28. schůze, 74. hlasování, 14. března 2008, 14:02
Změna usnesení č.13
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 106 | Je třeba: 54
A Ano: 88 | N Ne: 2 | 0 Nepřihlášen: 80 | M Omluven: 14 | Z Zdržel se: 16 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 10 Nepřihlášen: 9M Omluven: 2)
- 0 Pavel Bohatec
- A Anna Čurdová
- 0 Richard Dolejš
- A Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- A Jan Klas
- A Zdeněk Kotouš
- 0 Lenka Mazuchová
- A Jan Morava
- M Vlasta Parkanová
- A Ondřej Plašil
- A Aleš Rádl
- 0 Josef Řihák
- N Jan Schwippel
- 0 Petr Sunkovský
- 0 Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- A Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- 0 Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 7M Omluven: 1)
- A Jan Babor
- 0 Jan Bauer
- 0 Vlasta Bohdalová
- 0 Petr Braný
- A František Dědič
- 0 Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- M Miroslav Kalousek
- A Jaroslav Klein
- 0 Karel Kratochvíle
- A Jan Špika
- A Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 2)
- A Vladimír Dlouhý
- 0 Václav Grüner
- A Jan Látka
- A Ivana Levá
- 0 Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- A Zdeněk Prosek
- A Karel Šidlo
- A Václav Šlajs
- A Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- A Josef Čerňanský
- 0 Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- A Jaroslav Krákora
- A Zdeněk Maršíček
- A Marcela Mertinová
- A Jiří Paroubek
- A Jiří Polanský
- 0 Přemysl Rabas
- M Aleš Řebíček
- Z Josef Šenfeld
- 0 Vladimír Šoltys
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 120 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- A Marek Benda
- A Petr Bratský
- 0 Jan Bürgermeister
- Z Martin Bursík
- A Kosta Dimitrov
- 0 Jiří Dolejš
- A Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- Z Kateřina Jacques
- A Gabriela Kalábková
- A Tomáš Kladívko
- A Stanislav Křeček
- A František Laudát
- 0 Helena Mallotová
- A Zbyněk Novotný
- 0 David Rath
- A Daniel Reisiegel
- A Daniel Rovan
- A Jana Rybínová
- M Cyril Svoboda
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- 0 Boris Šťastný
- Z Lucie Talmanová
- M Mirek Topolánek
Volební kraj Liberecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- A Robert Dušek
- A Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- 0 Zdeněk Mach
- 0 Pavel Ploc
- A Juraj Raninec
- Z Josef Vondruška
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 3)
- 0 Jiří Carbol
- A Milada Halíková
- A Pavel Hrnčíř
- A Jaromír Chalupa
- Z Radim Chytka
- 0 Věra Jakubková
- 0 Václav Klučka
- A Kateřina Konečná
- 0 Miroslav Krajíček
- 0 Jaroslav Krupka
- 0 Pavol Kubuš
- 0 Rudolf Kufa
- 0 Alfréd Michalík
- Z Dagmar Molendová
- Z Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- 0 Petr Rafaj
- 0 Martin Říman
- 0 Karel Sehoř
- A Hana Šedivá
- 0 Ladislav Šincl
- A Petr Wolf
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 4M Omluven: 3)
- A Robin Böhnisch
- A Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Josef Ježek
- A David Kafka
- A Jozef Kochan
- M Vladimíra Lesenská
- M Zdeněk Lhota
- 0 Soňa Marková
- 0 Hana Orgoníková
- M Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 60 Nepřihlášen: 4)
- A Jiří Čepelka
- A Ladislav Libý
- 0 Radko Martínek
- A Alena Páralová
- A Daniel Petruška
- 0 Pavel Severa
- A Václav Snopek
- 0 Miloslav Soušek
- 0 Miroslav Váňa
- A Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 60 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- 0 Milan Bičík
- A František Bublan
- A Karel Černý
- M Vladimír Hink
- A Zdeněk Jičínský
- 0 Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Milan Šmíd
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- 0 Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Dana Filipi
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Michal Hašek
- A Michael Hrbata
- Z Miloslav Kala
- Z Ondřej Liška
- A Václav Mencl
- 0 Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- 0 Petr Pleva
- Z Michal Pohanka
- A František Sivera
- 0 Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- A Milan Šimonovský
- A Ladislav Šustr
- M Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 7M Omluven: 2)
- A Zdeněk Boháč
- 0 Alexander Černý
- 0 Radim Fiala
- 0 Karel Korytář
- 0 Jiří Krátký
- A Petr Krill
- 0 Tomáš Kvapil
- M Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- 0 Martin Tesařík
- M Jindřich Valouch
- 0 Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- 0 Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- A František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- 0 Pavel Svoboda
- 0 Zdeněk Škromach
- M Michaela Šojdrová
- Z Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 11 | 1 | 9 | 0 | 2 |
Jihočeský | 13 | 5 | 0 | 7 | 0 | 1 |
Plzeňský | 11 | 9 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 6 | 0 | 6 | 1 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 12 | 0 | 7 | 4 | 2 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 3 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 7 | 0 | 13 | 3 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 0 | 4 | 0 | 3 |
Pardubický | 10 | 6 | 0 | 4 | 0 | 0 |
Vysočina | 10 | 6 | 0 | 3 | 0 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 0 | 10 | 3 | 1 |
Olomoucký | 12 | 3 | 0 | 7 | 0 | 2 |
Zlínský | 12 | 4 | 1 | 3 | 3 | 1 |
Celkem | 200 | 88 | 2 | 80 | 16 | 14 |