14. schůze, 285. hlasování, 10. května 2007, 09:58
Inf.vlády-radarová základna na území ČR
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 140 | Je třeba: 71
A Ano: 103 | N Ne: 2 | 0 Nepřihlášen: 34 | M Omluven: 26 | Z Zdržel se: 35 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7M Omluven: 3)
- A Pavel Bohatec
- M Anna Čurdová
- Z Richard Dolejš
- M Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- Z Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- A Jan Klas
- 0 Zdeněk Kotouš
- Z Lenka Mazuchová
- A Jan Morava
- A Vlasta Parkanová
- A Ondřej Plašil
- 0 Aleš Rádl
- Z Josef Řihák
- A Jan Schwippel
- Z Petr Sunkovský
- A Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- M Jan Vidím
- Z Miloslava Vostrá
- A Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- A Jan Babor
- 0 Jan Bauer
- M Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- 0 František Dědič
- Z Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- Z Vítězslav Jandák
- A Miroslav Kalousek
- 0 Jaroslav Klein
- M Karel Kratochvíle
- A Jan Špika
- M Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Vladimír Dlouhý
- 0 Václav Grüner
- 0 Jan Látka
- Z Ivana Levá
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- A Zdeněk Prosek
- Z Karel Šidlo
- M Václav Šlajs
- A Vladislav Vilímec
- 0 Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- Z Vlastimil Aubrecht
- A Josef Čerňanský
- 0 Petr Červenka
- M Petr Gandalovič
- Z Jaroslav Krákora
- Z Zdeněk Maršíček
- 0 Marcela Mertinová
- M Jiří Paroubek
- A Jiří Polanský
- A Přemysl Rabas
- A Aleš Řebíček
- Z Josef Šenfeld
- A Vladimír Šoltys
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 170 Nepřihlášen: 2M Omluven: 6)
- A Marek Benda
- M Petr Bratský
- A Jan Bürgermeister
- M Martin Bursík
- M Kosta Dimitrov
- A Jiří Dolejš
- A Tomáš Dub
- A Václav Exner
- 0 Kateřina Jacques
- A Gabriela Kalábková
- A Tomáš Kladívko
- A Stanislav Křeček
- A František Laudát
- A Helena Mallotová
- A Zbyněk Novotný
- A David Rath
- 0 Daniel Reisiegel
- A Daniel Rovan
- A Jana Rybínová
- A Cyril Svoboda
- M Miroslav Svoboda
- A Karel Šplíchal
- A Boris Šťastný
- M Lucie Talmanová
- M Mirek Topolánek
Volební kraj Liberecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- A Robert Dušek
- A Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- A Zdeněk Mach
- 0 Pavel Ploc
- A Juraj Raninec
- Z Josef Vondruška
- 0 Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 13N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- 0 Jiří Carbol
- Z Milada Halíková
- A Pavel Hrnčíř
- A Jaromír Chalupa
- A Radim Chytka
- A Věra Jakubková
- M Václav Klučka
- Z Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- A Jaroslav Krupka
- M Pavol Kubuš
- A Rudolf Kufa
- A Alfréd Michalík
- A Dagmar Molendová
- Z Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- A Petr Rafaj
- M Martin Říman
- A Karel Sehoř
- 0 Hana Šedivá
- N Ladislav Šincl
- N Petr Wolf
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Robin Böhnisch
- A Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- M David Kafka
- A Jozef Kochan
- M Vladimíra Lesenská
- A Zdeněk Lhota
- Z Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- M Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Jiří Čepelka
- A Ladislav Libý
- A Radko Martínek
- Z Alena Páralová
- A Daniel Petruška
- A Pavel Severa
- Z Václav Snopek
- M Miloslav Soušek
- A Miroslav Váňa
- A Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- Z Milan Bičík
- Z František Bublan
- Z Karel Černý
- A Vladimír Hink
- A Zdeněk Jičínský
- 0 Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Milan Šmíd
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- A Libor Ambrozek
- M Walter Bartoš
- Z Marta Bayerová
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- A Michal Hašek
- M Michael Hrbata
- A Miloslav Kala
- A Ondřej Liška
- 0 Václav Mencl
- Z Ivan Ohlídal
- Z Jiří Petrů
- A Petr Pleva
- 0 Michal Pohanka
- A František Sivera
- 0 Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- A Milan Šimonovský
- A Ladislav Šustr
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 90 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- M Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- A Radim Fiala
- 0 Karel Korytář
- A Jiří Krátký
- A Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- 0 Ladislav Mlčák
- A Martin Tesařík
- A Jindřich Valouch
- A Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- 0 Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- A František Novosad
- M Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- 0 Pavel Svoboda
- A Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- 0 Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 10 | 0 | 3 | 7 | 3 |
Jihočeský | 13 | 3 | 0 | 3 | 4 | 3 |
Plzeňský | 11 | 3 | 0 | 5 | 2 | 1 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 6 | 0 | 2 | 4 | 2 |
Hlavní město Praha | 25 | 17 | 0 | 2 | 0 | 6 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 3 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 13 | 2 | 2 | 3 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 7 | 0 | 0 | 1 | 3 |
Pardubický | 10 | 7 | 0 | 0 | 2 | 1 |
Vysočina | 10 | 4 | 0 | 2 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 0 | 6 | 5 | 2 |
Olomoucký | 12 | 9 | 0 | 2 | 0 | 1 |
Zlínský | 12 | 7 | 0 | 3 | 1 | 1 |
Celkem | 200 | 103 | 2 | 34 | 35 | 26 |