27. schůze, 115. hlasování, 1. února 2008, 13:49
N.z.o ocenění účast.nár.boje za vznik Českoslov.
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 121 | Je třeba: 61
A Ano: 73 | N Ne: 47 | 0 Nepřihlášen: 70 | M Omluven: 9 | Z Zdržel se: 1 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 12N Ne: 50 Nepřihlášen: 6)
- A Pavel Bohatec
- 0 Anna Čurdová
- N Richard Dolejš
- A Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Jan Klas
- N Zdeněk Kotouš
- N Lenka Mazuchová
- A Jan Morava
- 0 Vlasta Parkanová
- A Ondřej Plašil
- A Aleš Rádl
- N Josef Řihák
- A Jan Schwippel
- N Petr Sunkovský
- A Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- A Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- 0 Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 6M Omluven: 1)
- N Jan Babor
- M Jan Bauer
- 0 Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- A František Dědič
- A Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- 0 Miroslav Kalousek
- 0 Jaroslav Klein
- 0 Karel Kratochvíle
- A Jan Špika
- A Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 4)
- A Vladimír Dlouhý
- 0 Václav Grüner
- N Jan Látka
- A Ivana Levá
- 0 Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- 0 Zdeněk Prosek
- A Karel Šidlo
- N Václav Šlajs
- A Vladislav Vilímec
- 0 Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 10 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 7N Ne: 30 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- N Vlastimil Aubrecht
- N Josef Čerňanský
- M Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- 0 Jaroslav Krákora
- A Zdeněk Maršíček
- N Marcela Mertinová
- 0 Jiří Paroubek
- A Jiří Polanský
- A Přemysl Rabas
- A Aleš Řebíček
- A Josef Šenfeld
- A Vladimír Šoltys
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10N Ne: 30 Nepřihlášen: 12)
- A Marek Benda
- A Petr Bratský
- 0 Jan Bürgermeister
- 0 Martin Bursík
- N Kosta Dimitrov
- A Jiří Dolejš
- A Tomáš Dub
- A Václav Exner
- 0 Kateřina Jacques
- N Gabriela Kalábková
- 0 Tomáš Kladívko
- N Stanislav Křeček
- A František Laudát
- A Helena Mallotová
- A Zbyněk Novotný
- 0 David Rath
- 0 Daniel Reisiegel
- 0 Daniel Rovan
- A Jana Rybínová
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- A Boris Šťastný
- 0 Lucie Talmanová
- 0 Mirek Topolánek
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 3)
- 0 Robert Dušek
- 0 Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- A Zdeněk Mach
- N Pavel Ploc
- A Juraj Raninec
- A Josef Vondruška
- N Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 6N Ne: 90 Nepřihlášen: 7M Omluven: 1)
- 0 Jiří Carbol
- A Milada Halíková
- 0 Pavel Hrnčíř
- N Jaromír Chalupa
- M Radim Chytka
- 0 Věra Jakubková
- N Václav Klučka
- A Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- A Jaroslav Krupka
- 0 Pavol Kubuš
- N Rudolf Kufa
- 0 Alfréd Michalík
- 0 Dagmar Molendová
- A Miroslav Opálka
- N Břetislav Petr
- N Petr Rafaj
- 0 Martin Říman
- A Karel Sehoř
- N Hana Šedivá
- N Ladislav Šincl
- N Petr Wolf
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 4M Omluven: 1)
- N Robin Böhnisch
- 0 Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- A David Kafka
- 0 Jozef Kochan
- N Vladimíra Lesenská
- A Zdeněk Lhota
- 0 Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- M Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- M Jiří Čepelka
- A Ladislav Libý
- 0 Radko Martínek
- A Alena Páralová
- A Daniel Petruška
- 0 Pavel Severa
- A Václav Snopek
- N Miloslav Soušek
- N Miroslav Váňa
- N Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 4)
- 0 Milan Bičík
- N František Bublan
- 0 Karel Černý
- A Vladimír Hink
- 0 Zdeněk Jičínský
- A Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Milan Šmíd
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 60 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 1)
- 0 Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Michal Hašek
- 0 Michael Hrbata
- N Miloslav Kala
- Z Ondřej Liška
- A Václav Mencl
- N Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- 0 Petr Pleva
- 0 Michal Pohanka
- 0 František Sivera
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- A Milan Šimonovský
- 0 Ladislav Šustr
- N Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 3M Omluven: 2)
- 0 Zdeněk Boháč
- M Alexander Černý
- A Radim Fiala
- N Karel Korytář
- N Jiří Krátký
- 0 Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- M Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- N Martin Tesařík
- 0 Jindřich Valouch
- N Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- M Petr Nečas
- N František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- A Pavel Svoboda
- N Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- 0 Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 12 | 5 | 6 | 0 | 0 |
Jihočeský | 13 | 5 | 1 | 6 | 0 | 1 |
Plzeňský | 11 | 5 | 2 | 4 | 0 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 1 | 3 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 7 | 3 | 3 | 0 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 10 | 3 | 12 | 0 | 0 |
Liberecký | 8 | 3 | 2 | 3 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 6 | 9 | 7 | 0 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 3 | 4 | 0 | 1 |
Pardubický | 10 | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 |
Vysočina | 10 | 5 | 1 | 4 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 6 | 10 | 1 | 0 |
Olomoucký | 12 | 3 | 4 | 3 | 0 | 2 |
Zlínský | 12 | 4 | 4 | 3 | 0 | 1 |
Celkem | 200 | 73 | 47 | 70 | 1 | 9 |