34. schůze, 110. hlasování, 23. února 2001, 12:10
Vládní návrh zákona o výkonu ústavní výchovy
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 149 | Je třeba: 75
A Ano: 28 | N Ne: 79 | 0 Nepřihlášen: 51 | Z Zdržel se: 42 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 120 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- N Augustin Bubník
- N Petra Buzková
- A Ivan David
- N Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- N Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- N Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- Z Libor Krátký
- N Stanislav Křeček
- N Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- N Světlana Navarová
- 0 Jiří Payne
- Z Aleš Rozehnal
- Z Cyril Svoboda
- N Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- N Lucie Talmanová
- Z Jana Volfová
- N Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 6)
- A Petr Bendl
- Z Jan Bláha
- 0 Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- Z Eva Dundáčková
- A Václav Frank
- A Stanislav Gross
- 0 Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- N Václav Krása
- Z Jaroslav Maňásek
- N Pavel Němec
- 0 Stanislav Němec
- N Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- N Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- Z František Vnouček
- Z Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- A Miroslav Beneš
- N Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- N Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- N Miroslav Máče
- N Pavel Pešek
- Z Vladimír Špidla
- 0 Jaromír Talíř
- 0 Jiří Vlach
- N Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 4N Ne: 80 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4)
- N Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- Z Jiří Drda
- Z Andrej Grega
- N Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- 0 Josef Houzák
- 0 Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- 0 Robert Kopecký
- 0 Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- Z Jaroslav Melichar
- N Miroslav Ouzký
- N Martin Starec
- A František Španbauer
- N Pavel Tollner
- N Josef Vejvoda
- Z Oldřich Vojíř
- N Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 3N Ne: 70 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 5)
- 0 Rostislav Čevela
- N Václav Hanuš
- 0 Jiří Havlíček
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Josef Ježek
- Z Michal Kraus
- Z Josef Krejčí
- 0 Miloslav Kučera ml.
- 0 Miloslav Kučera st.
- A Josef Mandík
- N Petr Mareš
- N Radko Martínek
- Z Václav Nájemník
- Z Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- Z Alena Páralová
- 0 Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- N Pavel Severa
- 0 Evžen Snítilý
- A Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- 0 Miloš Titz
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 3N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- N Jiří Bílý
- A Václav Brousek
- Z František Brožík
- Z Milan Ekert
- Z Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- 0 Michael Kuneš
- N Pavel Lang
- N Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- N Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 140 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 8)
- 0 Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Jiří Brtnický
- N Vladimír Cisár
- 0 Karel Černý
- 0 Miroslav Grebeníček
- N Václav Grulich
- N Jan Grůza
- 0 Ivana Hanačíková
- Z Petr Hort
- 0 Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- N Ladislav Korbel
- Z Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- N Michal Lobkowicz
- A Dalibor Matulka
- Z Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- N Jaroslav Pešán
- 0 Jaroslav Plachý
- 0 Petr Pleva
- N Olga Sehnalová
- Z Jaromír Schling
- 0 Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- A Zdeňka Stránská
- N Pavel Suchánek
- Z Zdeněk Škromach
- N Michaela Šojdrová
- N Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- 0 Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 4N Ne: 170 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 9)
- Z Marek Benda
- 0 Pavel Dostál
- 0 Kateřina Dostálová
- Z Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- Z Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- N Vladimír Hradil
- N Pavel Hrnčíř
- N František Chobot
- N Radim Chytka
- 0 Josef Jalůvka
- Z Yvona Jungová
- 0 Miroslav Kapoun
- 0 Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- Z Tomáš Kvapil
- N Ivan Langer
- Z Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- N Ludmila Müllerová
- Z Petr Nečas
- N František Ondruš
- 0 Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- Z Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- N Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- 0 Petr Šulák
- N Zdeněk Švrček
- Z Dušan Tešnar
- N Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- N Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 3 | 12 | 4 | 4 | 0 |
Středočeský | 22 | 3 | 6 | 7 | 6 | 0 |
Jihočeský | 15 | 3 | 7 | 2 | 3 | 0 |
Severočeský | 22 | 4 | 8 | 6 | 4 | 0 |
Východočeský | 25 | 3 | 7 | 10 | 5 | 0 |
Západočeský | 15 | 3 | 8 | 1 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 5 | 14 | 13 | 8 | 0 |
Severomoravský | 38 | 4 | 17 | 8 | 9 | 0 |
Celkem | 200 | 28 | 79 | 51 | 42 | 0 |