28. schůze, 118. hlasování, 19. března 2008, 11:36
Novela z. v oblasti cen
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 148 | Je třeba: 75
A Ano: 96 | N Ne: 2 | 0 Nepřihlášen: 42 | M Omluven: 10 | Z Zdržel se: 50 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- A Pavel Bohatec
- Z Anna Čurdová
- 0 Richard Dolejš
- A Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Jan Klas
- Z Zdeněk Kotouš
- Z Lenka Mazuchová
- A Jan Morava
- M Vlasta Parkanová
- 0 Ondřej Plašil
- A Aleš Rádl
- Z Josef Řihák
- A Jan Schwippel
- Z Petr Sunkovský
- A Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- Z Milan Urban
- M Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- 0 Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- Z Jan Babor
- M Jan Bauer
- Z Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- A František Dědič
- A Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- Z Miroslav Kalousek
- A Jaroslav Klein
- 0 Karel Kratochvíle
- A Jan Špika
- M Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6N Ne: 1Z Zdržel se: 4)
- A Vladimír Dlouhý
- Z Václav Grüner
- Z Jan Látka
- A Ivana Levá
- A Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- Z Zdeněk Prosek
- A Karel Šidlo
- N Václav Šlajs
- A Vladislav Vilímec
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Čerňanský
- Z Petr Červenka
- M Petr Gandalovič
- Z Jaroslav Krákora
- A Zdeněk Maršíček
- Z Marcela Mertinová
- A Jiří Paroubek
- A Jiří Polanský
- 0 Přemysl Rabas
- A Aleš Řebíček
- A Josef Šenfeld
- A Vladimír Šoltys
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 160 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Marek Benda
- A Petr Bratský
- A Jan Bürgermeister
- 0 Martin Bursík
- Z Kosta Dimitrov
- A Jiří Dolejš
- A Tomáš Dub
- 0 Václav Exner
- 0 Kateřina Jacques
- Z Gabriela Kalábková
- A Tomáš Kladívko
- A Stanislav Křeček
- A František Laudát
- 0 Helena Mallotová
- A Zbyněk Novotný
- 0 David Rath
- A Daniel Reisiegel
- A Daniel Rovan
- A Jana Rybínová
- A Cyril Svoboda
- M Miroslav Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- A Boris Šťastný
- A Lucie Talmanová
- A Mirek Topolánek
Volební kraj Liberecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- Z Robert Dušek
- A Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- A Zdeněk Mach
- 0 Pavel Ploc
- A Juraj Raninec
- A Josef Vondruška
- Z Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 6)
- 0 Jiří Carbol
- A Milada Halíková
- A Pavel Hrnčíř
- 0 Jaromír Chalupa
- A Radim Chytka
- 0 Věra Jakubková
- Z Václav Klučka
- A Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- A Jaroslav Krupka
- Z Pavol Kubuš
- 0 Rudolf Kufa
- Z Alfréd Michalík
- A Dagmar Molendová
- A Miroslav Opálka
- Z Břetislav Petr
- Z Petr Rafaj
- A Martin Říman
- A Karel Sehoř
- Z Hana Šedivá
- 0 Ladislav Šincl
- 0 Petr Wolf
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- Z Robin Böhnisch
- A Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- A David Kafka
- M Jozef Kochan
- Z Vladimíra Lesenská
- A Zdeněk Lhota
- M Soňa Marková
- Z Hana Orgoníková
- Z Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A Jiří Čepelka
- A Ladislav Libý
- 0 Radko Martínek
- A Alena Páralová
- A Daniel Petruška
- Z Pavel Severa
- A Václav Snopek
- 0 Miloslav Soušek
- 0 Miroslav Váňa
- Z Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Milan Bičík
- Z František Bublan
- Z Karel Černý
- A Vladimír Hink
- Z Zdeněk Jičínský
- A Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Milan Šmíd
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 7)
- 0 Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- 0 Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- Z Michal Hašek
- A Michael Hrbata
- Z Miloslav Kala
- 0 Ondřej Liška
- Z Václav Mencl
- Z Ivan Ohlídal
- Z Jiří Petrů
- A Petr Pleva
- N Michal Pohanka
- 0 František Sivera
- 0 Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- A Pavel Suchánek
- A David Šeich
- 0 Milan Šimonovský
- A Ladislav Šustr
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- A Radim Fiala
- Z Karel Korytář
- Z Jiří Krátký
- 0 Petr Krill
- 0 Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- 0 Martin Tesařík
- M Jindřich Valouch
- 0 Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- Z František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- A Pavel Svoboda
- 0 Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- A Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 10 | 0 | 5 | 6 | 2 |
Jihočeský | 13 | 4 | 0 | 2 | 5 | 2 |
Plzeňský | 11 | 6 | 1 | 0 | 4 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 7 | 0 | 2 | 4 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 16 | 0 | 6 | 2 | 1 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 2 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 10 | 0 | 7 | 6 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 0 | 4 | 2 |
Pardubický | 10 | 5 | 0 | 3 | 2 | 0 |
Vysočina | 10 | 6 | 0 | 1 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 1 | 6 | 7 | 0 |
Olomoucký | 12 | 4 | 0 | 5 | 2 | 1 |
Zlínský | 12 | 8 | 0 | 2 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 96 | 2 | 42 | 50 | 10 |