28. schůze, 228. hlasování, 20. března 2008, 10:11
Posl.náv zák. o ochraně před tabákem
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 134 | Je třeba: 68
A Ano: 71 | N Ne: 30 | 0 Nepřihlášen: 48 | M Omluven: 18 | Z Zdržel se: 33 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- Z Pavel Bohatec
- N Anna Čurdová
- 0 Richard Dolejš
- N Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- 0 Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- A Jan Klas
- Z Zdeněk Kotouš
- A Lenka Mazuchová
- A Jan Morava
- M Vlasta Parkanová
- N Ondřej Plašil
- N Aleš Rádl
- N Josef Řihák
- Z Jan Schwippel
- A Petr Sunkovský
- 0 Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- Z Milan Urban
- M Jan Vidím
- Z Miloslava Vostrá
- M Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- 0 Jan Babor
- M Jan Bauer
- 0 Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- M František Dědič
- N Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- 0 Miroslav Kalousek
- N Jaroslav Klein
- 0 Karel Kratochvíle
- A Jan Špika
- M Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 4)
- A Vladimír Dlouhý
- A Václav Grüner
- 0 Jan Látka
- 0 Ivana Levá
- A Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- N Zdeněk Prosek
- A Karel Šidlo
- N Václav Šlajs
- N Vladislav Vilímec
- 0 Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- N Vlastimil Aubrecht
- A Josef Čerňanský
- A Petr Červenka
- M Petr Gandalovič
- 0 Jaroslav Krákora
- Z Zdeněk Maršíček
- 0 Marcela Mertinová
- 0 Jiří Paroubek
- Z Jiří Polanský
- 0 Přemysl Rabas
- N Aleš Řebíček
- Z Josef Šenfeld
- Z Vladimír Šoltys
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- N Marek Benda
- N Petr Bratský
- A Jan Bürgermeister
- 0 Martin Bursík
- A Kosta Dimitrov
- Z Jiří Dolejš
- M Tomáš Dub
- A Václav Exner
- A Kateřina Jacques
- A Gabriela Kalábková
- A Tomáš Kladívko
- 0 Stanislav Křeček
- N František Laudát
- 0 Helena Mallotová
- N Zbyněk Novotný
- A David Rath
- Z Daniel Reisiegel
- Z Daniel Rovan
- Z Jana Rybínová
- M Cyril Svoboda
- M Miroslav Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- A Boris Šťastný
- 0 Lucie Talmanová
- M Mirek Topolánek
Volební kraj Liberecký (N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- N Robert Dušek
- 0 Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- 0 Zdeněk Mach
- Z Pavel Ploc
- N Juraj Raninec
- 0 Josef Vondruška
- N Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 10N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- A Jiří Carbol
- Z Milada Halíková
- N Pavel Hrnčíř
- N Jaromír Chalupa
- N Radim Chytka
- A Věra Jakubková
- A Václav Klučka
- A Kateřina Konečná
- N Miroslav Krajíček
- Z Jaroslav Krupka
- A Pavol Kubuš
- 0 Rudolf Kufa
- Z Alfréd Michalík
- Z Dagmar Molendová
- A Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- Z Petr Rafaj
- M Martin Říman
- A Karel Sehoř
- 0 Hana Šedivá
- 0 Ladislav Šincl
- A Petr Wolf
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Robin Böhnisch
- A Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- A David Kafka
- M Jozef Kochan
- A Vladimíra Lesenská
- Z Zdeněk Lhota
- M Soňa Marková
- 0 Hana Orgoníková
- Z Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 3)
- A Jiří Čepelka
- A Ladislav Libý
- A Radko Martínek
- A Alena Páralová
- A Daniel Petruška
- 0 Pavel Severa
- N Václav Snopek
- 0 Miloslav Soušek
- A Miroslav Váňa
- 0 Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- 0 Milan Bičík
- Z František Bublan
- A Karel Černý
- N Vladimír Hink
- A Zdeněk Jičínský
- A Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Milan Šmíd
- N Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 40 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- Z Marta Bayerová
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Michal Hašek
- N Michael Hrbata
- Z Miloslav Kala
- 0 Ondřej Liška
- N Václav Mencl
- Z Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- N Petr Pleva
- A Michal Pohanka
- A František Sivera
- 0 Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- M David Šeich
- A Milan Šimonovský
- A Ladislav Šustr
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- Z Radim Fiala
- A Karel Korytář
- 0 Jiří Krátký
- M Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- 0 Martin Tesařík
- M Jindřich Valouch
- A Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- A František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- Z Pavel Svoboda
- 0 Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- 0 Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 6 | 5 | 4 | 5 | 3 |
Jihočeský | 13 | 1 | 2 | 5 | 2 | 3 |
Plzeňský | 11 | 4 | 3 | 4 | 0 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 2 | 2 | 5 | 4 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 8 | 4 | 5 | 4 | 4 |
Liberecký | 8 | 0 | 3 | 4 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 10 | 4 | 3 | 5 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 0 | 1 | 2 | 2 |
Pardubický | 10 | 6 | 1 | 3 | 0 | 0 |
Vysočina | 10 | 5 | 2 | 1 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 4 | 6 | 4 | 1 |
Olomoucký | 12 | 5 | 0 | 3 | 2 | 2 |
Zlínský | 12 | 8 | 0 | 3 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 71 | 30 | 48 | 33 | 18 |