22. schůze, 120. hlasování, 24. října 2007, 12:15
Návrh z. o náhradním výživném
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 181 | Je třeba: 91
A Ano: 7 | N Ne: 123 | 0 Nepřihlášen: 12 | M Omluven: 7 | Z Zdržel se: 51 |
Volební kraj Středočeský (N Ne: 140 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- N Pavel Bohatec
- Z Anna Čurdová
- N Richard Dolejš
- N Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- Z Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- N Jan Klas
- N Zdeněk Kotouš
- N Lenka Mazuchová
- N Jan Morava
- M Vlasta Parkanová
- N Ondřej Plašil
- N Aleš Rádl
- N Josef Řihák
- N Jan Schwippel
- N Petr Sunkovský
- Z Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- Z Jan Vidím
- Z Miloslava Vostrá
- N Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- N Jan Babor
- N Jan Bauer
- N Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- N František Dědič
- Z Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- N Vítězslav Jandák
- N Miroslav Kalousek
- N Jaroslav Klein
- N Karel Kratochvíle
- 0 Jan Špika
- A Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 8Z Zdržel se: 3)
- N Vladimír Dlouhý
- N Václav Grüner
- N Jan Látka
- Z Ivana Levá
- N Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- N Zdeněk Prosek
- Z Karel Šidlo
- N Václav Šlajs
- N Vladislav Vilímec
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (N Ne: 7Z Zdržel se: 7)
- Z Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Čerňanský
- N Petr Červenka
- N Petr Gandalovič
- Z Jaroslav Krákora
- Z Zdeněk Maršíček
- N Marcela Mertinová
- N Jiří Paroubek
- N Jiří Polanský
- Z Přemysl Rabas
- Z Aleš Řebíček
- Z Josef Šenfeld
- N Vladimír Šoltys
- N Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 1N Ne: 180 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Marek Benda
- A Petr Bratský
- 0 Jan Bürgermeister
- N Martin Bursík
- N Kosta Dimitrov
- N Jiří Dolejš
- Z Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- N Kateřina Jacques
- N Gabriela Kalábková
- N Tomáš Kladívko
- N Stanislav Křeček
- N František Laudát
- N Helena Mallotová
- N Zbyněk Novotný
- N David Rath
- N Daniel Reisiegel
- N Daniel Rovan
- N Jana Rybínová
- Z Cyril Svoboda
- N Miroslav Svoboda
- N Karel Šplíchal
- N Boris Šťastný
- N Lucie Talmanová
- M Mirek Topolánek
Volební kraj Liberecký (N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- 0 Robert Dušek
- 0 Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- N Zdeněk Mach
- N Pavel Ploc
- N Juraj Raninec
- Z Josef Vondruška
- N Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (N Ne: 180 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- Z Jiří Carbol
- Z Milada Halíková
- N Pavel Hrnčíř
- N Jaromír Chalupa
- N Radim Chytka
- N Věra Jakubková
- N Václav Klučka
- N Kateřina Konečná
- N Miroslav Krajíček
- N Jaroslav Krupka
- N Pavol Kubuš
- N Rudolf Kufa
- 0 Alfréd Michalík
- N Dagmar Molendová
- Z Miroslav Opálka
- N Břetislav Petr
- N Petr Rafaj
- N Martin Říman
- Z Karel Sehoř
- N Hana Šedivá
- N Ladislav Šincl
- N Petr Wolf
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- N Robin Böhnisch
- Z Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- Z Josef Ježek
- Z David Kafka
- N Jozef Kochan
- N Vladimíra Lesenská
- N Zdeněk Lhota
- Z Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 7Z Zdržel se: 2)
- N Jiří Čepelka
- Z Ladislav Libý
- N Radko Martínek
- N Alena Páralová
- A Daniel Petruška
- N Pavel Severa
- Z Václav Snopek
- N Miloslav Soušek
- N Miroslav Váňa
- N Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (N Ne: 8Z Zdržel se: 2)
- Z Milan Bičík
- N František Bublan
- N Karel Černý
- N Vladimír Hink
- N Zdeněk Jičínský
- N Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- N Milan Šmíd
- N Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (N Ne: 160 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- N Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- Z Marta Bayerová
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Dana Filipi
- N Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- N Michael Hrbata
- Z Miloslav Kala
- N Ondřej Liška
- 0 Václav Mencl
- N Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- N Petr Pleva
- Z Michal Pohanka
- N František Sivera
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- Z Pavel Suchánek
- N David Šeich
- Z Milan Šimonovský
- N Ladislav Šustr
- N Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- N Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- Z Radim Fiala
- Z Karel Korytář
- N Jiří Krátký
- Z Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- N Martin Tesařík
- M Jindřich Valouch
- M Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- Z Miloš Melčák
- Z Petr Nečas
- N František Novosad
- N Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- M Josef Smýkal
- A Pavel Svoboda
- N Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- N Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 0 | 14 | 1 | 6 | 2 |
Jihočeský | 13 | 1 | 8 | 2 | 2 | 0 |
Plzeňský | 11 | 0 | 8 | 0 | 3 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 0 | 7 | 0 | 7 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 1 | 18 | 1 | 4 | 1 |
Liberecký | 8 | 0 | 4 | 3 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 0 | 18 | 1 | 4 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 5 | 1 | 4 | 0 |
Pardubický | 10 | 1 | 7 | 0 | 2 | 0 |
Vysočina | 10 | 0 | 8 | 0 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 0 | 16 | 1 | 5 | 1 |
Olomoucký | 12 | 1 | 3 | 1 | 5 | 2 |
Zlínský | 12 | 2 | 5 | 0 | 4 | 1 |
Celkem | 200 | 7 | 123 | 12 | 51 | 7 |