28. schůze, 157. hlasování, 19. března 2008, 15:02
Vl.n.z.o rovném zacházení a ochr.před diskrimin
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 169 | Je třeba: 85
A Ano: 0 | N Ne: 98 | 0 Nepřihlášen: 22 | M Omluven: 9 | Z Zdržel se: 71 |
Volební kraj Středočeský (N Ne: 100 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 8M Omluven: 2)
- N Pavel Bohatec
- Z Anna Čurdová
- 0 Richard Dolejš
- N Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- N Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- N Jan Klas
- Z Zdeněk Kotouš
- Z Lenka Mazuchová
- N Jan Morava
- M Vlasta Parkanová
- N Ondřej Plašil
- N Aleš Rádl
- Z Josef Řihák
- N Jan Schwippel
- Z Petr Sunkovský
- N Petr Tluchoř
- Z Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- M Jan Vidím
- 0 Miloslava Vostrá
- N Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 5Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- Z Jan Babor
- M Jan Bauer
- Z Vlasta Bohdalová
- N Petr Braný
- N František Dědič
- Z Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- Z Vítězslav Jandák
- N Miroslav Kalousek
- N Jaroslav Klein
- Z Karel Kratochvíle
- N Jan Špika
- M Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 5Z Zdržel se: 6)
- Z Vladimír Dlouhý
- Z Václav Grüner
- Z Jan Látka
- N Ivana Levá
- N Jiří Papež
- N Jiří Pospíšil
- N Zdeněk Prosek
- Z Karel Šidlo
- Z Václav Šlajs
- N Vladislav Vilímec
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5)
- Z Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Čerňanský
- N Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- Z Jaroslav Krákora
- N Zdeněk Maršíček
- Z Marcela Mertinová
- Z Jiří Paroubek
- N Jiří Polanský
- N Přemysl Rabas
- 0 Aleš Řebíček
- 0 Josef Šenfeld
- N Vladimír Šoltys
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (N Ne: 170 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Marek Benda
- 0 Petr Bratský
- N Jan Bürgermeister
- N Martin Bursík
- Z Kosta Dimitrov
- Z Jiří Dolejš
- N Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- N Kateřina Jacques
- Z Gabriela Kalábková
- N Tomáš Kladívko
- N Stanislav Křeček
- N František Laudát
- N Helena Mallotová
- N Zbyněk Novotný
- 0 David Rath
- N Daniel Reisiegel
- N Daniel Rovan
- N Jana Rybínová
- N Cyril Svoboda
- M Miroslav Svoboda
- N Karel Šplíchal
- N Boris Šťastný
- N Lucie Talmanová
- N Mirek Topolánek
Volební kraj Liberecký (N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- Z Robert Dušek
- N Tomáš Hasil
- N Libor Ježek
- 0 Zdeněk Mach
- Z Pavel Ploc
- N Juraj Raninec
- Z Josef Vondruška
- Z Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (N Ne: 120 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 9)
- N Jiří Carbol
- N Milada Halíková
- N Pavel Hrnčíř
- Z Jaromír Chalupa
- N Radim Chytka
- N Věra Jakubková
- Z Václav Klučka
- 0 Kateřina Konečná
- N Miroslav Krajíček
- N Jaroslav Krupka
- Z Pavol Kubuš
- Z Rudolf Kufa
- 0 Alfréd Michalík
- N Dagmar Molendová
- N Miroslav Opálka
- Z Břetislav Petr
- N Petr Rafaj
- N Martin Říman
- N Karel Sehoř
- Z Hana Šedivá
- Z Ladislav Šincl
- Z Petr Wolf
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- Z Robin Böhnisch
- N Jiří Hanuš
- N Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- N David Kafka
- M Jozef Kochan
- Z Vladimíra Lesenská
- N Zdeněk Lhota
- M Soňa Marková
- Z Hana Orgoníková
- Z Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- N Jiří Čepelka
- N Ladislav Libý
- Z Radko Martínek
- N Alena Páralová
- N Daniel Petruška
- N Pavel Severa
- Z Václav Snopek
- Z Miloslav Soušek
- N Miroslav Váňa
- 0 Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (N Ne: 6Z Zdržel se: 4)
- Z Milan Bičík
- Z František Bublan
- Z Karel Černý
- N Vladimír Hink
- Z Zdeněk Jičínský
- N Jan Kasal
- N Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- N Milan Šmíd
- N Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (N Ne: 90 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 9)
- N Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- 0 Marta Bayerová
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Dana Filipi
- N Miroslav Grebeníček
- Z Michal Hašek
- Z Michael Hrbata
- Z Miloslav Kala
- N Ondřej Liška
- Z Václav Mencl
- Z Ivan Ohlídal
- Z Jiří Petrů
- N Petr Pleva
- N Michal Pohanka
- 0 František Sivera
- 0 Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- N Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- N Milan Šimonovský
- 0 Ladislav Šustr
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- N Zdeněk Boháč
- N Alexander Černý
- N Radim Fiala
- Z Karel Korytář
- 0 Jiří Krátký
- N Petr Krill
- N Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- Z Martin Tesařík
- M Jindřich Valouch
- 0 Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- N Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- N Petr Nečas
- Z František Novosad
- N Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- N Pavel Svoboda
- 0 Zdeněk Škromach
- N Michaela Šojdrová
- 0 Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 0 | 10 | 3 | 8 | 2 |
Jihočeský | 13 | 0 | 5 | 0 | 6 | 2 |
Plzeňský | 11 | 0 | 5 | 0 | 6 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 0 | 5 | 4 | 5 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 0 | 17 | 2 | 5 | 1 |
Liberecký | 8 | 0 | 3 | 1 | 4 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 0 | 12 | 2 | 9 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 5 | 0 | 4 | 2 |
Pardubický | 10 | 0 | 6 | 1 | 3 | 0 |
Vysočina | 10 | 0 | 6 | 0 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 0 | 9 | 5 | 9 | 0 |
Olomoucký | 12 | 0 | 5 | 2 | 4 | 1 |
Zlínský | 12 | 0 | 7 | 2 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 0 | 98 | 22 | 71 | 9 |