46. schůze, 82. hlasování, 31. ledna 2002, 12:09
Senátní návrh zák. o zpřístupnění svazků StB
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 163 | Je třeba: 82
A Ano: 64 | N Ne: 86 | 0 Nepřihlášen: 22 | M Omluven: 15 | Z Zdržel se: 13 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 80 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Augustin Bubník
- A Petra Buzková
- A Ivan David
- 0 Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- N Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- N Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- N Libor Krátký
- Z Stanislav Křeček
- M Monika Mihaličková
- N Vladimír Mlynář
- A Světlana Navarová
- M Jiří Payne
- N Aleš Rozehnal
- Z Cyril Svoboda
- N Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- 0 Lucie Talmanová
- 0 Jana Volfová
- N Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 110 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- Z Jan Bláha
- A Jarmila Boháčková
- N Milan Cabrnoch
- N Eva Dundáčková
- N Hynek Fajmon
- A Václav Frank
- A Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- N Jan Klas
- N Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- 0 Stanislav Němec
- N Vlasta Parkanová
- A Václav Pícl
- A Miloslav Ransdorf
- N Tomáš Teplík
- N Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- N Jan Vidím
- Z František Vnouček
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7N Ne: 8)
- N Miroslav Beneš
- N Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- N Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- N Jaroslav Perger
- N Pavel Pešek
- A Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- N Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- N Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 7N Ne: 90 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- Z Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- N Jiří Drda
- A Andrej Grega
- M Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- N Libor Ježek
- 0 Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- N Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- N Jaroslav Melichar
- N Miroslav Ouzký
- N Pavel Plánička
- N Martin Starec
- A František Španbauer
- M Josef Vejvoda
- N Oldřich Vojíř
- N Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 7N Ne: 130 Nepřihlášen: 3M Omluven: 2)
- M Rostislav Čevela
- N Václav Hanuš
- N Jiří Havlíček
- N Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- A Michal Kraus
- N Josef Krejčí
- N Miloslav Kučera ml.
- 0 Miloslav Kučera st.
- A Josef Mandík
- 0 Petr Mareš
- 0 Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- N Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- N Alena Páralová
- N Jiří Patočka
- N Ivan Pilip
- N Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- A Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- M Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- N Jiří Bílý
- N Václav Brousek
- Z František Brožík
- Z Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- 0 Pavel Hojda
- 0 Michael Kuneš
- 0 Pavel Lang
- 0 Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- N Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 13N Ne: 18Z Zdržel se: 3M Omluven: 6)
- N Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Jiří Brtnický
- A Vladimír Cisár
- A Karel Černý
- A Miroslav Grebeníček
- M Václav Grulich
- N Jan Grůza
- M Ivana Hanačíková
- N Petr Hort
- M Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- N Ladislav Korbel
- Z Jan Kostrhun
- Z Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- N Michal Lobkowicz
- A Dalibor Matulka
- N Miroslava Němcová
- N Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- N Jaroslav Pešán
- N Jaroslav Plachý
- M Petr Pleva
- A Olga Sehnalová
- A Jaromír Schling
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Zdeňka Stránská
- N Pavel Suchánek
- M Zdeněk Škromach
- N Michaela Šojdrová
- N Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- N Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- M Vojtěch Vymětal
- N Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 14N Ne: 140 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- N Marek Benda
- A Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- N Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- 0 Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- Z Pavel Hrnčíř
- A František Chobot
- N Radim Chytka
- A Yvona Jungová
- Z Miroslav Kapoun
- Z Jitka Kocianová
- N Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- N Tomáš Kvapil
- N Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- N Ludmila Müllerová
- M Petr Nečas
- N František Ondruš
- A Jaroslav Palas
- A Břetislav Petr
- A Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- N Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- M Petr Šulák
- 0 Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- N Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- M Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 5 | 8 | 6 | 2 | 2 |
Středočeský | 22 | 7 | 11 | 2 | 2 | 0 |
Jihočeský | 15 | 7 | 8 | 0 | 0 | 0 |
Severočeský | 22 | 7 | 9 | 3 | 1 | 2 |
Východočeský | 25 | 7 | 13 | 3 | 0 | 2 |
Západočeský | 15 | 4 | 5 | 4 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 13 | 18 | 0 | 3 | 6 |
Severomoravský | 38 | 14 | 14 | 4 | 3 | 3 |
Celkem | 200 | 64 | 86 | 22 | 13 | 15 |