56. schůze, 82. hlasování, 29. dubna 2009, 12:16
Návrh zákona o významné tržní síle a jejím zneužití
Hlasování bylo prohlášeno za zmatečné.
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 133 | Je třeba: 67
A Ano: 52 | N Ne: 52 | 0 Nepřihlášen: 54 | M Omluven: 13 | Z Zdržel se: 29 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Pavel Bohatec
- M Anna Čurdová
- 0 Richard Dolejš
- 0 Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Miroslav Jeník
- A Jan Klas
- N Zdeněk Kotouš
- N Lenka Mazuchová
- 0 Vlasta Parkanová
- A Ondřej Plašil
- 0 Aleš Rádl
- M Jan Schwippel
- N Petr Sunkovský
- 0 Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- N Ladislav Vomáčko
- 0 Miloslava Vostrá
- 0 Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- N Jan Babor
- 0 Jan Bauer
- N Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- A František Dědič
- A Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jaroslav Klein
- Z Karel Kratochvíle
- A Jan Špika
- 0 Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Vladimír Dlouhý
- N Václav Grüner
- N Jan Látka
- N Ivana Levá
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- A Zdeněk Prosek
- Z Karel Šidlo
- N Václav Šlajs
- A Vladislav Vilímec
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Vlastimil Aubrecht
- N Josef Čerňanský
- N Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- Z Jaroslav Krákora
- Z Zdeněk Maršíček
- N Marcela Mertinová
- 0 Jiří Paroubek
- 0 Jiří Polanský
- N Přemysl Rabas
- A Aleš Řebíček
- Z Josef Šenfeld
- A Vladimír Šoltys
- M Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 50 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Marek Benda
- 0 Petr Bratský
- 0 Jan Bürgermeister
- Z Martin Bursík
- N Kosta Dimitrov
- N Jiří Dolejš
- A Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- N Kateřina Jacques
- 0 Jiří Janeček
- N Gabriela Kalábková
- N Stanislav Křeček
- A František Laudát
- Z Helena Mallotová
- A Zbyněk Novotný
- 0 David Rath
- A Daniel Reisiegel
- A Daniel Rovan
- A Jana Rybínová
- M Cyril Svoboda
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- A Boris Šťastný
- 0 Lucie Talmanová
- A Mirek Topolánek
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- N Robert Dušek
- A Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- 0 Zdeněk Mach
- 0 Pavel Ploc
- A Juraj Raninec
- Z Josef Vondruška
- N Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 60 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- 0 Jiří Carbol
- Z Milada Halíková
- 0 Pavel Hrnčíř
- N Jaromír Chalupa
- A Radim Chytka
- M Věra Jakubková
- 0 Václav Klučka
- Z Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- 0 Jaroslav Krupka
- N Pavol Kubuš
- 0 Rudolf Kufa
- N Alfréd Michalík
- A Dagmar Molendová
- Z Miroslav Opálka
- N Břetislav Petr
- N Petr Rafaj
- M Martin Říman
- A Karel Sehoř
- 0 Hana Šedivá
- N Ladislav Šincl
- A Petr Wolf
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- N Robin Böhnisch
- A Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- A David Kafka
- A Jozef Kochan
- N Vladimíra Lesenská
- A Zdeněk Lhota
- Z Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Jiří Čepelka
- A Ladislav Libý
- N Ludmila Navrátilová
- A Alena Páralová
- A Daniel Petruška
- 0 Pavel Severa
- Z Václav Snopek
- N Miloslav Soušek
- N Miroslav Váňa
- N Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z Milan Bičík
- N František Bublan
- N Karel Černý
- M Vladimír Hink
- Z Zdeněk Jičínský
- A Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- A Milan Šmíd
- N Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- Z Vojtěch Adam
- 0 Libor Ambrozek
- M Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Zuzana Brzobohatá
- N Zuzana Domesová
- A Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- A Michael Hrbata
- 0 Irena Kočí
- M Ondřej Liška
- 0 Václav Mencl
- N Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- A Petr Pleva
- A František Sivera
- N Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- 0 Milan Šimonovský
- 0 Ladislav Šustr
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- N Zdenka Dopitová
- 0 Radim Fiala
- N Jiří Krátký
- A Petr Krill
- M Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- M Pavel Němec
- N Jindřich Valouch
- N Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- M Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- N František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- N Josef Smýkal
- A Pavel Svoboda
- 0 Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- A Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 4 | 5 | 10 | 2 | 2 |
Jihočeský | 13 | 4 | 2 | 5 | 2 | 0 |
Plzeňský | 11 | 3 | 5 | 2 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 4 | 3 | 4 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 9 | 5 | 7 | 3 | 1 |
Liberecký | 8 | 2 | 2 | 3 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 5 | 6 | 7 | 3 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 3 | 2 | 1 | 0 |
Pardubický | 10 | 4 | 4 | 1 | 1 | 0 |
Vysočina | 10 | 2 | 3 | 1 | 2 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 5 | 8 | 4 | 2 |
Olomoucký | 12 | 2 | 4 | 2 | 2 | 2 |
Zlínský | 12 | 5 | 3 | 2 | 1 | 1 |
Celkem | 200 | 52 | 52 | 54 | 29 | 13 |