75. schůze, 213. hlasování, 17. března 2010, 12:47
Vl. n. z. o vodách - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 156 | Je třeba: 79
A Ano: 53 | N Ne: 73 | 0 Nepřihlášen: 30 | M Omluven: 14 | Z Zdržel se: 30 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- Z Pavel Bohatec
- M Anna Čurdová
- Z Richard Dolejš
- A Eva Dundáčková
- N Jiřina Fialová
- N Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- A Miroslav Jeník
- A Jan Klas
- Z Zdeněk Kotouš
- Z Lenka Mazuchová
- A Vlasta Parkanová
- A Ondřej Plašil
- A Aleš Rádl
- A Jan Schwippel
- N Petr Sunkovský
- 0 Petr Tluchoř
- M Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- A Jan Vidím
- N Ladislav Vomáčko
- 0 Miloslava Vostrá
- N Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- Z Jan Babor
- 0 Jan Bauer
- Z Vlasta Bohdalová
- N Petr Braný
- N František Dědič
- A Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jaroslav Klein
- A Karel Kratochvíle
- N Jan Špika
- Z Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Vladimír Dlouhý
- N Václav Grüner
- Z Jan Látka
- N Ivana Levá
- N Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- A Zdeněk Prosek
- A Karel Šidlo
- M Václav Šlajs
- Z Vladislav Vilímec
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Vlastimil Aubrecht
- N Josef Čerňanský
- 0 Petr Červenka
- Z Petr Gandalovič
- 0 Jaroslav Krákora
- N Zdeněk Maršíček
- N Marcela Mertinová
- M Jiří Paroubek
- Z Jiří Polanský
- N Přemysl Rabas
- 0 Aleš Řebíček
- N Josef Šenfeld
- Z Vladimír Šoltys
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10N Ne: 70 Nepřihlášen: 7M Omluven: 1)
- A Marek Benda
- A Petr Bratský
- A Jan Bürgermeister
- N Martin Bursík
- 0 Kosta Dimitrov
- N Jiří Dolejš
- A Tomáš Dub
- N Václav Exner
- M Monika Hašková
- N Kateřina Jacques
- A Jiří Janeček
- 0 Gabriela Kalábková
- N Stanislav Křeček
- A František Laudát
- 0 Helena Mallotová
- 0 Zbyněk Novotný
- 0 David Rath
- A Daniel Reisiegel
- A Daniel Rovan
- A Jana Rybínová
- 0 Cyril Svoboda
- N Miroslav Svoboda
- N Karel Šplíchal
- 0 Boris Šťastný
- A Lucie Talmanová
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- 0 Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- N Zdeněk Mach
- 0 Pavel Ploc
- A Juraj Raninec
- N Jitka Vojtilová
- N Josef Vondruška
- Z Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 6N Ne: 12Z Zdržel se: 5)
- N Zdeněk Besta
- N Jiří Carbol
- N Milada Halíková
- N Jaromír Chalupa
- A Radim Chytka
- N Věra Jakubková
- Z Ivo Kantor
- N Václav Klučka
- N Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- A Jaroslav Krupka
- N Pavol Kubuš
- N Alfréd Michalík
- Z Dagmar Molendová
- A Libor Nowak
- N Miroslav Opálka
- N Břetislav Petr
- A Martin Říman
- Z Hana Šedivá
- Z Ladislav Šincl
- Z Ladislav Velebný
- A Petr Wolf
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Robin Böhnisch
- N Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- A David Kafka
- M Jozef Kochan
- Z Vladimíra Lesenská
- A Zdeněk Lhota
- 0 Soňa Marková
- M Hana Orgoníková
- A Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Jiří Čepelka
- 0 Ladislav Libý
- Z Ludmila Navrátilová
- A Alena Páralová
- N Daniel Petruška
- Z Pavel Severa
- A Václav Snopek
- Z Miloslav Soušek
- N Miroslav Váňa
- M Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- N Milan Bičík
- N František Bublan
- Z Karel Černý
- N Vladimír Hink
- Z Zdeněk Jičínský
- N Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- Z Milan Šmíd
- N Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 11Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Vojtěch Adam
- M Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Zuzana Domesová
- A Dana Filipi
- N Miroslav Grebeníček
- N Jan Grůza
- Z Petr Hájek
- A Michael Hrbata
- A Jan Husák
- N Irena Kočí
- N Ondřej Liška
- A Václav Mencl
- N Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- M Petr Pleva
- A František Sivera
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- A Pavel Suchánek
- A David Šeich
- N Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- Z Zdeněk Boháč
- N Alexander Černý
- N Zdenka Dopitová
- A Radim Fiala
- N Jiří Krátký
- 0 Petr Krill
- M Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- N Ladislav Mlčák
- N Pavel Němec
- N Pavel Smetana
- 0 Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- N Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- M Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- N František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- M Josef Smýkal
- A Pavel Svoboda
- N Zdeněk Škromach
- N Michaela Šojdrová
- A Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 8 | 5 | 3 | 5 | 2 |
Jihočeský | 13 | 3 | 3 | 3 | 4 | 0 |
Plzeňský | 11 | 3 | 4 | 0 | 2 | 2 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 5 | 3 | 3 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 10 | 7 | 7 | 0 | 1 |
Liberecký | 8 | 1 | 3 | 3 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 6 | 12 | 0 | 5 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 2 | 1 | 1 | 2 |
Pardubický | 10 | 2 | 3 | 1 | 3 | 1 |
Vysočina | 10 | 0 | 5 | 2 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 11 | 0 | 2 | 2 |
Olomoucký | 12 | 1 | 6 | 3 | 1 | 1 |
Zlínský | 12 | 3 | 6 | 1 | 0 | 2 |
Celkem | 200 | 53 | 73 | 30 | 30 | 14 |