7. schůze, 526. hlasování, 13. prosince 2006, 16:37
Vl.n.z. o státním rozpočtu ČR na rok 2007
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 172 | Je třeba: 87
A Ano: 104 | N Ne: 24 | 0 Nepřihlášen: 28 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 44 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Robin Böhnisch
- A Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- A David Kafka
- N Jozef Kochan
- Z Vladimíra Lesenská
- N Zdeněk Lhota
- A Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- A Jan Babor
- Z Jan Bauer
- A Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- A František Dědič
- 0 Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- A Miroslav Kalousek
- A Jaroslav Klein
- Z Karel Kratochvíle
- Z Jan Špika
- Z Tom Zajíček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 13N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- Z Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- 0 Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Michal Hašek
- Z Michael Hrbata
- A Miloslav Kala
- 0 Ondřej Liška
- A Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- Z Petr Pleva
- A Michal Pohanka
- N František Sivera
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- A Milan Šimonovský
- A Ladislav Šustr
- 0 Jeroným Tejc
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- A Robert Dušek
- A Tomáš Hasil
- Z Libor Ježek
- 0 Zdeněk Mach
- Z Pavel Ploc
- A Juraj Raninec
- 0 Josef Vondruška
- Z Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 10N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 7)
- Z Jiří Carbol
- A Milada Halíková
- N Pavel Hrnčíř
- A Jaromír Chalupa
- Z Radim Chytka
- A Věra Jakubková
- A Václav Klučka
- A Kateřina Konečná
- Z Miroslav Krajíček
- Z Jaroslav Krupka
- A Pavol Kubuš
- 0 Rudolf Kufa
- A Alfréd Michalík
- Z Dagmar Molendová
- Z Miroslav Opálka
- N Břetislav Petr
- A Petr Rafaj
- 0 Martin Říman
- Z Karel Sehoř
- A Hana Šedivá
- 0 Ladislav Šincl
- A Petr Wolf
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- A Radim Fiala
- A Karel Korytář
- A Jiří Krátký
- A Petr Krill
- Z Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- A Martin Tesařík
- A Jindřich Valouch
- A Miloslav Vlček
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- N Jiří Čepelka
- 0 Ladislav Libý
- Z Radko Martínek
- A Alena Páralová
- 0 Daniel Petruška
- 0 Pavel Severa
- N Václav Snopek
- N Miloslav Soušek
- A Miroslav Váňa
- A Ladislava Zelenková
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 15N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6)
- 0 Marek Benda
- N Petr Bratský
- A Jan Bürgermeister
- A Martin Bursík
- A Kosta Dimitrov
- A Jiří Dolejš
- Z Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- A Kateřina Jacques
- A Gabriela Kalábková
- A Tomáš Kladívko
- 0 Stanislav Křeček
- Z František Laudát
- Z Helena Mallotová
- A Zbyněk Novotný
- A David Rath
- A Daniel Reisiegel
- Z Daniel Rovan
- 0 Jana Rybínová
- A Cyril Svoboda
- A Miroslav Svoboda
- A Karel Šplíchal
- A Boris Šťastný
- A Lucie Talmanová
- Z Mirek Topolánek
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 3Z Zdržel se: 3)
- N Vladimír Dlouhý
- A Václav Grüner
- A Jan Látka
- A Ivana Levá
- A Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- N Zdeněk Prosek
- Z Karel Šidlo
- A Václav Šlajs
- N Vladislav Vilímec
- Z Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5)
- A Pavel Bohatec
- 0 Anna Čurdová
- Z Richard Dolejš
- A Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- N Jan Klas
- 0 Lenka Mazuchová
- A Jan Morava
- 0 Vlasta Parkanová
- N Ondřej Plašil
- N Aleš Rádl
- Z Josef Řihák
- A Jan Schwippel
- A Petr Sunkovský
- Z Petr Tluchoř
- Z Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- Z Jan Vidím
- 0 František Vnouček
- A Miloslava Vostrá
- A Olga Zubová
Volební kraj Ústecký (A Ano: 100 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- Z Vlastimil Aubrecht
- A Josef Čerňanský
- A Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- A Jaroslav Krákora
- A Zdeněk Maršíček
- 0 Marcela Mertinová
- A Jiří Paroubek
- A Jiří Polanský
- A Přemysl Rabas
- Z Aleš Řebíček
- A Josef Šenfeld
- A Vladimír Šoltys
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 3Z Zdržel se: 3)
- A Milan Bičík
- Z František Bublan
- Z Karel Černý
- N Vladimír Hink
- A Zdeněk Jičínský
- A Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- N Milan Šmíd
- N Petr Zgarba
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- Z Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- A František Novosad
- Z Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- N Pavel Svoboda
- N Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- N Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 6 | 3 | 1 | 1 | 0 |
Jihočeský | 13 | 6 | 0 | 3 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 13 | 2 | 4 | 4 | 0 |
Karlovarský | 5 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 2 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 10 | 2 | 4 | 7 | 0 |
Olomoucký | 12 | 10 | 0 | 1 | 1 | 0 |
Pardubický | 10 | 3 | 3 | 3 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 15 | 1 | 3 | 6 | 0 |
Plzeňský | 11 | 5 | 3 | 0 | 3 | 0 |
Středočeský | 23 | 11 | 3 | 4 | 5 | 0 |
Ústecký | 14 | 10 | 0 | 2 | 2 | 0 |
Vysočina | 10 | 4 | 3 | 0 | 3 | 0 |
Zlínský | 12 | 5 | 3 | 1 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 104 | 24 | 28 | 44 | 0 |