21. schůze, 77. hlasování, 27. září 2007, 18:40
N.z. v souvis. s přech. na digitální TV vysílání
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 145 | Je třeba: 73
A Ano: 1 | N Ne: 4 | 0 Nepřihlášen: 55 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 140 |
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8)
- Z Robin Böhnisch
- Z Jiří Hanuš
- Z Zdeňka Horníková
- Z Josef Ježek
- 0 David Kafka
- Z Jozef Kochan
- Z Vladimíra Lesenská
- Z Zdeněk Lhota
- N Soňa Marková
- Z Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 9)
- Z Jan Babor
- 0 Jan Bauer
- Z Vlasta Bohdalová
- N Petr Braný
- Z František Dědič
- Z Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- Z Vítězslav Jandák
- Z Miroslav Kalousek
- Z Jaroslav Klein
- 0 Karel Kratochvíle
- Z Jan Špika
- 0 Tom Zajíček
Volební kraj Jihomoravský (0 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 14)
- 0 Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- 0 Marta Bayerová
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Michal Hašek
- 0 Michael Hrbata
- 0 Miloslav Kala
- 0 Ondřej Liška
- Z Václav Mencl
- Z Ivan Ohlídal
- Z Jiří Petrů
- Z Petr Pleva
- 0 Michal Pohanka
- 0 František Sivera
- Z Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- Z Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- Z Milan Šimonovský
- Z Ladislav Šustr
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Karlovarský (0 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Liberecký (0 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7)
- 0 Robert Dušek
- Z Tomáš Hasil
- Z Libor Ježek
- Z Zdeněk Mach
- Z Pavel Ploc
- Z Juraj Raninec
- Z Josef Vondruška
- Z Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (N Ne: 10 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 14)
- Z Jiří Carbol
- Z Milada Halíková
- N Pavel Hrnčíř
- Z Jaromír Chalupa
- Z Radim Chytka
- Z Věra Jakubková
- 0 Václav Klučka
- Z Kateřina Konečná
- Z Miroslav Krajíček
- 0 Jaroslav Krupka
- 0 Pavol Kubuš
- 0 Rudolf Kufa
- Z Alfréd Michalík
- 0 Dagmar Molendová
- Z Miroslav Opálka
- Z Břetislav Petr
- Z Petr Rafaj
- 0 Martin Říman
- Z Karel Sehoř
- 0 Hana Šedivá
- Z Ladislav Šincl
- 0 Petr Wolf
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (0 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 7)
- 0 Zdeněk Boháč
- 0 Alexander Černý
- Z Radim Fiala
- Z Karel Korytář
- 0 Jiří Krátký
- Z Petr Krill
- 0 Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- 0 Martin Tesařík
- Z Jindřich Valouch
- Z Miloslav Vlček
Volební kraj Pardubický (0 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5)
- 0 Jiří Čepelka
- 0 Ladislav Libý
- 0 Radko Martínek
- 0 Alena Páralová
- Z Daniel Petruška
- 0 Pavel Severa
- Z Václav Snopek
- Z Miloslav Soušek
- Z Miroslav Váňa
- Z Ladislava Zelenková
Volební kraj Hlavní město Praha (N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 20)
- 0 Marek Benda
- Z Petr Bratský
- Z Jan Bürgermeister
- 0 Martin Bursík
- Z Kosta Dimitrov
- Z Jiří Dolejš
- 0 Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- Z Kateřina Jacques
- Z Gabriela Kalábková
- Z Tomáš Kladívko
- Z Stanislav Křeček
- Z František Laudát
- Z Helena Mallotová
- Z Zbyněk Novotný
- Z David Rath
- Z Daniel Reisiegel
- Z Daniel Rovan
- Z Jana Rybínová
- N Cyril Svoboda
- Z Miroslav Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- Z Boris Šťastný
- 0 Lucie Talmanová
- Z Mirek Topolánek
Volební kraj Plzeňský (0 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 10)
- Z Vladimír Dlouhý
- Z Václav Grüner
- Z Jan Látka
- Z Ivana Levá
- Z Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- Z Zdeněk Prosek
- 0 Karel Šidlo
- Z Václav Šlajs
- Z Vladislav Vilímec
- Z Václav Votava
Volební kraj Středočeský (0 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 18)
- 0 Pavel Bohatec
- Z Anna Čurdová
- 0 Richard Dolejš
- Z Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- Z Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- Z Jan Klas
- Z Zdeněk Kotouš
- Z Lenka Mazuchová
- Z Jan Morava
- 0 Vlasta Parkanová
- Z Ondřej Plašil
- 0 Aleš Rádl
- Z Josef Řihák
- Z Jan Schwippel
- Z Petr Sunkovský
- Z Petr Tluchoř
- Z Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- Z Jan Vidím
- Z Miloslava Vostrá
- Z Olga Zubová
Volební kraj Ústecký (0 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 10)
- Z Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Čerňanský
- 0 Petr Červenka
- Z Petr Gandalovič
- 0 Jaroslav Krákora
- Z Zdeněk Maršíček
- Z Marcela Mertinová
- 0 Jiří Paroubek
- Z Jiří Polanský
- Z Přemysl Rabas
- 0 Aleš Řebíček
- Z Josef Šenfeld
- Z Vladimír Šoltys
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Vysočina (0 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6)
- Z Milan Bičík
- Z František Bublan
- 0 Karel Černý
- 0 Vladimír Hink
- Z Zdeněk Jičínský
- Z Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- Z Milan Šmíd
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Zlínský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 10)
- Z Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- Z Miloš Melčák
- Z Petr Nečas
- Z František Novosad
- Z Jaroslav Plachý
- Z Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- Z Pavel Svoboda
- A Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- Z Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 0 | 1 | 2 | 8 | 0 |
Jihočeský | 13 | 0 | 1 | 3 | 9 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 0 | 0 | 9 | 14 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 |
Liberecký | 8 | 0 | 0 | 1 | 7 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 0 | 1 | 8 | 14 | 0 |
Olomoucký | 12 | 0 | 0 | 5 | 7 | 0 |
Pardubický | 10 | 0 | 0 | 5 | 5 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 0 | 1 | 4 | 20 | 0 |
Plzeňský | 11 | 0 | 0 | 1 | 10 | 0 |
Středočeský | 23 | 0 | 0 | 5 | 18 | 0 |
Ústecký | 14 | 0 | 0 | 4 | 10 | 0 |
Vysočina | 10 | 0 | 0 | 4 | 6 | 0 |
Zlínský | 12 | 1 | 0 | 1 | 10 | 0 |
Celkem | 200 | 1 | 4 | 55 | 140 | 0 |