75. schůze, 104. hlasování, 12. března 2010, 09:32
Pořad schůze
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 153 | Je třeba: 77
A Ano: 79 | N Ne: 27 | 0 Nepřihlášen: 22 | M Omluven: 25 | Z Zdržel se: 47 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- A Pavel Bohatec
- M Anna Čurdová
- N Richard Dolejš
- 0 Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- Z Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- A Miroslav Jeník
- M Jan Klas
- 0 Zdeněk Kotouš
- 0 Lenka Mazuchová
- 0 Vlasta Parkanová
- M Ondřej Plašil
- A Aleš Rádl
- M Jan Schwippel
- N Petr Sunkovský
- A Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- A Jan Vidím
- Z Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
- 0 Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z Jan Babor
- M Jan Bauer
- N Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- A František Dědič
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- Z Vítězslav Jandák
- A Miroslav Kalousek
- A Jaroslav Klein
- M Karel Kratochvíle
- A Jan Špika
- A Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Vladimír Dlouhý
- Z Václav Grüner
- N Jan Látka
- Z Ivana Levá
- A Jiří Papež
- M Jiří Pospíšil
- A Zdeněk Prosek
- A Karel Šidlo
- Z Václav Šlajs
- A Vladislav Vilímec
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- N Josef Čerňanský
- M Petr Červenka
- A Petr Gandalovič
- 0 Jaroslav Krákora
- Z Zdeněk Maršíček
- Z Marcela Mertinová
- Z Jiří Paroubek
- A Jiří Polanský
- M Přemysl Rabas
- M Aleš Řebíček
- Z Josef Šenfeld
- A Vladimír Šoltys
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 14N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- A Marek Benda
- A Petr Bratský
- A Jan Bürgermeister
- Z Martin Bursík
- Z Kosta Dimitrov
- Z Jiří Dolejš
- A Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- M Monika Hašková
- A Kateřina Jacques
- A Jiří Janeček
- N Gabriela Kalábková
- Z Stanislav Křeček
- 0 František Laudát
- A Helena Mallotová
- A Zbyněk Novotný
- Z David Rath
- A Daniel Reisiegel
- A Daniel Rovan
- A Jana Rybínová
- A Cyril Svoboda
- Z Miroslav Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- A Boris Šťastný
- A Lucie Talmanová
Volební kraj Liberecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- A Zdeněk Mach
- M Pavel Ploc
- A Juraj Raninec
- 0 Jitka Vojtilová
- A Josef Vondruška
- Z Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 6N Ne: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- 0 Zdeněk Besta
- A Jiří Carbol
- Z Milada Halíková
- Z Jaromír Chalupa
- 0 Radim Chytka
- A Věra Jakubková
- A Ivo Kantor
- N Václav Klučka
- Z Kateřina Konečná
- M Miroslav Krajíček
- A Jaroslav Krupka
- N Pavol Kubuš
- N Alfréd Michalík
- A Dagmar Molendová
- 0 Libor Nowak
- Z Miroslav Opálka
- Z Břetislav Petr
- 0 Martin Říman
- Z Hana Šedivá
- 0 Ladislav Šincl
- Z Ladislav Velebný
- A Petr Wolf
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- N Robin Böhnisch
- A Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- 0 Josef Ježek
- M David Kafka
- M Jozef Kochan
- Z Vladimíra Lesenská
- A Zdeněk Lhota
- Z Soňa Marková
- 0 Hana Orgoníková
- M Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 6N Ne: 1Z Zdržel se: 3)
- A Jiří Čepelka
- A Ladislav Libý
- Z Ludmila Navrátilová
- A Alena Páralová
- A Daniel Petruška
- A Pavel Severa
- A Václav Snopek
- Z Miloslav Soušek
- N Miroslav Váňa
- Z Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Milan Bičík
- Z František Bublan
- N Karel Černý
- A Vladimír Hink
- M Zdeněk Jičínský
- A Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Milan Šmíd
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- Z Vojtěch Adam
- A Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- M Zuzana Domesová
- M Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- A Jan Grůza
- N Petr Hájek
- A Michael Hrbata
- A Jan Husák
- N Irena Kočí
- Z Ondřej Liška
- 0 Václav Mencl
- N Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- A Petr Pleva
- 0 František Sivera
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- A Pavel Suchánek
- A David Šeich
- N Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- A Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- Z Zdenka Dopitová
- A Radim Fiala
- Z Jiří Krátký
- A Petr Krill
- M Tomáš Kvapil
- M Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- N Pavel Němec
- N Pavel Smetana
- Z Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6N Ne: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- N František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- M Josef Smýkal
- M Pavel Svoboda
- N Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- A Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 6 | 3 | 7 | 3 | 4 |
Jihočeský | 13 | 7 | 1 | 0 | 3 | 2 |
Plzeňský | 11 | 5 | 1 | 0 | 3 | 2 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 4 | 1 | 2 | 4 | 3 |
Hlavní město Praha | 25 | 14 | 1 | 2 | 7 | 1 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 1 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 23 | 6 | 4 | 5 | 7 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 1 | 2 | 2 | 3 |
Pardubický | 10 | 6 | 1 | 0 | 3 | 0 |
Vysočina | 10 | 5 | 1 | 0 | 3 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 7 | 2 | 4 | 2 |
Olomoucký | 12 | 3 | 2 | 0 | 5 | 2 |
Zlínský | 12 | 6 | 3 | 0 | 1 | 2 |
Celkem | 200 | 79 | 27 | 22 | 47 | 25 |