7. schůze, 41. hlasování, 29. listopadu 2006, 11:48
Vl.n.z. upravující některé užívací vztahy k maje
Hlasování bylo prohlášeno za zmatečné.
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 144 | Je třeba: 73
A Ano: 13 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 56 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 131 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8)
- Z Robin Böhnisch
- A Jiří Hanuš
- Z Zdeňka Horníková
- Z Josef Ježek
- Z David Kafka
- Z Jozef Kochan
- Z Vladimíra Lesenská
- 0 Zdeněk Lhota
- 0 Soňa Marková
- Z Hana Orgoníková
- Z Evžen Snítilý
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 9)
- Z Jan Babor
- Z Jan Bauer
- A Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- Z František Dědič
- Z Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jaroslav Klein
- Z Karel Kratochvíle
- Z Jan Špika
- Z Tom Zajíček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 13)
- Z Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- 0 Marta Bayerová
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- A Michal Hašek
- Z Michael Hrbata
- A Miloslav Kala
- Z Ondřej Liška
- Z Václav Mencl
- Z Ivan Ohlídal
- Z Jiří Petrů
- A Petr Pleva
- 0 Michal Pohanka
- Z František Sivera
- A Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- 0 Milan Šimonovský
- 0 Ladislav Šustr
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Karlovarský (0 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
Volební kraj Liberecký (0 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- 0 Robert Dušek
- Z Tomáš Hasil
- Z Libor Ježek
- Z Zdeněk Mach
- 0 Pavel Ploc
- Z Juraj Raninec
- Z Josef Vondruška
- Z Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 11)
- 0 Jiří Carbol
- 0 Milada Halíková
- A Pavel Hrnčíř
- Z Jaromír Chalupa
- Z Radim Chytka
- 0 Věra Jakubková
- Z Václav Klučka
- Z Kateřina Konečná
- Z Miroslav Krajíček
- Z Jaroslav Krupka
- Z Pavol Kubuš
- Z Rudolf Kufa
- 0 Alfréd Michalík
- Z Dagmar Molendová
- Z Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- A Petr Rafaj
- 0 Martin Říman
- 0 Karel Sehoř
- Z Hana Šedivá
- 0 Ladislav Šincl
- 0 Petr Wolf
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 7)
- Z Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- A Radim Fiala
- Z Karel Korytář
- Z Jiří Krátký
- Z Petr Krill
- 0 Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- Z Martin Tesařík
- 0 Jindřich Valouch
- 0 Miloslav Vlček
Volební kraj Pardubický (0 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7)
- Z Jiří Čepelka
- Z Ladislav Libý
- Z Radko Martínek
- Z Alena Páralová
- 0 Daniel Petruška
- 0 Pavel Severa
- Z Václav Snopek
- Z Miloslav Soušek
- Z Miroslav Váňa
- 0 Ladislava Zelenková
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 18)
- A Marek Benda
- Z Petr Bratský
- Z Jan Bürgermeister
- Z Martin Bursík
- Z Kosta Dimitrov
- Z Jiří Dolejš
- 0 Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- 0 Kateřina Jacques
- Z Gabriela Kalábková
- Z Tomáš Kladívko
- Z Stanislav Křeček
- Z František Laudát
- Z Helena Mallotová
- Z Zbyněk Novotný
- Z David Rath
- Z Daniel Reisiegel
- Z Daniel Rovan
- Z Jana Rybínová
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- Z Boris Šťastný
- Z Lucie Talmanová
- 0 Mirek Topolánek
Volební kraj Plzeňský (0 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 10)
- Z Vladimír Dlouhý
- Z Václav Grüner
- Z Jan Látka
- 0 Ivana Levá
- Z Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- Z Zdeněk Prosek
- Z Karel Šidlo
- Z Václav Šlajs
- Z Vladislav Vilímec
- Z Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 14)
- Z Pavel Bohatec
- Z Anna Čurdová
- Z Richard Dolejš
- 0 Eva Dundáčková
- 0 Jiřina Fialová
- Z Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- Z Jan Klas
- 0 Lenka Mazuchová
- Z Jan Morava
- 0 Vlasta Parkanová
- Z Ondřej Plašil
- Z Aleš Rádl
- Z Josef Řihák
- Z Jan Schwippel
- 0 Petr Sunkovský
- A Petr Tluchoř
- Z Vlastimil Tlustý
- Z Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- 0 František Vnouček
- Z Miloslava Vostrá
- 0 Olga Zubová
Volební kraj Ústecký (0 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 11)
- Z Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Čerňanský
- Z Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- Z Jaroslav Krákora
- Z Zdeněk Maršíček
- Z Marcela Mertinová
- Z Jiří Paroubek
- Z Jiří Polanský
- Z Přemysl Rabas
- 0 Aleš Řebíček
- Z Josef Šenfeld
- Z Vladimír Šoltys
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Vysočina (A Ano: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6)
- Z Milan Bičík
- 0 František Bublan
- 0 Karel Černý
- Z Vladimír Hink
- 0 Zdeněk Jičínský
- Z Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- Z Milan Šmíd
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Zlínský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 7)
- Z Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- 0 Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- Z František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- Z Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- 0 Pavel Svoboda
- Z Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- Z Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 1 | 0 | 2 | 8 | 0 |
Jihočeský | 13 | 1 | 0 | 3 | 9 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 0 | 6 | 13 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 |
Liberecký | 8 | 0 | 0 | 2 | 6 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 2 | 0 | 10 | 11 | 0 |
Olomoucký | 12 | 1 | 0 | 4 | 7 | 0 |
Pardubický | 10 | 0 | 0 | 3 | 7 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 1 | 0 | 6 | 18 | 0 |
Plzeňský | 11 | 0 | 0 | 1 | 10 | 0 |
Středočeský | 23 | 1 | 0 | 8 | 14 | 0 |
Ústecký | 14 | 0 | 0 | 3 | 11 | 0 |
Vysočina | 10 | 1 | 0 | 3 | 6 | 0 |
Zlínský | 12 | 1 | 0 | 4 | 7 | 0 |
Celkem | 200 | 13 | 0 | 56 | 131 | 0 |