23. schůze, 211. hlasování, 5. prosince 2007, 18:30
Návrh rozpočtu SFDI na rok 2008
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 164 | Je třeba: 83
A Ano: 5 | N Ne: 124 | 0 Nepřihlášen: 35 | M Omluven: 1 | Z Zdržel se: 35 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 1N Ne: 150 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- N Pavel Bohatec
- N Anna Čurdová
- 0 Richard Dolejš
- 0 Eva Dundáčková
- N Jiřina Fialová
- N Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- N Jan Klas
- Z Zdeněk Kotouš
- 0 Lenka Mazuchová
- N Jan Morava
- N Vlasta Parkanová
- N Ondřej Plašil
- N Aleš Rádl
- Z Josef Řihák
- N Jan Schwippel
- N Petr Sunkovský
- N Petr Tluchoř
- Z Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- N Jan Vidím
- N Miloslava Vostrá
- A Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- N Jan Babor
- N Jan Bauer
- Z Vlasta Bohdalová
- N Petr Braný
- N František Dědič
- N Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- N Miroslav Kalousek
- N Jaroslav Klein
- Z Karel Kratochvíle
- N Jan Špika
- N Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- N Vladimír Dlouhý
- N Václav Grüner
- Z Jan Látka
- Z Ivana Levá
- N Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- Z Zdeněk Prosek
- 0 Karel Šidlo
- N Václav Šlajs
- N Vladislav Vilímec
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 5)
Volební kraj Ústecký (N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- Z Vlastimil Aubrecht
- N Josef Čerňanský
- Z Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- Z Jaroslav Krákora
- N Zdeněk Maršíček
- Z Marcela Mertinová
- N Jiří Paroubek
- N Jiří Polanský
- Z Přemysl Rabas
- N Aleš Řebíček
- N Josef Šenfeld
- N Vladimír Šoltys
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (N Ne: 130 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 6)
- 0 Marek Benda
- 0 Petr Bratský
- N Jan Bürgermeister
- Z Martin Bursík
- Z Kosta Dimitrov
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Tomáš Dub
- N Václav Exner
- Z Kateřina Jacques
- N Gabriela Kalábková
- N Tomáš Kladívko
- 0 Stanislav Křeček
- N František Laudát
- N Helena Mallotová
- N Zbyněk Novotný
- Z David Rath
- N Daniel Reisiegel
- N Daniel Rovan
- N Jana Rybínová
- N Cyril Svoboda
- Z Miroslav Svoboda
- N Karel Šplíchal
- N Boris Šťastný
- 0 Lucie Talmanová
- Z Mirek Topolánek
Volební kraj Liberecký (N Ne: 40 Nepřihlášen: 4)
- 0 Robert Dušek
- 0 Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- N Zdeněk Mach
- 0 Pavel Ploc
- N Juraj Raninec
- N Josef Vondruška
- N Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2N Ne: 140 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- N Jiří Carbol
- N Milada Halíková
- N Pavel Hrnčíř
- N Jaromír Chalupa
- N Radim Chytka
- A Věra Jakubková
- N Václav Klučka
- 0 Kateřina Konečná
- N Miroslav Krajíček
- 0 Jaroslav Krupka
- Z Pavol Kubuš
- N Rudolf Kufa
- Z Alfréd Michalík
- N Dagmar Molendová
- N Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- 0 Petr Rafaj
- N Martin Říman
- N Karel Sehoř
- 0 Hana Šedivá
- N Ladislav Šincl
- 0 Petr Wolf
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Robin Böhnisch
- Z Jiří Hanuš
- N Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- N David Kafka
- N Jozef Kochan
- Z Vladimíra Lesenská
- N Zdeněk Lhota
- 0 Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- N Jiří Čepelka
- N Ladislav Libý
- N Radko Martínek
- N Alena Páralová
- N Daniel Petruška
- Z Pavel Severa
- N Václav Snopek
- 0 Miloslav Soušek
- N Miroslav Váňa
- N Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- N Milan Bičík
- 0 František Bublan
- N Karel Černý
- N Vladimír Hink
- Z Zdeněk Jičínský
- N Jan Kasal
- N Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- N Milan Šmíd
- N Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 1N Ne: 120 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6)
- Z Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- 0 Marta Bayerová
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- N Michal Hašek
- N Michael Hrbata
- Z Miloslav Kala
- A Ondřej Liška
- N Václav Mencl
- N Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- N Petr Pleva
- Z Michal Pohanka
- N František Sivera
- Z Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- N David Šeich
- N Milan Šimonovský
- Z Ladislav Šustr
- N Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 100 Nepřihlášen: 2)
- N Zdeněk Boháč
- N Alexander Černý
- N Radim Fiala
- N Karel Korytář
- 0 Jiří Krátký
- N Petr Krill
- N Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- N Ladislav Mlčák
- N Martin Tesařík
- N Jindřich Valouch
- N Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- Z Miloš Melčák
- M Petr Nečas
- N František Novosad
- N Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- N Josef Smýkal
- N Pavel Svoboda
- 0 Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- N Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 1 | 15 | 4 | 3 | 0 |
Jihočeský | 13 | 0 | 10 | 1 | 2 | 0 |
Plzeňský | 11 | 0 | 5 | 2 | 4 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 0 | 7 | 1 | 6 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 0 | 13 | 6 | 6 | 0 |
Liberecký | 8 | 0 | 4 | 4 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 2 | 14 | 5 | 2 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 6 | 2 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 0 | 8 | 1 | 1 | 0 |
Vysočina | 10 | 0 | 8 | 1 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 1 | 12 | 4 | 6 | 0 |
Olomoucký | 12 | 0 | 10 | 2 | 0 | 0 |
Zlínský | 12 | 0 | 7 | 2 | 2 | 1 |
Celkem | 200 | 5 | 124 | 35 | 35 | 1 |