75. schůze, 32. hlasování, 9. března 2010, 17:42
Novela z. o životním a existenčním minimu
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 185 | Je třeba: 93
A Ano: 99 | N Ne: 31 | 0 Nepřihlášen: 8 | M Omluven: 7 | Z Zdržel se: 55 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 12N Ne: 1Z Zdržel se: 9M Omluven: 1)
- Z Pavel Bohatec
- A Anna Čurdová
- A Richard Dolejš
- Z Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- Z Miroslav Jeník
- Z Jan Klas
- A Zdeněk Kotouš
- A Lenka Mazuchová
- Z Vlasta Parkanová
- N Ondřej Plašil
- Z Aleš Rádl
- M Jan Schwippel
- A Petr Sunkovský
- A Petr Tluchoř
- Z Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- Z Jan Vidím
- A Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
- Z Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 4Z Zdržel se: 3)
- A Jan Babor
- Z Jan Bauer
- A Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- N František Dědič
- N Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- Z Miroslav Kalousek
- N Jaroslav Klein
- A Karel Kratochvíle
- Z Jan Špika
- N Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- N Vladimír Dlouhý
- A Václav Grüner
- A Jan Látka
- A Ivana Levá
- 0 Jiří Papež
- N Jiří Pospíšil
- M Zdeněk Prosek
- A Karel Šidlo
- A Václav Šlajs
- N Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- A Vlastimil Aubrecht
- A Josef Čerňanský
- A Petr Červenka
- Z Petr Gandalovič
- A Jaroslav Krákora
- A Zdeněk Maršíček
- A Marcela Mertinová
- A Jiří Paroubek
- N Jiří Polanský
- Z Přemysl Rabas
- 0 Aleš Řebíček
- A Josef Šenfeld
- Z Vladimír Šoltys
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 10M Omluven: 1)
- Z Marek Benda
- N Petr Bratský
- N Jan Bürgermeister
- Z Martin Bursík
- A Kosta Dimitrov
- A Jiří Dolejš
- N Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- M Monika Hašková
- Z Kateřina Jacques
- N Jiří Janeček
- A Gabriela Kalábková
- A Stanislav Křeček
- Z František Laudát
- N Helena Mallotová
- Z Zbyněk Novotný
- A David Rath
- Z Daniel Reisiegel
- 0 Daniel Rovan
- N Jana Rybínová
- Z Cyril Svoboda
- A Miroslav Svoboda
- A Karel Šplíchal
- Z Boris Šťastný
- Z Lucie Talmanová
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 2Z Zdržel se: 2)
- Z Tomáš Hasil
- Z Libor Ježek
- N Zdeněk Mach
- A Pavel Ploc
- N Juraj Raninec
- A Jitka Vojtilová
- A Josef Vondruška
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 14N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- A Zdeněk Besta
- Z Jiří Carbol
- A Milada Halíková
- A Jaromír Chalupa
- N Radim Chytka
- Z Věra Jakubková
- A Ivo Kantor
- A Václav Klučka
- A Kateřina Konečná
- Z Miroslav Krajíček
- N Jaroslav Krupka
- A Pavol Kubuš
- A Alfréd Michalík
- Z Dagmar Molendová
- N Libor Nowak
- A Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- 0 Martin Říman
- A Hana Šedivá
- A Ladislav Šincl
- A Ladislav Velebný
- Z Petr Wolf
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5Z Zdržel se: 6)
- A Robin Böhnisch
- A Jiří Hanuš
- Z Zdeňka Horníková
- Z Josef Ježek
- Z David Kafka
- Z Jozef Kochan
- A Vladimíra Lesenská
- Z Zdeněk Lhota
- A Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- Z Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- N Jiří Čepelka
- Z Ladislav Libý
- A Ludmila Navrátilová
- N Alena Páralová
- Z Daniel Petruška
- 0 Pavel Severa
- A Václav Snopek
- A Miloslav Soušek
- A Miroslav Váňa
- A Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- 0 Milan Bičík
- A František Bublan
- A Karel Černý
- N Vladimír Hink
- A Zdeněk Jičínský
- N Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- N Milan Šmíd
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- A Vojtěch Adam
- Z Libor Ambrozek
- M Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Zuzana Domesová
- Z Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- Z Jan Grůza
- A Petr Hájek
- N Michael Hrbata
- Z Jan Husák
- A Irena Kočí
- Z Ondřej Liška
- Z Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- M Petr Pleva
- Z František Sivera
- 0 Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- N Pavel Suchánek
- N David Šeich
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- A Zdenka Dopitová
- Z Radim Fiala
- A Jiří Krátký
- Z Petr Krill
- M Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- A Pavel Němec
- A Pavel Smetana
- A Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 7N Ne: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- Z Petr Nečas
- A František Novosad
- N Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- M Pavel Svoboda
- A Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- N Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 12 | 1 | 0 | 9 | 1 |
Jihočeský | 13 | 6 | 4 | 0 | 3 | 0 |
Plzeňský | 11 | 6 | 3 | 1 | 0 | 1 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 8 | 1 | 1 | 4 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 7 | 6 | 1 | 10 | 1 |
Liberecký | 8 | 4 | 2 | 0 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 14 | 3 | 1 | 5 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 0 | 6 | 0 |
Pardubický | 10 | 5 | 2 | 1 | 2 | 0 |
Vysočina | 10 | 5 | 3 | 1 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 3 | 1 | 7 | 2 |
Olomoucký | 12 | 7 | 1 | 1 | 2 | 1 |
Zlínský | 12 | 7 | 2 | 0 | 2 | 1 |
Celkem | 200 | 99 | 31 | 8 | 55 | 7 |