43. schůze, 94. hlasování, 29. listopadu 2001, 15:58
Vládní návrh zákona o zdravotnických zařízeních
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 166 | Je třeba: 84
A Ano: 57 | N Ne: 68 | 0 Nepřihlášen: 34 | Z Zdržel se: 41 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7)
- Z Augustin Bubník
- N Petra Buzková
- 0 Ivan David
- A Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- A Tomáš Kladívko
- Z Václav Klaus
- A Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- Z Libor Krátký
- 0 Stanislav Křeček
- A Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- N Světlana Navarová
- Z Jiří Payne
- Z Aleš Rozehnal
- N Cyril Svoboda
- Z Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- Z Jana Volfová
- A Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6)
- N Jan Bláha
- N Jarmila Boháčková
- Z Milan Cabrnoch
- 0 Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- A Václav Frank
- Z Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- A Jan Klas
- Z Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- N Stanislav Němec
- A Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- Z Miloslav Ransdorf
- Z Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- Z Jan Vidím
- N František Vnouček
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- 0 Miroslav Beneš
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- N Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- Z Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- 0 Miroslav Máče
- N Jaroslav Perger
- N Pavel Pešek
- N Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- Z Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- N Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 3)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- 0 Jiří Drda
- N Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- 0 Josef Hojdar
- 0 Josef Houzák
- 0 Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- 0 Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- Z Jaroslav Melichar
- 0 Miroslav Ouzký
- A Pavel Plánička
- N Martin Starec
- N František Španbauer
- N Josef Vejvoda
- Z Oldřich Vojíř
- Z Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 6N Ne: 100 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4)
- N Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- 0 Jiří Havlíček
- N Zdeňka Horníková
- Z Josef Ježek
- 0 Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- A Miloslav Kučera ml.
- 0 Miloslav Kučera st.
- A Josef Mandík
- N Petr Mareš
- N Radko Martínek
- Z Václav Nájemník
- Z Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- N Alena Páralová
- Z Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- 0 Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- A Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- N Miloš Titz
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 5N Ne: 6Z Zdržel se: 4)
- Z Jiří Bílý
- Z Václav Brousek
- N František Brožík
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- Z Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- Z Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- A Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 120 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 11)
- Z Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Jiří Brtnický
- 0 Vladimír Cisár
- N Karel Černý
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- Z Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- A Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- 0 Ladislav Korbel
- N Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- A Dalibor Matulka
- Z Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- Z Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- N Olga Sehnalová
- 0 Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N Zdeňka Stránská
- A Pavel Suchánek
- N Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- Z Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- Z Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 14N Ne: 160 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- A Marek Benda
- N Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- Z Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- Z Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- N Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- 0 František Chobot
- A Radim Chytka
- N Yvona Jungová
- N Miroslav Kapoun
- A Jitka Kocianová
- 0 Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- N Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- N Antonín Macháček
- A Petr Matějů
- Z Ludmila Müllerová
- Z Petr Nečas
- N František Ondruš
- N Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- N Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- N Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 8 | 5 | 3 | 7 | 0 |
Středočeský | 22 | 7 | 6 | 3 | 6 | 0 |
Jihočeský | 15 | 3 | 8 | 2 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 4 | 5 | 10 | 3 | 0 |
Východočeský | 25 | 6 | 10 | 5 | 4 | 0 |
Západočeský | 15 | 5 | 6 | 0 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 10 | 12 | 7 | 11 | 0 |
Severomoravský | 38 | 14 | 16 | 4 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 57 | 68 | 34 | 41 | 0 |