 11)
- Z Augustin Bubník
- Z Petra Buzková
- N Ivan David
- Z Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- 0 Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- Z Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- Z Libor Krátký
- A Stanislav Křeček
- Z Monika Mihaličková
- Z Vladimír Mlynář
- N Světlana Navarová
- Z Jiří Payne
- Z Aleš Rozehnal
- 0 Cyril Svoboda
- A Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- Z Jana Volfová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 13)
- 0 Petr Bendl
- N Jan Bláha
- Z Jarmila Boháčková
- Z Milan Cabrnoch
- Z Eva Dundáčková
- A Václav Frank
- Z Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- Z Jan Klas
- Z Václav Krása
- Z Jaroslav Maňásek
- A Pavel Němec
- Z Stanislav Němec
- A Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- A Miloslav Ransdorf
- A Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- Z Milan Urban
- Z Jan Vidím
- Z František Vnouček
- Z Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 9)
- N Miroslav Beneš
- A Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- Z Miroslav Kalousek
- Z Jitka Kupčová
- Z Miroslav Máče
- 0 Pavel Pešek
- Z Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- 0 Jiří Vlach
- Z Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 7N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 9)
- Z Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- Z Jiří Drda
- Z Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- Z Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- 0 Robert Kopecký
- A Karel Kühnl
- N Vladimír Laštůvka
- Z Marie Machatá
- Z Jaroslav Melichar
- Z Miroslav Ouzký
- N Martin Starec
- A František Španbauer
- A Pavel Tollner
- N Josef Vejvoda
- Z Oldřich Vojíř
- Z Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 6N Ne: 4Z Zdržel se: 15)
- Z Rostislav Čevela
- Z Václav Hanuš
- A Jiří Havlíček
- Z Zdeňka Horníková
- Z Josef Ježek
- Z Michal Kraus
- N Josef Krejčí
- Z Miloslav Kučera ml.
- Z Miloslav Kučera st.
- A Josef Mandík
- A Petr Mareš
- N Radko Martínek
- Z Václav Nájemník
- Z Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- Z Alena Páralová
- Z Jiří Patočka
- A Ivan Pilip
- A Pavel Severa
- Z Evžen Snítilý
- A Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- Z Jaroslav Štrait
- Z Miloš Titz
- Z Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 5N Ne: 3Z Zdržel se: 7)
- Z Jiří Bílý
- Z Václav Brousek
- N František Brožík
- Z Milan Ekert
- Z Milada Emmerová
- Z Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- A Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- A Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- Z Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 70 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 20)
- A Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Jiří Brtnický
- Z Vladimír Cisár
- Z Karel Černý
- A Miroslav Grebeníček
- Z Václav Grulich
- Z Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- Z Petr Hort
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- 0 Zdeněk Klanica
- 0 Ladislav Korbel
- Z Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- Z Pavel Kováčik
- A Michal Lobkowicz
- Z Dalibor Matulka
- 0 Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- Z Jaroslav Pešán
- Z Jaroslav Plachý
- N Petr Pleva
- N Olga Sehnalová
- Z Jaromír Schling
- Z Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- Z Zdeňka Stránská
- Z Pavel Suchánek
- N Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- A Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- Z Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 9N Ne: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 18)
- Z Marek Benda
- 0 Pavel Dostál
- Z Kateřina Dostálová
- Z Eva Fischerová
- Z Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- Z Vladimír Hradil
- N Pavel Hrnčíř
- N František Chobot
- Z Radim Chytka
- Z Josef Jalůvka
- Z Yvona Jungová
- Z Miroslav Kapoun
- N Zdeněk Kořistka
- Z Miroslav Krajíček
- A Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- Z Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- A Ludmila Müllerová
- Z Petr Nečas
- A František Ondruš
- Z Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- A Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- Z Karel Sehoř
- A Pavel Šafařík
- N Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- Z Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- Z Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 4 | 3 | 5 | 11 | 0 |
Středočeský | 22 | 6 | 2 | 1 | 13 | 0 |
Jihočeský | 15 | 3 | 1 | 2 | 9 | 0 |
Severočeský | 22 | 7 | 4 | 2 | 9 | 0 |
Východočeský | 25 | 6 | 4 | 0 | 15 | 0 |
Západočeský | 15 | 5 | 3 | 0 | 7 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 9 | 7 | 4 | 20 | 0 |
Severomoravský | 38 | 9 | 9 | 2 | 18 | 0 |
Celkem | 200 | 49 | 33 | 16 | 102 | 0 |