11. schůze, 105. hlasování, 2. února 2007, 12:34
Inf.o nasazení sil AČR za leden - červen 2006
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 154 | Je třeba: 78
A Ano: 109 | N Ne: 22 | 0 Nepřihlášen: 36 | M Omluven: 10 | Z Zdržel se: 23 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 12N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- A Pavel Bohatec
- A Anna Čurdová
- 0 Richard Dolejš
- Z Eva Dundáčková
- N Jiřina Fialová
- N Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- A Jan Klas
- Z Zdeněk Kotouš
- Z Lenka Mazuchová
- A Jan Morava
- A Vlasta Parkanová
- A Ondřej Plašil
- A Aleš Rádl
- Z Josef Řihák
- A Jan Schwippel
- A Petr Sunkovský
- 0 Petr Tluchoř
- A Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- A Jan Vidím
- N Miloslava Vostrá
- A Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Jan Babor
- A Jan Bauer
- A Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- A František Dědič
- A Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- M Vítězslav Jandák
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jaroslav Klein
- A Karel Kratochvíle
- A Jan Špika
- A Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 9N Ne: 2)
- A Vladimír Dlouhý
- A Václav Grüner
- A Jan Látka
- N Ivana Levá
- A Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- A Zdeněk Prosek
- N Karel Šidlo
- A Václav Šlajs
- A Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4N Ne: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- A Vlastimil Aubrecht
- A Josef Čerňanský
- A Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- A Jaroslav Krákora
- N Zdeněk Maršíček
- A Marcela Mertinová
- 0 Jiří Paroubek
- A Jiří Polanský
- 0 Přemysl Rabas
- 0 Aleš Řebíček
- N Josef Šenfeld
- Z Vladimír Šoltys
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 14N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6)
- Z Marek Benda
- A Petr Bratský
- A Jan Bürgermeister
- 0 Martin Bursík
- A Kosta Dimitrov
- Z Jiří Dolejš
- A Tomáš Dub
- N Václav Exner
- A Kateřina Jacques
- Z Gabriela Kalábková
- A Tomáš Kladívko
- A Stanislav Křeček
- A František Laudát
- A Helena Mallotová
- A Zbyněk Novotný
- A David Rath
- A Daniel Reisiegel
- A Daniel Rovan
- A Jana Rybínová
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- Z Boris Šťastný
- Z Lucie Talmanová
- Z Mirek Topolánek
Volební kraj Liberecký (A Ano: 7N Ne: 1)
- A Robert Dušek
- A Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- A Zdeněk Mach
- A Pavel Ploc
- A Juraj Raninec
- N Josef Vondruška
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 10N Ne: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Jiří Carbol
- N Milada Halíková
- A Pavel Hrnčíř
- Z Jaromír Chalupa
- 0 Radim Chytka
- 0 Věra Jakubková
- A Václav Klučka
- N Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- M Jaroslav Krupka
- A Pavol Kubuš
- A Rudolf Kufa
- M Alfréd Michalík
- 0 Dagmar Molendová
- N Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- A Petr Rafaj
- M Martin Říman
- A Karel Sehoř
- A Hana Šedivá
- 0 Ladislav Šincl
- 0 Petr Wolf
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- A Robin Böhnisch
- 0 Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- 0 Josef Ježek
- A David Kafka
- A Jozef Kochan
- A Vladimíra Lesenská
- 0 Zdeněk Lhota
- N Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- M Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- A Jiří Čepelka
- A Ladislav Libý
- 0 Radko Martínek
- A Alena Páralová
- A Daniel Petruška
- A Pavel Severa
- N Václav Snopek
- M Miloslav Soušek
- A Miroslav Váňa
- A Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- N Milan Bičík
- 0 František Bublan
- A Karel Černý
- A Vladimír Hink
- Z Zdeněk Jičínský
- A Jan Kasal
- N Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Milan Šmíd
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- 0 Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- M Marta Bayerová
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Dana Filipi
- N Miroslav Grebeníček
- 0 Michal Hašek
- A Michael Hrbata
- Z Miloslav Kala
- M Ondřej Liška
- 0 Václav Mencl
- M Ivan Ohlídal
- M Jiří Petrů
- A Petr Pleva
- 0 Michal Pohanka
- 0 František Sivera
- Z Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- Z Milan Šimonovský
- 0 Ladislav Šustr
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Zdeněk Boháč
- N Alexander Černý
- A Radim Fiala
- A Karel Korytář
- A Jiří Krátký
- A Petr Krill
- 0 Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- N Ladislav Mlčák
- A Martin Tesařík
- A Jindřich Valouch
- 0 Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- Z Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- Z Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- A František Novosad
- 0 Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Pavel Svoboda
- A Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- 0 Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 12 | 3 | 3 | 5 | 0 |
Jihočeský | 13 | 9 | 0 | 1 | 2 | 1 |
Plzeňský | 11 | 9 | 2 | 0 | 0 | 0 |
Karlovarský | 5 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 6 | 2 | 4 | 2 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 14 | 1 | 4 | 6 | 0 |
Liberecký | 8 | 7 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 10 | 3 | 6 | 1 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 1 | 3 | 0 | 1 |
Pardubický | 10 | 7 | 1 | 1 | 0 | 1 |
Vysočina | 10 | 6 | 2 | 1 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 2 | 8 | 3 | 4 |
Olomoucký | 12 | 7 | 2 | 2 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 6 | 1 | 3 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 109 | 22 | 36 | 23 | 10 |