7. schůze, 563. hlasování, 13. prosince 2006, 16:59
Vl.n.z. o státním rozpočtu ČR na rok 2007
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 179 | Je třeba: 90
A Ano: 49 | N Ne: 56 | 0 Nepřihlášen: 13 | M Omluven: 8 | Z Zdržel se: 74 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- A Pavel Bohatec
- Z Anna Čurdová
- N Richard Dolejš
- Z Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- A Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- N Jan Klas
- 0 Lenka Mazuchová
- A Jan Morava
- 0 Vlasta Parkanová
- A Ondřej Plašil
- Z Aleš Rádl
- N Josef Řihák
- A Jan Schwippel
- N Petr Sunkovský
- Z Petr Tluchoř
- Z Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- N Jan Vidím
- M František Vnouček
- A Miloslava Vostrá
- N Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Jan Babor
- A Jan Bauer
- N Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- A František Dědič
- 0 Michal Doktor
- M Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- Z Miroslav Kalousek
- A Jaroslav Klein
- Z Karel Kratochvíle
- Z Jan Špika
- A Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 6Z Zdržel se: 3)
- Z Vladimír Dlouhý
- N Václav Grüner
- N Jan Látka
- Z Ivana Levá
- A Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- N Zdeněk Prosek
- A Karel Šidlo
- N Václav Šlajs
- N Vladislav Vilímec
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- Z Vlastimil Aubrecht
- N Josef Čerňanský
- N Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- N Jaroslav Krákora
- A Zdeněk Maršíček
- Z Marcela Mertinová
- N Jiří Paroubek
- A Jiří Polanský
- N Přemysl Rabas
- Z Aleš Řebíček
- A Josef Šenfeld
- A Vladimír Šoltys
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 12M Omluven: 2)
- M Marek Benda
- N Petr Bratský
- A Jan Bürgermeister
- N Martin Bursík
- N Kosta Dimitrov
- Z Jiří Dolejš
- Z Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- N Kateřina Jacques
- Z Gabriela Kalábková
- Z Tomáš Kladívko
- 0 Stanislav Křeček
- A František Laudát
- A Helena Mallotová
- Z Zbyněk Novotný
- Z David Rath
- Z Daniel Reisiegel
- Z Daniel Rovan
- M Jana Rybínová
- Z Cyril Svoboda
- N Miroslav Svoboda
- A Karel Šplíchal
- A Boris Šťastný
- Z Lucie Talmanová
- Z Mirek Topolánek
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Robert Dušek
- A Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- A Zdeněk Mach
- Z Pavel Ploc
- N Juraj Raninec
- M Josef Vondruška
- N Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 9)
- Z Jiří Carbol
- Z Milada Halíková
- A Pavel Hrnčíř
- Z Jaromír Chalupa
- A Radim Chytka
- N Věra Jakubková
- N Václav Klučka
- A Kateřina Konečná
- N Miroslav Krajíček
- Z Jaroslav Krupka
- N Pavol Kubuš
- 0 Rudolf Kufa
- N Alfréd Michalík
- Z Dagmar Molendová
- Z Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- N Petr Rafaj
- 0 Martin Říman
- Z Karel Sehoř
- Z Hana Šedivá
- 0 Ladislav Šincl
- Z Petr Wolf
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- N Robin Böhnisch
- Z Jiří Hanuš
- Z Zdeňka Horníková
- Z Josef Ježek
- A David Kafka
- Z Jozef Kochan
- Z Vladimíra Lesenská
- A Zdeněk Lhota
- Z Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- M Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Jiří Čepelka
- 0 Ladislav Libý
- Z Radko Martínek
- A Alena Páralová
- N Daniel Petruška
- Z Pavel Severa
- Z Václav Snopek
- N Miloslav Soušek
- N Miroslav Váňa
- N Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 4Z Zdržel se: 4)
- Z Milan Bičík
- Z František Bublan
- Z Karel Černý
- N Vladimír Hink
- N Zdeněk Jičínský
- N Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- N Milan Šmíd
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- Z Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- 0 Marta Bayerová
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- 0 Michal Hašek
- A Michael Hrbata
- Z Miloslav Kala
- M Ondřej Liška
- A Václav Mencl
- N Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- Z Petr Pleva
- N Michal Pohanka
- A František Sivera
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- A Pavel Suchánek
- A David Šeich
- Z Milan Šimonovský
- Z Ladislav Šustr
- M Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 4Z Zdržel se: 5)
- A Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- Z Radim Fiala
- N Karel Korytář
- N Jiří Krátký
- A Petr Krill
- Z Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- N Martin Tesařík
- Z Jindřich Valouch
- N Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (N Ne: 3Z Zdržel se: 9)
- Z Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- Z Miloš Melčák
- Z Petr Nečas
- N František Novosad
- Z Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- Z Pavel Svoboda
- N Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- Z Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 6 | 8 | 2 | 6 | 1 |
Jihočeský | 13 | 6 | 1 | 2 | 3 | 1 |
Plzeňský | 11 | 2 | 6 | 0 | 3 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 5 | 1 | 4 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 5 | 5 | 1 | 12 | 2 |
Liberecký | 8 | 3 | 3 | 0 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 23 | 4 | 6 | 4 | 9 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 1 | 0 | 6 | 1 |
Pardubický | 10 | 2 | 4 | 1 | 3 | 0 |
Vysočina | 10 | 2 | 4 | 0 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 5 | 2 | 7 | 2 |
Olomoucký | 12 | 3 | 4 | 0 | 5 | 0 |
Zlínský | 12 | 0 | 3 | 0 | 9 | 0 |
Celkem | 200 | 49 | 56 | 13 | 74 | 8 |