7. schůze, 525. hlasování, 13. prosince 2006, 16:36
Vl.n.z. o státním rozpočtu ČR na rok 2007
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 157 | Je třeba: 79
A Ano: 20 | N Ne: 83 | 0 Nepřihlášen: 43 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 54 |
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- Z Robin Böhnisch
- N Jiří Hanuš
- N Zdeňka Horníková
- Z Josef Ježek
- N David Kafka
- N Jozef Kochan
- N Vladimíra Lesenská
- N Zdeněk Lhota
- Z Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- N Jan Babor
- Z Jan Bauer
- Z Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- N František Dědič
- 0 Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- A Miroslav Kalousek
- 0 Jaroslav Klein
- N Karel Kratochvíle
- Z Jan Špika
- N Tom Zajíček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 1N Ne: 90 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 4)
- 0 Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- 0 Marta Bayerová
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Dana Filipi
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Michal Hašek
- N Michael Hrbata
- A Miloslav Kala
- 0 Ondřej Liška
- 0 Václav Mencl
- N Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- 0 Petr Pleva
- 0 Michal Pohanka
- N František Sivera
- N Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- N Pavel Suchánek
- N David Šeich
- Z Milan Šimonovský
- Z Ladislav Šustr
- 0 Jeroným Tejc
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 3Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Liberecký (N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- N Robert Dušek
- Z Tomáš Hasil
- Z Libor Ježek
- 0 Zdeněk Mach
- Z Pavel Ploc
- N Juraj Raninec
- 0 Josef Vondruška
- N Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 80 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 5)
- 0 Jiří Carbol
- Z Milada Halíková
- N Pavel Hrnčíř
- N Jaromír Chalupa
- Z Radim Chytka
- A Věra Jakubková
- N Václav Klučka
- 0 Kateřina Konečná
- N Miroslav Krajíček
- Z Jaroslav Krupka
- N Pavol Kubuš
- 0 Rudolf Kufa
- N Alfréd Michalík
- Z Dagmar Molendová
- A Miroslav Opálka
- N Břetislav Petr
- N Petr Rafaj
- 0 Martin Říman
- A Karel Sehoř
- Z Hana Šedivá
- 0 Ladislav Šincl
- 0 Petr Wolf
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- N Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- N Radim Fiala
- N Karel Korytář
- N Jiří Krátký
- N Petr Krill
- Z Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- A Martin Tesařík
- Z Jindřich Valouch
- Z Miloslav Vlček
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- N Jiří Čepelka
- 0 Ladislav Libý
- Z Radko Martínek
- Z Alena Páralová
- 0 Daniel Petruška
- 0 Pavel Severa
- A Václav Snopek
- N Miloslav Soušek
- Z Miroslav Váňa
- N Ladislava Zelenková
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 100 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 7)
- 0 Marek Benda
- N Petr Bratský
- N Jan Bürgermeister
- A Martin Bursík
- N Kosta Dimitrov
- Z Jiří Dolejš
- Z Tomáš Dub
- A Václav Exner
- A Kateřina Jacques
- N Gabriela Kalábková
- Z Tomáš Kladívko
- 0 Stanislav Křeček
- Z František Laudát
- N Helena Mallotová
- Z Zbyněk Novotný
- N David Rath
- N Daniel Reisiegel
- N Daniel Rovan
- 0 Jana Rybínová
- Z Cyril Svoboda
- N Miroslav Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- 0 Boris Šťastný
- N Lucie Talmanová
- Z Mirek Topolánek
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 7Z Zdržel se: 4)
- N Vladimír Dlouhý
- N Václav Grüner
- N Jan Látka
- Z Ivana Levá
- Z Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- N Zdeněk Prosek
- Z Karel Šidlo
- N Václav Šlajs
- N Vladislav Vilímec
- N Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 110 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5)
- N Pavel Bohatec
- 0 Anna Čurdová
- N Richard Dolejš
- A Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- Z Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- N Jan Klas
- 0 Lenka Mazuchová
- N Jan Morava
- 0 Vlasta Parkanová
- N Ondřej Plašil
- N Aleš Rádl
- N Josef Řihák
- N Jan Schwippel
- N Petr Sunkovský
- Z Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- Z Jan Vidím
- 0 František Vnouček
- Z Miloslava Vostrá
- A Olga Zubová
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- N Vlastimil Aubrecht
- N Josef Čerňanský
- Z Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- N Jaroslav Krákora
- N Zdeněk Maršíček
- 0 Marcela Mertinová
- N Jiří Paroubek
- Z Jiří Polanský
- A Přemysl Rabas
- Z Aleš Řebíček
- Z Josef Šenfeld
- 0 Vladimír Šoltys
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 6Z Zdržel se: 2)
- A Milan Bičík
- N František Bublan
- Z Karel Černý
- N Vladimír Hink
- N Zdeněk Jičínský
- N Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- N Milan Šmíd
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- 0 Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- N František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- N Pavel Svoboda
- 0 Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- Z Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 0 | 7 | 1 | 3 | 0 |
Jihočeský | 13 | 1 | 4 | 4 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 1 | 9 | 9 | 4 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 3 | 0 | 2 | 0 |
Liberecký | 8 | 0 | 3 | 2 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 3 | 8 | 7 | 5 | 0 |
Olomoucký | 12 | 3 | 5 | 1 | 3 | 0 |
Pardubický | 10 | 1 | 3 | 3 | 3 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 3 | 10 | 5 | 7 | 0 |
Plzeňský | 11 | 0 | 7 | 0 | 4 | 0 |
Středočeský | 23 | 2 | 11 | 5 | 5 | 0 |
Ústecký | 14 | 1 | 5 | 3 | 5 | 0 |
Vysočina | 10 | 2 | 6 | 0 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 3 | 2 | 3 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 20 | 83 | 43 | 54 | 0 |