15. schůze, 154. hlasování, 14. června 2007, 11:43
Seznámení s textem písně ministryně obrany Vlast
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 150 | Je třeba: 76
A Ano: 74 | N Ne: 61 | 0 Nepřihlášen: 41 | M Omluven: 9 | Z Zdržel se: 15 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Pavel Bohatec
- A Anna Čurdová
- A Richard Dolejš
- 0 Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- N Jan Klas
- A Zdeněk Kotouš
- A Lenka Mazuchová
- N Jan Morava
- M Vlasta Parkanová
- 0 Ondřej Plašil
- N Aleš Rádl
- A Josef Řihák
- M Jan Schwippel
- A Petr Sunkovský
- Z Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- N Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- Z Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Jan Babor
- 0 Jan Bauer
- A Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- N František Dědič
- N Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- Z Vítězslav Jandák
- M Miroslav Kalousek
- N Jaroslav Klein
- A Karel Kratochvíle
- 0 Jan Špika
- N Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- N Vladimír Dlouhý
- A Václav Grüner
- 0 Jan Látka
- 0 Ivana Levá
- N Jiří Papež
- M Jiří Pospíšil
- N Zdeněk Prosek
- A Karel Šidlo
- A Václav Šlajs
- N Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 7N Ne: 30 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- A Vlastimil Aubrecht
- A Josef Čerňanský
- A Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- A Jaroslav Krákora
- A Zdeněk Maršíček
- 0 Marcela Mertinová
- A Jiří Paroubek
- 0 Jiří Polanský
- N Přemysl Rabas
- M Aleš Řebíček
- A Josef Šenfeld
- N Vladimír Šoltys
- N Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 120 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1)
- 0 Marek Benda
- N Petr Bratský
- N Jan Bürgermeister
- 0 Martin Bursík
- A Kosta Dimitrov
- A Jiří Dolejš
- 0 Tomáš Dub
- A Václav Exner
- Z Kateřina Jacques
- A Gabriela Kalábková
- N Tomáš Kladívko
- 0 Stanislav Křeček
- N František Laudát
- N Helena Mallotová
- N Zbyněk Novotný
- A David Rath
- N Daniel Reisiegel
- N Daniel Rovan
- N Jana Rybínová
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- N Boris Šťastný
- N Lucie Talmanová
- N Mirek Topolánek
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 3)
- A Robert Dušek
- N Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- 0 Zdeněk Mach
- A Pavel Ploc
- N Juraj Raninec
- A Josef Vondruška
- 0 Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 12N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- Z Jiří Carbol
- A Milada Halíková
- N Pavel Hrnčíř
- A Jaromír Chalupa
- N Radim Chytka
- 0 Věra Jakubková
- A Václav Klučka
- 0 Kateřina Konečná
- N Miroslav Krajíček
- N Jaroslav Krupka
- A Pavol Kubuš
- A Rudolf Kufa
- A Alfréd Michalík
- Z Dagmar Molendová
- A Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- A Petr Rafaj
- N Martin Říman
- N Karel Sehoř
- 0 Hana Šedivá
- A Ladislav Šincl
- A Petr Wolf
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 60 Nepřihlášen: 1)
- A Robin Böhnisch
- N Jiří Hanuš
- N Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- N David Kafka
- N Jozef Kochan
- A Vladimíra Lesenská
- N Zdeněk Lhota
- 0 Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- A Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- N Jiří Čepelka
- N Ladislav Libý
- N Radko Martínek
- Z Alena Páralová
- Z Daniel Petruška
- 0 Pavel Severa
- A Václav Snopek
- A Miloslav Soušek
- A Miroslav Váňa
- A Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Milan Bičík
- A František Bublan
- A Karel Černý
- N Vladimír Hink
- Z Zdeněk Jičínský
- N Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- 0 Milan Šmíd
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- 0 Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Dana Filipi
- M Miroslav Grebeníček
- 0 Michal Hašek
- N Michael Hrbata
- 0 Miloslav Kala
- Z Ondřej Liška
- N Václav Mencl
- M Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- 0 Petr Pleva
- Z Michal Pohanka
- N František Sivera
- 0 Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- Z Milan Šimonovský
- N Ladislav Šustr
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- N Radim Fiala
- 0 Karel Korytář
- A Jiří Krátký
- N Petr Krill
- Z Tomáš Kvapil
- M Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- A Martin Tesařík
- A Jindřich Valouch
- 0 Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- M Miloš Melčák
- N Petr Nečas
- A František Novosad
- N Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- 0 Pavel Svoboda
- A Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- 0 Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 10 | 5 | 4 | 2 | 2 |
Jihočeský | 13 | 5 | 4 | 2 | 1 | 1 |
Plzeňský | 11 | 4 | 4 | 2 | 0 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 7 | 3 | 3 | 0 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 5 | 12 | 7 | 1 | 0 |
Liberecký | 8 | 3 | 2 | 3 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 12 | 6 | 3 | 2 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 6 | 1 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 4 | 3 | 1 | 2 | 0 |
Vysočina | 10 | 5 | 3 | 1 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 6 | 9 | 3 | 2 |
Olomoucký | 12 | 5 | 3 | 2 | 1 | 1 |
Zlínský | 12 | 5 | 2 | 2 | 2 | 1 |
Celkem | 200 | 74 | 61 | 41 | 15 | 9 |