64. schůze, 201. hlasování, 5. listopadu 2009, 12:02
Návrh z. o zahrádkářské činnosti (zahrádkářský zákon)
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 109 | Je třeba: 55
A Ano: 58 | N Ne: 32 | 0 Nepřihlášen: 70 | M Omluven: 21 | Z Zdržel se: 19 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 40 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- N Pavel Bohatec
- A Anna Čurdová
- A Richard Dolejš
- M Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- Z Miroslav Jeník
- 0 Jan Klas
- A Zdeněk Kotouš
- M Lenka Mazuchová
- 0 Vlasta Parkanová
- N Ondřej Plašil
- 0 Aleš Rádl
- N Jan Schwippel
- A Petr Sunkovský
- N Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- A Ladislav Vomáčko
- Z Miloslava Vostrá
- Z Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Jan Babor
- Z Jan Bauer
- Z Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- 0 František Dědič
- 0 Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- Z Miroslav Kalousek
- N Jaroslav Klein
- 0 Karel Kratochvíle
- N Jan Špika
- M Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- N Vladimír Dlouhý
- A Václav Grüner
- A Jan Látka
- A Ivana Levá
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- N Zdeněk Prosek
- A Karel Šidlo
- A Václav Šlajs
- N Vladislav Vilímec
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 8M Omluven: 1)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- A Josef Čerňanský
- A Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- 0 Jaroslav Krákora
- A Zdeněk Maršíček
- A Marcela Mertinová
- 0 Jiří Paroubek
- 0 Jiří Polanský
- M Přemysl Rabas
- 0 Aleš Řebíček
- A Josef Šenfeld
- 0 Vladimír Šoltys
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- 0 Marek Benda
- N Petr Bratský
- Z Jan Bürgermeister
- 0 Martin Bursík
- A Kosta Dimitrov
- A Jiří Dolejš
- Z Tomáš Dub
- 0 Václav Exner
- M Monika Hašková
- M Kateřina Jacques
- 0 Jiří Janeček
- A Gabriela Kalábková
- 0 Stanislav Křeček
- A František Laudát
- Z Helena Mallotová
- 0 Zbyněk Novotný
- 0 David Rath
- M Daniel Reisiegel
- Z Daniel Rovan
- N Jana Rybínová
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Miroslav Svoboda
- A Karel Šplíchal
- 0 Boris Šťastný
- Z Lucie Talmanová
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- N Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- 0 Zdeněk Mach
- 0 Pavel Ploc
- N Juraj Raninec
- M Jitka Vojtilová
- A Josef Vondruška
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 9N Ne: 40 Nepřihlášen: 7M Omluven: 3)
- A Zdeněk Besta
- 0 Jiří Carbol
- A Milada Halíková
- N Pavel Hrnčíř
- A Jaromír Chalupa
- A Radim Chytka
- N Věra Jakubková
- 0 Václav Klučka
- A Kateřina Konečná
- N Miroslav Krajíček
- M Jaroslav Krupka
- 0 Pavol Kubuš
- M Alfréd Michalík
- M Dagmar Molendová
- 0 Libor Nowak
- A Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- N Martin Říman
- 0 Hana Šedivá
- A Ladislav Šincl
- A Ladislav Velebný
- 0 Petr Wolf
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 4M Omluven: 3)
- M Robin Böhnisch
- N Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- 0 David Kafka
- N Jozef Kochan
- M Vladimíra Lesenská
- 0 Zdeněk Lhota
- A Soňa Marková
- 0 Hana Orgoníková
- M Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- N Jiří Čepelka
- 0 Ladislav Libý
- Z Ludmila Navrátilová
- N Alena Páralová
- 0 Daniel Petruška
- 0 Pavel Severa
- A Václav Snopek
- A Miloslav Soušek
- 0 Miroslav Váňa
- A Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- Z Milan Bičík
- A František Bublan
- A Karel Černý
- N Vladimír Hink
- M Zdeněk Jičínský
- 0 Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- N Milan Šmíd
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 50 Nepřihlášen: 10M Omluven: 2)
- M Vojtěch Adam
- 0 Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Zuzana Domesová
- N Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Jan Grůza
- 0 Petr Hájek
- 0 Michael Hrbata
- N Jan Husák
- 0 Irena Kočí
- 0 Ondřej Liška
- 0 Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- M Petr Pleva
- N František Sivera
- 0 Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- N Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- A Zdenka Dopitová
- N Radim Fiala
- 0 Jiří Krátký
- Z Petr Krill
- M Tomáš Kvapil
- M Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- A Pavel Němec
- A Jindřich Valouch
- A Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- 0 Miloš Melčák
- Z Petr Nečas
- A František Novosad
- N Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- N Pavel Svoboda
- 0 Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- M Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 7 | 4 | 7 | 3 | 2 |
Jihočeský | 13 | 1 | 2 | 4 | 5 | 1 |
Plzeňský | 11 | 5 | 3 | 2 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 5 | 0 | 8 | 0 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 5 | 2 | 10 | 5 | 3 |
Liberecký | 8 | 2 | 2 | 3 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 23 | 9 | 4 | 7 | 0 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 3 | 4 | 0 | 3 |
Pardubický | 10 | 3 | 2 | 4 | 1 | 0 |
Vysočina | 10 | 3 | 2 | 3 | 1 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 5 | 10 | 0 | 2 |
Olomoucký | 12 | 5 | 1 | 2 | 2 | 2 |
Zlínský | 12 | 4 | 2 | 4 | 1 | 1 |
Celkem | 200 | 58 | 32 | 70 | 19 | 21 |