47. schůze, 292. hlasování, 21. března 2002, 11:25
odpovědi na pís.interpel.
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 71 | Je třeba: 36
A Ano: 18 | N Ne: 30 | 0 Nepřihlášen: 129 | Z Zdržel se: 23 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 4)
- Z Augustin Bubník
- 0 Petra Buzková
- A Ivan David
- 0 Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- Z Tomáš Kladívko
- A Václav Klaus
- 0 Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- Z Libor Krátký
- Z Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- 0 Světlana Navarová
- 0 Jiří Payne
- N Aleš Rozehnal
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- 0 Lucie Talmanová
- 0 Jana Volfová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 15Z Zdržel se: 2)
- 0 Jan Bláha
- 0 Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- 0 Eva Dundáčková
- Z Hynek Fajmon
- A Václav Frank
- 0 Stanislav Gross
- 0 Josef Janeček
- A Jan Klas
- 0 Václav Krása
- 0 Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- 0 Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- Z Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- 0 Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- N František Vnouček
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 2)
- N Miroslav Beneš
- 0 Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- 0 Zdeněk Jičínský
- 0 Taťána Jirousová
- 0 Miroslav Kalousek
- 0 Jitka Kupčová
- Z Miroslav Máče
- 0 Jaroslav Perger
- 0 Pavel Pešek
- 0 Vladimír Špidla
- 0 Jaromír Talíř
- Z Tom Zajíček
- 0 Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 1)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- 0 Květoslava Čelišová
- 0 Jiří Drda
- 0 Andrej Grega
- N Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- 0 Libor Ježek
- 0 Jaromír Kohlíček
- 0 Robert Kopecký
- 0 Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- N Jaroslav Melichar
- N Miroslav Ouzký
- 0 Pavel Plánička
- N Martin Starec
- 0 František Španbauer
- Z Josef Vejvoda
- 0 Oldřich Vojíř
- 0 Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 17Z Zdržel se: 2)
- 0 Rostislav Čevela
- N Václav Hanuš
- 0 Jiří Havlíček
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Josef Ježek
- 0 Michal Kraus
- 0 Josef Krejčí
- 0 Miloslav Kučera ml.
- 0 Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Mandík
- 0 Petr Mareš
- N Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- 0 Hana Orgoníková
- 0 Alena Páralová
- Z Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- 0 Pavel Severa
- Z Evžen Snítilý
- 0 Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- N Miloš Titz
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 1)
- N Jiří Bílý
- 0 Václav Brousek
- 0 František Brožík
- 0 Milan Ekert
- Z Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- 0 Michael Kuneš
- 0 Pavel Lang
- N Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Maštálka
- 0 Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- 0 Rudolf Tomíček
- 0 Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 26Z Zdržel se: 6)
- 0 Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Jiří Brtnický
- 0 Vladimír Cisár
- Z Karel Černý
- A Miroslav Grebeníček
- N Václav Grulich
- 0 Jan Grůza
- 0 Ivana Hanačíková
- 0 Petr Hort
- 0 Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- 0 Zdeněk Klanica
- 0 Ladislav Korbel
- 0 Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- 0 Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- A Dalibor Matulka
- 0 Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- 0 František Pejřil
- 0 Jaroslav Pešán
- Z Jaroslav Plachý
- 0 Petr Pleva
- 0 Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- 0 Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- 0 Zdeňka Stránská
- 0 Pavel Suchánek
- N Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- 0 Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- 0 Miloslav Vlček
- 0 Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 25Z Zdržel se: 5)
- N Marek Benda
- 0 Pavel Dostál
- Z Kateřina Dostálová
- N Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- 0 Jiří Hofman
- 0 Vilém Holáň
- 0 Pavel Hönig
- 0 Vladimír Hradil
- 0 Pavel Hrnčíř
- 0 František Chobot
- 0 Radim Chytka
- 0 Yvona Jungová
- Z Miroslav Kapoun
- Z Jitka Kocianová
- 0 Zdeněk Kořistka
- Z Miroslav Krajíček
- 0 Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- N Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- 0 Ludmila Müllerová
- 0 Petr Nečas
- 0 František Ondruš
- N Jaroslav Palas
- 0 Břetislav Petr
- 0 Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- 0 Pavel Šafařík
- 0 Petr Šulák
- 0 Zdeněk Švrček
- Z Dušan Tešnar
- 0 Radim Turek
- 0 Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 4 | 3 | 12 | 4 | 0 |
Středočeský | 22 | 2 | 3 | 15 | 2 | 0 |
Jihočeský | 15 | 1 | 1 | 11 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 2 | 5 | 14 | 1 | 0 |
Východočeský | 25 | 1 | 5 | 17 | 2 | 0 |
Západočeský | 15 | 1 | 4 | 9 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 3 | 5 | 26 | 6 | 0 |
Severomoravský | 38 | 4 | 4 | 25 | 5 | 0 |
Celkem | 200 | 18 | 30 | 129 | 23 | 0 |