52. schůze, 307. hlasování, 1. dubna 2009, 17:56
Návrh z. o nájemném z bytů a jeho sjednávání
Hlasování bylo prohlášeno za zmatečné.
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 135 | Je třeba: 68
A Ano: 34 | N Ne: 33 | 0 Nepřihlášen: 55 | M Omluven: 10 | Z Zdržel se: 68 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 5)
- Z Pavel Bohatec
- 0 Anna Čurdová
- N Richard Dolejš
- A Eva Dundáčková
- N Jiřina Fialová
- N Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Miroslav Jeník
- A Jan Klas
- 0 Zdeněk Kotouš
- N Lenka Mazuchová
- 0 Vlasta Parkanová
- Z Ondřej Plašil
- A Aleš Rádl
- Z Jan Schwippel
- 0 Petr Sunkovský
- Z Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- Z Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- 0 Ladislav Vomáčko
- 0 Miloslava Vostrá
- 0 Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5)
- Z Jan Babor
- 0 Jan Bauer
- Z Vlasta Bohdalová
- N Petr Braný
- A František Dědič
- A Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jaroslav Klein
- 0 Karel Kratochvíle
- Z Jan Špika
- Z Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Vladimír Dlouhý
- N Václav Grüner
- 0 Jan Látka
- Z Ivana Levá
- 0 Jiří Papež
- M Jiří Pospíšil
- Z Zdeněk Prosek
- N Karel Šidlo
- N Václav Šlajs
- Z Vladislav Vilímec
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (0 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Čerňanský
- 0 Petr Červenka
- M Petr Gandalovič
- Z Jaroslav Krákora
- Z Zdeněk Maršíček
- 0 Marcela Mertinová
- 0 Jiří Paroubek
- Z Jiří Polanský
- M Přemysl Rabas
- 0 Aleš Řebíček
- Z Josef Šenfeld
- 0 Vladimír Šoltys
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- 0 Marek Benda
- A Petr Bratský
- 0 Jan Bürgermeister
- A Martin Bursík
- Z Kosta Dimitrov
- N Jiří Dolejš
- Z Tomáš Dub
- N Václav Exner
- A Kateřina Jacques
- 0 Jiří Janeček
- Z Gabriela Kalábková
- 0 Stanislav Křeček
- A František Laudát
- 0 Helena Mallotová
- A Zbyněk Novotný
- 0 David Rath
- 0 Daniel Reisiegel
- 0 Daniel Rovan
- A Jana Rybínová
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- A Boris Šťastný
- Z Lucie Talmanová
- M Mirek Topolánek
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 3Z Zdržel se: 2)
- Z Robert Dušek
- A Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- Z Zdeněk Mach
- N Pavel Ploc
- A Juraj Raninec
- N Josef Vondruška
- N Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 9M Omluven: 1)
- A Jiří Carbol
- Z Milada Halíková
- A Pavel Hrnčíř
- Z Jaromír Chalupa
- Z Radim Chytka
- 0 Věra Jakubková
- N Václav Klučka
- M Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- A Jaroslav Krupka
- N Pavol Kubuš
- N Rudolf Kufa
- Z Alfréd Michalík
- A Dagmar Molendová
- N Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- N Petr Rafaj
- 0 Martin Říman
- Z Karel Sehoř
- Z Hana Šedivá
- Z Ladislav Šincl
- Z Petr Wolf
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- N Robin Böhnisch
- A Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- Z Josef Ježek
- A David Kafka
- 0 Jozef Kochan
- N Vladimíra Lesenská
- A Zdeněk Lhota
- 0 Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- A Jiří Čepelka
- Z Ladislav Libý
- Z Ludmila Navrátilová
- A Alena Páralová
- Z Daniel Petruška
- M Pavel Severa
- Z Václav Snopek
- Z Miloslav Soušek
- N Miroslav Váňa
- Z Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z Milan Bičík
- Z František Bublan
- N Karel Černý
- M Vladimír Hink
- N Zdeněk Jičínský
- M Jan Kasal
- N Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Milan Šmíd
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 11)
- 0 Vojtěch Adam
- Z Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Zuzana Brzobohatá
- Z Zuzana Domesová
- Z Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Michael Hrbata
- Z Irena Kočí
- 0 Ondřej Liška
- 0 Václav Mencl
- Z Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- Z Petr Pleva
- Z František Sivera
- 0 Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- A David Šeich
- A Milan Šimonovský
- Z Ladislav Šustr
- 0 Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- Z Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- Z Zdenka Dopitová
- 0 Radim Fiala
- Z Jiří Krátký
- 0 Petr Krill
- M Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- N Ladislav Mlčák
- Z Pavel Němec
- Z Jindřich Valouch
- Z Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- A Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- Z Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- Z František Novosad
- Z Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- A Pavel Svoboda
- N Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- 0 Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 4 | 4 | 10 | 5 | 0 |
Jihočeský | 13 | 2 | 1 | 5 | 5 | 0 |
Plzeňský | 11 | 1 | 4 | 2 | 3 | 1 |
Karlovarský | 5 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 |
Ústecký | 14 | 0 | 0 | 7 | 5 | 2 |
Hlavní město Praha | 25 | 7 | 2 | 11 | 4 | 1 |
Liberecký | 8 | 3 | 3 | 0 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 5 | 5 | 3 | 9 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 3 | 3 | 1 | 0 |
Pardubický | 10 | 2 | 1 | 0 | 6 | 1 |
Vysočina | 10 | 2 | 3 | 0 | 3 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 2 | 8 | 11 | 0 |
Olomoucký | 12 | 0 | 1 | 2 | 8 | 1 |
Zlínský | 12 | 2 | 3 | 3 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 34 | 33 | 55 | 68 | 10 |