46. schůze, 135. hlasování, 5. února 2002, 17:24
Vládní návrh zákona o pozemních komunikacích - E
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 146 | Je třeba: 74
A Ano: 99 | N Ne: 1 | 0 Nepřihlášen: 42 | M Omluven: 12 | Z Zdržel se: 46 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 90 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- 0 Augustin Bubník
- A Petra Buzková
- A Ivan David
- Z Vladimír Doležal
- 0 Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- 0 Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- 0 Martin Kocourek
- A Petr Koháček
- A Libor Krátký
- A Stanislav Křeček
- M Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- A Světlana Navarová
- 0 Jiří Payne
- 0 Aleš Rozehnal
- M Cyril Svoboda
- Z Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- 0 Jana Volfová
- Z Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- 0 Jan Bláha
- A Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- A Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- Z Václav Frank
- A Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- Z Jan Klas
- A Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- M Stanislav Němec
- A Vlasta Parkanová
- 0 Václav Pícl
- Z Miloslav Ransdorf
- A Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- 0 František Vnouček
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- 0 Miroslav Beneš
- Z Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- 0 Taťána Jirousová
- Z Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- A Jaroslav Perger
- A Pavel Pešek
- Z Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- Z Květoslava Čelišová
- 0 Jiří Drda
- A Andrej Grega
- M Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- A Libor Ježek
- Z Jaromír Kohlíček
- Z Robert Kopecký
- A Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- A Jaroslav Melichar
- 0 Miroslav Ouzký
- 0 Pavel Plánička
- A Martin Starec
- A František Španbauer
- A Josef Vejvoda
- M Oldřich Vojíř
- A Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 10M Omluven: 1)
- Z Rostislav Čevela
- Z Václav Hanuš
- Z Jiří Havlíček
- Z Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- 0 Michal Kraus
- 0 Josef Krejčí
- A Miloslav Kučera ml.
- Z Miloslav Kučera st.
- A Josef Mandík
- Z Petr Mareš
- A Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- Z Veronika Nedvědová
- M Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- A Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- Z Pavel Severa
- Z Evžen Snítilý
- A Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- Z Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Jiří Bílý
- M Václav Brousek
- 0 František Brožík
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- A Michael Kuneš
- 0 Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- Z Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- 0 Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 21N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 9M Omluven: 3)
- Z Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Jiří Brtnický
- A Vladimír Cisár
- A Karel Černý
- A Miroslav Grebeníček
- M Václav Grulich
- Z Jan Grůza
- M Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- A Ladislav Korbel
- A Jan Kostrhun
- A Zdeněk Koudelka
- 0 Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- Z Dalibor Matulka
- A Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- 0 František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- Z Petr Pleva
- M Olga Sehnalová
- A Jaromír Schling
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Zdeňka Stránská
- Z Pavel Suchánek
- A Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- 0 Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 180 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 13M Omluven: 2)
- A Marek Benda
- 0 Pavel Dostál
- Z Kateřina Dostálová
- M Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- Z Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- A Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- Z Pavel Hrnčíř
- A František Chobot
- A Radim Chytka
- A Yvona Jungová
- A Miroslav Kapoun
- Z Jitka Kocianová
- A Zdeněk Kořistka
- Z Miroslav Krajíček
- M Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- Z Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- A Ludmila Müllerová
- Z Petr Nečas
- A František Ondruš
- Z Jaroslav Palas
- 0 Břetislav Petr
- A Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- Z Pavel Šafařík
- Z Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- Z Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- Z Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 9 | 0 | 9 | 3 | 2 |
Středočeský | 22 | 11 | 0 | 7 | 3 | 1 |
Jihočeský | 15 | 8 | 0 | 3 | 4 | 0 |
Severočeský | 22 | 12 | 0 | 5 | 3 | 2 |
Východočeský | 25 | 10 | 0 | 4 | 10 | 1 |
Západočeský | 15 | 10 | 0 | 3 | 1 | 1 |
Jihomoravský | 40 | 21 | 1 | 6 | 9 | 3 |
Severomoravský | 38 | 18 | 0 | 5 | 13 | 2 |
Celkem | 200 | 99 | 1 | 42 | 46 | 12 |