52. schůze, 308. hlasování, 1. dubna 2009, 17:57
Návrh z. o nájemném z bytů a jeho sjednávání
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 123 | Je třeba: 62
A Ano: 59 | N Ne: 64 | 0 Nepřihlášen: 67 | M Omluven: 10 | Z Zdržel se: 0 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 40 Nepřihlášen: 11)
- A Pavel Bohatec
- 0 Anna Čurdová
- N Richard Dolejš
- A Eva Dundáčková
- N Jiřina Fialová
- N Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Miroslav Jeník
- A Jan Klas
- 0 Zdeněk Kotouš
- N Lenka Mazuchová
- 0 Vlasta Parkanová
- A Ondřej Plašil
- A Aleš Rádl
- A Jan Schwippel
- 0 Petr Sunkovský
- A Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- 0 Ladislav Vomáčko
- 0 Miloslava Vostrá
- 0 Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 8)
- N Jan Babor
- 0 Jan Bauer
- 0 Vlasta Bohdalová
- N Petr Braný
- A František Dědič
- A Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- 0 Miroslav Kalousek
- 0 Jaroslav Klein
- 0 Karel Kratochvíle
- 0 Jan Špika
- A Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- A Vladimír Dlouhý
- N Václav Grüner
- 0 Jan Látka
- N Ivana Levá
- 0 Jiří Papež
- M Jiří Pospíšil
- A Zdeněk Prosek
- N Karel Šidlo
- N Václav Šlajs
- A Vladislav Vilímec
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 7M Omluven: 2)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- N Josef Čerňanský
- 0 Petr Červenka
- M Petr Gandalovič
- N Jaroslav Krákora
- A Zdeněk Maršíček
- 0 Marcela Mertinová
- 0 Jiří Paroubek
- A Jiří Polanský
- M Přemysl Rabas
- 0 Aleš Řebíček
- N Josef Šenfeld
- 0 Vladimír Šoltys
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 40 Nepřihlášen: 11M Omluven: 1)
- 0 Marek Benda
- A Petr Bratský
- 0 Jan Bürgermeister
- A Martin Bursík
- N Kosta Dimitrov
- N Jiří Dolejš
- A Tomáš Dub
- N Václav Exner
- A Kateřina Jacques
- 0 Jiří Janeček
- N Gabriela Kalábková
- 0 Stanislav Křeček
- A František Laudát
- 0 Helena Mallotová
- A Zbyněk Novotný
- 0 David Rath
- 0 Daniel Reisiegel
- 0 Daniel Rovan
- A Jana Rybínová
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- A Boris Šťastný
- A Lucie Talmanová
- M Mirek Topolánek
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 4)
- N Robert Dušek
- A Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- A Zdeněk Mach
- N Pavel Ploc
- A Juraj Raninec
- N Josef Vondruška
- N Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 100 Nepřihlášen: 4M Omluven: 1)
- A Jiří Carbol
- N Milada Halíková
- A Pavel Hrnčíř
- N Jaromír Chalupa
- A Radim Chytka
- 0 Věra Jakubková
- N Václav Klučka
- M Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- A Jaroslav Krupka
- N Pavol Kubuš
- N Rudolf Kufa
- N Alfréd Michalík
- A Dagmar Molendová
- N Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- N Petr Rafaj
- 0 Martin Říman
- A Karel Sehoř
- N Hana Šedivá
- N Ladislav Šincl
- A Petr Wolf
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 3)
- N Robin Böhnisch
- A Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- A David Kafka
- 0 Jozef Kochan
- N Vladimíra Lesenská
- A Zdeněk Lhota
- 0 Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- A Jiří Čepelka
- A Ladislav Libý
- N Ludmila Navrátilová
- A Alena Páralová
- A Daniel Petruška
- M Pavel Severa
- N Václav Snopek
- N Miloslav Soušek
- N Miroslav Váňa
- 0 Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- N Milan Bičík
- N František Bublan
- N Karel Černý
- M Vladimír Hink
- N Zdeněk Jičínský
- M Jan Kasal
- N Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Milan Šmíd
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 70 Nepřihlášen: 10)
- 0 Vojtěch Adam
- 0 Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Zuzana Brzobohatá
- N Zuzana Domesová
- A Dana Filipi
- N Miroslav Grebeníček
- A Michael Hrbata
- N Irena Kočí
- 0 Ondřej Liška
- 0 Václav Mencl
- N Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- A Petr Pleva
- A František Sivera
- 0 Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- A David Šeich
- A Milan Šimonovský
- 0 Ladislav Šustr
- 0 Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 70 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- A Zdeněk Boháč
- N Alexander Černý
- N Zdenka Dopitová
- 0 Radim Fiala
- N Jiří Krátký
- 0 Petr Krill
- M Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- N Ladislav Mlčák
- N Pavel Němec
- N Jindřich Valouch
- N Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 5)
- A Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- 0 Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- N František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- A Pavel Svoboda
- N Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- 0 Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 8 | 4 | 11 | 0 | 0 |
Jihočeský | 13 | 3 | 2 | 8 | 0 | 0 |
Plzeňský | 11 | 3 | 5 | 2 | 0 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 2 | 3 | 7 | 0 | 2 |
Hlavní město Praha | 25 | 9 | 4 | 11 | 0 | 1 |
Liberecký | 8 | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 8 | 10 | 4 | 0 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 3 | 3 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 4 | 4 | 1 | 0 | 1 |
Vysočina | 10 | 2 | 5 | 1 | 0 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 7 | 10 | 0 | 0 |
Olomoucký | 12 | 1 | 7 | 3 | 0 | 1 |
Zlínský | 12 | 3 | 4 | 5 | 0 | 0 |
Celkem | 200 | 59 | 64 | 67 | 0 | 10 |