59. schůze, 167. hlasování, 10. června 2009, 17:30
Doh. o používání ustanovení Úml.o vzáj. pomoci v trest. věcech
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 103 | Je třeba: 52
A Ano: 69 | N Ne: 1 | 0 Nepřihlášen: 89 | M Omluven: 8 | Z Zdržel se: 33 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 10M Omluven: 2)
- A Pavel Bohatec
- 0 Anna Čurdová
- 0 Richard Dolejš
- 0 Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- A Miroslav Jeník
- 0 Jan Klas
- A Zdeněk Kotouš
- M Lenka Mazuchová
- M Vlasta Parkanová
- A Ondřej Plašil
- A Aleš Rádl
- 0 Jan Schwippel
- 0 Petr Sunkovský
- 0 Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- A Jan Vidím
- A Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
- 0 Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 5)
- 0 Jan Babor
- 0 Jan Bauer
- 0 Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- 0 František Dědič
- Z Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jaroslav Klein
- Z Karel Kratochvíle
- Z Jan Špika
- 0 Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Vladimír Dlouhý
- 0 Václav Grüner
- Z Jan Látka
- Z Ivana Levá
- 0 Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- A Zdeněk Prosek
- A Karel Šidlo
- A Václav Šlajs
- A Vladislav Vilímec
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 4)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- A Josef Čerňanský
- A Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- Z Jaroslav Krákora
- A Zdeněk Maršíček
- Z Marcela Mertinová
- 0 Jiří Paroubek
- A Jiří Polanský
- Z Přemysl Rabas
- 0 Aleš Řebíček
- A Josef Šenfeld
- M Vladimír Šoltys
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 70 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 6)
- A Marek Benda
- 0 Petr Bratský
- 0 Jan Bürgermeister
- Z Martin Bursík
- Z Kosta Dimitrov
- Z Jiří Dolejš
- A Tomáš Dub
- A Václav Exner
- A Kateřina Jacques
- A Jiří Janeček
- 0 Gabriela Kalábková
- A Stanislav Křeček
- Z František Laudát
- Z Helena Mallotová
- A Zbyněk Novotný
- 0 David Rath
- 0 Daniel Reisiegel
- Z Daniel Rovan
- 0 Jana Rybínová
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- 0 Boris Šťastný
- 0 Lucie Talmanová
- 0 Mirek Topolánek
Volební kraj Liberecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 5)
- 0 Robert Dušek
- 0 Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- 0 Zdeněk Mach
- A Pavel Ploc
- 0 Juraj Raninec
- A Josef Vondruška
- 0 Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 6)
- Z Jiří Carbol
- Z Milada Halíková
- Z Pavel Hrnčíř
- 0 Jaromír Chalupa
- A Radim Chytka
- A Věra Jakubková
- A Václav Klučka
- 0 Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- 0 Jaroslav Krupka
- 0 Pavol Kubuš
- 0 Rudolf Kufa
- Z Alfréd Michalík
- Z Dagmar Molendová
- A Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- 0 Petr Rafaj
- 0 Martin Říman
- 0 Karel Sehoř
- 0 Hana Šedivá
- Z Ladislav Šincl
- A Petr Wolf
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 6)
- 0 Robin Böhnisch
- A Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- A David Kafka
- A Jozef Kochan
- A Vladimíra Lesenská
- 0 Zdeněk Lhota
- 0 Soňa Marková
- 0 Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- A Jiří Čepelka
- 0 Ladislav Libý
- A Ludmila Navrátilová
- Z Alena Páralová
- A Daniel Petruška
- 0 Pavel Severa
- A Václav Snopek
- 0 Miloslav Soušek
- 0 Miroslav Váňa
- Z Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Milan Bičík
- 0 František Bublan
- A Karel Černý
- 0 Vladimír Hink
- A Zdeněk Jičínský
- M Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Milan Šmíd
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Vojtěch Adam
- Z Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- M Zuzana Brzobohatá
- A Zuzana Domesová
- A Dana Filipi
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Michael Hrbata
- 0 Jan Husák
- Z Irena Kočí
- 0 Ondřej Liška
- 0 Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- A Petr Pleva
- 0 František Sivera
- 0 Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- 0 Ladislav Šustr
- 0 Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 4M Omluven: 2)
- 0 Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- A Zdenka Dopitová
- 0 Radim Fiala
- 0 Jiří Krátký
- A Petr Krill
- M Tomáš Kvapil
- M Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- A Pavel Němec
- A Jindřich Valouch
- 0 Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- Z Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- 0 František Novosad
- 0 Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- Z Pavel Svoboda
- A Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- 0 Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 11 | 0 | 10 | 0 | 2 |
Jihočeský | 13 | 1 | 0 | 7 | 5 | 0 |
Plzeňský | 11 | 5 | 0 | 2 | 3 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 5 | 0 | 5 | 3 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 7 | 0 | 12 | 6 | 0 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 5 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 6 | 0 | 11 | 6 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 6 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 4 | 0 | 4 | 2 | 0 |
Vysočina | 10 | 5 | 0 | 3 | 1 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 1 | 12 | 3 | 1 |
Olomoucký | 12 | 6 | 0 | 4 | 0 | 2 |
Zlínský | 12 | 4 | 0 | 4 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 69 | 1 | 89 | 33 | 8 |