28. schůze, 225. hlasování, 20. března 2008, 10:08
Posl.náv zák. o ochraně před tabákem
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 141 | Je třeba: 71
A Ano: 98 | N Ne: 22 | 0 Nepřihlášen: 41 | M Omluven: 18 | Z Zdržel se: 21 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Pavel Bohatec
- 0 Anna Čurdová
- 0 Richard Dolejš
- A Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- 0 Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- N Jan Klas
- A Zdeněk Kotouš
- A Lenka Mazuchová
- N Jan Morava
- M Vlasta Parkanová
- A Ondřej Plašil
- A Aleš Rádl
- A Josef Řihák
- Z Jan Schwippel
- A Petr Sunkovský
- 0 Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- M Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- M Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- 0 Jan Babor
- M Jan Bauer
- 0 Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- M František Dědič
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- Z Miroslav Kalousek
- A Jaroslav Klein
- 0 Karel Kratochvíle
- A Jan Špika
- M Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- Z Vladimír Dlouhý
- A Václav Grüner
- 0 Jan Látka
- 0 Ivana Levá
- A Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- A Zdeněk Prosek
- A Karel Šidlo
- A Václav Šlajs
- A Vladislav Vilímec
- 0 Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Vlastimil Aubrecht
- A Josef Čerňanský
- A Petr Červenka
- M Petr Gandalovič
- Z Jaroslav Krákora
- A Zdeněk Maršíček
- 0 Marcela Mertinová
- 0 Jiří Paroubek
- A Jiří Polanský
- 0 Přemysl Rabas
- Z Aleš Řebíček
- A Josef Šenfeld
- A Vladimír Šoltys
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 11N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- A Marek Benda
- A Petr Bratský
- A Jan Bürgermeister
- N Martin Bursík
- N Kosta Dimitrov
- A Jiří Dolejš
- M Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- Z Kateřina Jacques
- A Gabriela Kalábková
- A Tomáš Kladívko
- 0 Stanislav Křeček
- A František Laudát
- 0 Helena Mallotová
- A Zbyněk Novotný
- N David Rath
- A Daniel Reisiegel
- A Daniel Rovan
- A Jana Rybínová
- M Cyril Svoboda
- M Miroslav Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- N Boris Šťastný
- 0 Lucie Talmanová
- M Mirek Topolánek
Volební kraj Liberecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3)
- A Robert Dušek
- 0 Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- 0 Zdeněk Mach
- A Pavel Ploc
- A Juraj Raninec
- A Josef Vondruška
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 15N Ne: 30 Nepřihlášen: 4M Omluven: 1)
- N Jiří Carbol
- A Milada Halíková
- A Pavel Hrnčíř
- A Jaromír Chalupa
- A Radim Chytka
- N Věra Jakubková
- A Václav Klučka
- A Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- A Jaroslav Krupka
- A Pavol Kubuš
- 0 Rudolf Kufa
- A Alfréd Michalík
- A Dagmar Molendová
- A Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- A Petr Rafaj
- M Martin Říman
- N Karel Sehoř
- 0 Hana Šedivá
- 0 Ladislav Šincl
- A Petr Wolf
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- A Robin Böhnisch
- N Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- N David Kafka
- M Jozef Kochan
- A Vladimíra Lesenská
- A Zdeněk Lhota
- M Soňa Marková
- 0 Hana Orgoníková
- A Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 3)
- A Jiří Čepelka
- A Ladislav Libý
- 0 Radko Martínek
- A Alena Páralová
- N Daniel Petruška
- N Pavel Severa
- A Václav Snopek
- 0 Miloslav Soušek
- N Miroslav Váňa
- 0 Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 7Z Zdržel se: 3)
- A Milan Bičík
- Z František Bublan
- A Karel Černý
- A Vladimír Hink
- A Zdeněk Jičínský
- Z Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- A Milan Šmíd
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- Z Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Michal Hašek
- A Michael Hrbata
- A Miloslav Kala
- Z Ondřej Liška
- A Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- A Petr Pleva
- N Michal Pohanka
- A František Sivera
- 0 Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- Z Pavel Suchánek
- M David Šeich
- N Milan Šimonovský
- Z Ladislav Šustr
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- A Radim Fiala
- Z Karel Korytář
- 0 Jiří Krátký
- M Petr Krill
- N Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- Z Martin Tesařík
- M Jindřich Valouch
- A Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- N Petr Nečas
- A František Novosad
- N Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- A Pavel Svoboda
- 0 Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- 0 Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 11 | 3 | 5 | 1 | 3 |
Jihočeský | 13 | 5 | 0 | 4 | 1 | 3 |
Plzeňský | 11 | 6 | 0 | 4 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 7 | 0 | 4 | 2 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 11 | 4 | 4 | 2 | 4 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 3 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 15 | 3 | 4 | 0 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 3 | 1 | 0 | 2 |
Pardubický | 10 | 4 | 3 | 3 | 0 | 0 |
Vysočina | 10 | 7 | 0 | 0 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 2 | 4 | 6 | 1 |
Olomoucký | 12 | 5 | 1 | 1 | 3 | 2 |
Zlínský | 12 | 4 | 3 | 3 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 98 | 22 | 41 | 21 | 18 |