43. schůze, 426. hlasování, 18. prosince 2001, 15:21
Návrh zákona o SR na rok 2002
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 192 | Je třeba: 97
A Ano: 59 | N Ne: 90 | 0 Nepřihlášen: 8 | Z Zdržel se: 43 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 120 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Augustin Bubník
- N Petra Buzková
- Z Ivan David
- Z Vladimír Doležal
- 0 Václav Exner
- N Stanislav Fischer
- A Tomáš Kladívko
- N Václav Klaus
- Z Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- A Libor Krátký
- N Stanislav Křeček
- N Monika Mihaličková
- N Vladimír Mlynář
- N Světlana Navarová
- A Jiří Payne
- A Aleš Rozehnal
- A Cyril Svoboda
- N Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- N Lucie Talmanová
- N Jana Volfová
- A Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 9)
- N Jan Bláha
- N Jarmila Boháčková
- A Milan Cabrnoch
- A Eva Dundáčková
- N Hynek Fajmon
- A Václav Frank
- N Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- Z Jan Klas
- Z Václav Krása
- 0 Jaroslav Maňásek
- Z Pavel Němec
- N Stanislav Němec
- Z Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- Z Miloslav Ransdorf
- Z Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- Z Jan Vidím
- N František Vnouček
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 6Z Zdržel se: 7)
- Z Miroslav Beneš
- A Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- N Zdeněk Jičínský
- Z Taťána Jirousová
- Z Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- N Miroslav Máče
- Z Jaroslav Perger
- A Pavel Pešek
- N Vladimír Špidla
- Z Jaromír Talíř
- N Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 6N Ne: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- N Vlastimil Aubrecht
- Z Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- A Jiří Drda
- N Andrej Grega
- N Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- Z Josef Houzák
- A Libor Ježek
- Z Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- Z Karel Kühnl
- N Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- 0 Jaroslav Melichar
- A Miroslav Ouzký
- A Pavel Plánička
- N Martin Starec
- Z František Španbauer
- N Josef Vejvoda
- A Oldřich Vojíř
- N Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 9N Ne: 11Z Zdržel se: 5)
- N Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- A Jiří Havlíček
- Z Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- N Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- N Miloslav Kučera ml.
- N Miloslav Kučera st.
- Z Josef Mandík
- N Petr Mareš
- N Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- N Alena Páralová
- A Jiří Patočka
- N Ivan Pilip
- Z Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- Z Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- Z Miloš Titz
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 5N Ne: 8Z Zdržel se: 2)
- A Jiří Bílý
- A Václav Brousek
- N František Brožík
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- Z Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- A Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- N Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 19N Ne: 150 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- A Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Jiří Brtnický
- N Vladimír Cisár
- N Karel Černý
- Z Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- N Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- N Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- A Ladislav Korbel
- N Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- N Michal Lobkowicz
- A Dalibor Matulka
- Z Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- A Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N Zdeňka Stránská
- A Pavel Suchánek
- Z Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- A Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- N Vojtěch Vymětal
- A Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 8N Ne: 200 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8)
- N Marek Benda
- N Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- N Eva Fischerová
- N Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- 0 Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- Z Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- N František Chobot
- Z Radim Chytka
- 0 Yvona Jungová
- N Miroslav Kapoun
- A Jitka Kocianová
- N Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- A Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- N Antonín Macháček
- N Petr Matějů
- Z Ludmila Müllerová
- A Petr Nečas
- N František Ondruš
- N Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- Z Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- A Pavel Šafařík
- N Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- Z Radim Turek
- Z Miroslava Vlčková
- Z Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- N Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 7 | 12 | 1 | 3 | 0 |
Středočeský | 22 | 3 | 9 | 1 | 9 | 0 |
Jihočeský | 15 | 2 | 6 | 0 | 7 | 0 |
Severočeský | 22 | 6 | 9 | 2 | 5 | 0 |
Východočeský | 25 | 9 | 11 | 0 | 5 | 0 |
Západočeský | 15 | 5 | 8 | 0 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 19 | 15 | 2 | 4 | 0 |
Severomoravský | 38 | 8 | 20 | 2 | 8 | 0 |
Celkem | 200 | 59 | 90 | 8 | 43 | 0 |