56. schůze, 98. hlasování, 30. dubna 2009, 11:52
Novela z. o zdravotních pojišťovnách
Hlasování bylo prohlášeno za zmatečné.
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 97 | Je třeba: 49
A Ano: 1 | N Ne: 5 | 0 Nepřihlášen: 80 | M Omluven: 23 | Z Zdržel se: 91 |
Volební kraj Středočeský (N Ne: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 10M Omluven: 5)
- M Pavel Bohatec
- M Anna Čurdová
- Z Richard Dolejš
- Z Eva Dundáčková
- N Jiřina Fialová
- Z Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- M Miroslav Jeník
- 0 Jan Klas
- Z Zdeněk Kotouš
- 0 Lenka Mazuchová
- M Vlasta Parkanová
- Z Ondřej Plašil
- 0 Aleš Rádl
- M Jan Schwippel
- Z Petr Sunkovský
- 0 Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- Z Jan Vidím
- 0 Ladislav Vomáčko
- Z Miloslava Vostrá
- Z Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (0 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Jan Babor
- 0 Jan Bauer
- 0 Vlasta Bohdalová
- M Petr Braný
- M František Dědič
- 0 Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jaroslav Klein
- 0 Karel Kratochvíle
- 0 Jan Špika
- 0 Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- Z Vladimír Dlouhý
- N Václav Grüner
- Z Jan Látka
- Z Ivana Levá
- 0 Jiří Papež
- M Jiří Pospíšil
- Z Zdeněk Prosek
- Z Karel Šidlo
- Z Václav Šlajs
- Z Vladislav Vilímec
- 0 Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (0 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (0 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Čerňanský
- 0 Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- 0 Jaroslav Krákora
- Z Zdeněk Maršíček
- Z Marcela Mertinová
- M Jiří Paroubek
- Z Jiří Polanský
- Z Přemysl Rabas
- 0 Aleš Řebíček
- Z Josef Šenfeld
- Z Vladimír Šoltys
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (0 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 14M Omluven: 3)
- 0 Marek Benda
- 0 Petr Bratský
- 0 Jan Bürgermeister
- Z Martin Bursík
- Z Kosta Dimitrov
- Z Jiří Dolejš
- Z Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- Z Kateřina Jacques
- 0 Jiří Janeček
- Z Gabriela Kalábková
- 0 Stanislav Křeček
- Z František Laudát
- Z Helena Mallotová
- Z Zbyněk Novotný
- 0 David Rath
- Z Daniel Reisiegel
- Z Daniel Rovan
- Z Jana Rybínová
- M Cyril Svoboda
- 0 Miroslav Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- 0 Boris Šťastný
- M Lucie Talmanová
- M Mirek Topolánek
Volební kraj Liberecký (N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- 0 Robert Dušek
- 0 Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- 0 Zdeněk Mach
- Z Pavel Ploc
- N Juraj Raninec
- Z Josef Vondruška
- Z Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (0 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 9M Omluven: 3)
- Z Jiří Carbol
- 0 Milada Halíková
- 0 Pavel Hrnčíř
- Z Jaromír Chalupa
- Z Radim Chytka
- Z Věra Jakubková
- 0 Václav Klučka
- M Kateřina Konečná
- Z Miroslav Krajíček
- 0 Jaroslav Krupka
- Z Pavol Kubuš
- 0 Rudolf Kufa
- 0 Alfréd Michalík
- 0 Dagmar Molendová
- Z Miroslav Opálka
- Z Břetislav Petr
- 0 Petr Rafaj
- M Martin Říman
- M Karel Sehoř
- Z Hana Šedivá
- 0 Ladislav Šincl
- 0 Petr Wolf
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (0 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- Z Robin Böhnisch
- 0 Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Josef Ježek
- Z David Kafka
- 0 Jozef Kochan
- Z Vladimíra Lesenská
- Z Zdeněk Lhota
- Z Soňa Marková
- Z Hana Orgoníková
- M Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- A Jiří Čepelka
- Z Ladislav Libý
- N Ludmila Navrátilová
- Z Alena Páralová
- 0 Daniel Petruška
- 0 Pavel Severa
- Z Václav Snopek
- Z Miloslav Soušek
- 0 Miroslav Váňa
- Z Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (0 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- Z Milan Bičík
- Z František Bublan
- M Karel Černý
- M Vladimír Hink
- 0 Zdeněk Jičínský
- Z Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- Z Milan Šmíd
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (0 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 10M Omluven: 1)
- Z Vojtěch Adam
- 0 Libor Ambrozek
- M Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Zuzana Brzobohatá
- 0 Zuzana Domesová
- 0 Dana Filipi
- 0 Miroslav Grebeníček
- Z Michael Hrbata
- Z Irena Kočí
- 0 Ondřej Liška
- Z Václav Mencl
- Z Ivan Ohlídal
- 0 Jiří Petrů
- Z Petr Pleva
- 0 František Sivera
- 0 Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- 0 Milan Šimonovský
- 0 Ladislav Šustr
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (0 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- 0 Zdeněk Boháč
- 0 Alexander Černý
- Z Zdenka Dopitová
- Z Radim Fiala
- 0 Jiří Krátký
- 0 Petr Krill
- M Tomáš Kvapil
- M Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- Z Pavel Němec
- Z Jindřich Valouch
- Z Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- Z Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- M Miloš Melčák
- Z Petr Nečas
- Z František Novosad
- Z Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- 0 Pavel Svoboda
- 0 Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- Z Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 0 | 1 | 7 | 10 | 5 |
Jihočeský | 13 | 0 | 0 | 9 | 2 | 2 |
Plzeňský | 11 | 0 | 1 | 2 | 7 | 1 |
Karlovarský | 5 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 0 | 0 | 5 | 8 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 0 | 0 | 8 | 14 | 3 |
Liberecký | 8 | 0 | 1 | 4 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 0 | 0 | 11 | 9 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 0 | 4 | 6 | 1 |
Pardubický | 10 | 1 | 1 | 3 | 5 | 0 |
Vysočina | 10 | 0 | 0 | 3 | 4 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 0 | 0 | 12 | 10 | 1 |
Olomoucký | 12 | 0 | 0 | 4 | 6 | 2 |
Zlínský | 12 | 0 | 1 | 4 | 6 | 1 |
Celkem | 200 | 1 | 5 | 80 | 91 | 23 |