39. schůze, 616. hlasování, 1. listopadu 2001, 16:20
Senátní návrh zák. o zpřístupnění svazků StB
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 147 | Je třeba: 74
A Ano: 91 | N Ne: 42 | 0 Nepřihlášen: 53 | Z Zdržel se: 14 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10N Ne: 20 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 3)
- 0 Augustin Bubník
- 0 Petra Buzková
- A Ivan David
- Z Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- 0 Tomáš Kladívko
- A Václav Klaus
- 0 Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- Z Libor Krátký
- 0 Stanislav Křeček
- A Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- A Světlana Navarová
- A Jiří Payne
- 0 Aleš Rozehnal
- A Cyril Svoboda
- A Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- N Lucie Talmanová
- 0 Jana Volfová
- Z Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 50 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1)
- 0 Jan Bláha
- 0 Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- Z Eva Dundáčková
- N Hynek Fajmon
- A Václav Frank
- A Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- N Jan Klas
- A Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- A Pavel Němec
- N Stanislav Němec
- A Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- 0 Tomáš Teplík
- N Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- A František Vnouček
- 0 Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- 0 Miroslav Beneš
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- N Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- Z Jaroslav Perger
- A Pavel Pešek
- N Vladimír Špidla
- Z Jaromír Talíř
- Z Tom Zajíček
- 0 Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 9N Ne: 50 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- 0 Květoslava Čelišová
- 0 Jiří Drda
- 0 Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- N Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- A Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- Z Jaroslav Melichar
- N Miroslav Ouzký
- N Pavel Plánička
- A Martin Starec
- A František Španbauer
- 0 Josef Vejvoda
- N Oldřich Vojíř
- N Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 15N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- A Rostislav Čevela
- N Václav Hanuš
- N Jiří Havlíček
- Z Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- A Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- 0 Miloslav Kučera ml.
- A Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Mandík
- A Petr Mareš
- A Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- N Alena Páralová
- N Jiří Patočka
- N Ivan Pilip
- A Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- A Alena Svobodová
- 0 Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- N Miloš Titz
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 8N Ne: 50 Nepřihlášen: 2)
- N Jiří Bílý
- 0 Václav Brousek
- N František Brožík
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- 0 Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- A Michael Kuneš
- A Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- N Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 15N Ne: 120 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 3)
- 0 Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Jiří Brtnický
- 0 Vladimír Cisár
- A Karel Černý
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- A Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- 0 Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- 0 Ladislav Korbel
- 0 Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- N Michal Lobkowicz
- N Dalibor Matulka
- N Miroslava Němcová
- N Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- N Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- N Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- N Zdeňka Stránská
- N Pavel Suchánek
- 0 Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- Z Ladislav Šustr
- 0 Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 19N Ne: 40 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 1)
- A Marek Benda
- 0 Pavel Dostál
- 0 Kateřina Dostálová
- 0 Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- 0 Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- A Pavel Hönig
- 0 Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- 0 František Chobot
- 0 Radim Chytka
- N Yvona Jungová
- Z Miroslav Kapoun
- 0 Jitka Kocianová
- N Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- A Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- A Petr Matějů
- A Ludmila Müllerová
- 0 Petr Nečas
- N František Ondruš
- A Jaroslav Palas
- 0 Břetislav Petr
- 0 Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- A Pavel Šafařík
- 0 Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- N Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 10 | 2 | 8 | 3 | 0 |
Středočeský | 22 | 9 | 5 | 7 | 1 | 0 |
Jihočeský | 15 | 6 | 3 | 2 | 4 | 0 |
Severočeský | 22 | 9 | 5 | 7 | 1 | 0 |
Východočeský | 25 | 15 | 6 | 3 | 1 | 0 |
Západočeský | 15 | 8 | 5 | 2 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 15 | 12 | 10 | 3 | 0 |
Severomoravský | 38 | 19 | 4 | 14 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 91 | 42 | 53 | 14 | 0 |