79. schůze, 24. hlasování, 18. května 2010, 12:50
Novela z. o obecně prospěšných společnostech
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 187 | Je třeba: 94
A Ano: 39 | N Ne: 54 | 0 Nepřihlášen: 11 | M Omluven: 2 | Z Zdržel se: 94 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 12)
- A Pavel Bohatec
- Z Anna Čurdová
- N Richard Dolejš
- Z Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- Z Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- Z Miroslav Jeník
- Z Jan Klas
- Z Zdeněk Kotouš
- A Lenka Mazuchová
- N Vlasta Parkanová
- A Ondřej Plašil
- N Aleš Rádl
- Z Jan Schwippel
- Z Petr Sunkovský
- A Petr Tluchoř
- Z Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- A Jan Vidím
- N Ladislav Vomáčko
- Z Miloslava Vostrá
- Z Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 4Z Zdržel se: 8)
- N Jan Babor
- Z Jan Bauer
- A Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- N František Dědič
- Z Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- N Vítězslav Jandák
- Z Miroslav Kalousek
- N Jaroslav Klein
- Z Karel Kratochvíle
- Z Jan Špika
- Z Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- Z Vladimír Dlouhý
- N Václav Grüner
- N Jan Látka
- 0 Ivana Levá
- Z Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- Z Zdeněk Prosek
- 0 Karel Šidlo
- N Václav Šlajs
- Z Vladislav Vilímec
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 1Z Zdržel se: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8)
- Z Vlastimil Aubrecht
- N Josef Čerňanský
- Z Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- Z Jaroslav Krákora
- Z Zdeněk Maršíček
- Z Marcela Mertinová
- N Jiří Paroubek
- A Jiří Polanský
- Z Přemysl Rabas
- 0 Aleš Řebíček
- Z Josef Šenfeld
- A Vladimír Šoltys
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 9M Omluven: 1)
- Z Marek Benda
- A Petr Bratský
- A Jan Bürgermeister
- Z Martin Bursík
- Z Kosta Dimitrov
- Z Jiří Dolejš
- A Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- M Monika Hašková
- N Kateřina Jacques
- Z Jiří Janeček
- A Gabriela Kalábková
- N Stanislav Křeček
- A František Laudát
- A Helena Mallotová
- A Zbyněk Novotný
- 0 David Rath
- A Daniel Rovan
- A Jana Rybínová
- A Klára Slámová
- 0 Cyril Svoboda
- N Miroslav Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- Z Boris Šťastný
- Z Lucie Talmanová
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 2Z Zdržel se: 4)
- A Tomáš Hasil
- Z Libor Ježek
- Z Zdeněk Mach
- Z Pavel Ploc
- A Juraj Raninec
- N Jitka Vojtilová
- Z Josef Vondruška
- N Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 14)
- Z Zdeněk Besta
- N Jiří Carbol
- Z Milada Halíková
- N Jaromír Chalupa
- 0 Radim Chytka
- Z Věra Jakubková
- Z Ivo Kantor
- N Václav Klučka
- Z Kateřina Konečná
- Z Miroslav Krajíček
- Z Jaroslav Krupka
- N Pavol Kubuš
- N Alfréd Michalík
- Z Dagmar Molendová
- Z Libor Nowak
- Z Miroslav Opálka
- N Břetislav Petr
- Z Martin Říman
- Z Hana Šedivá
- N Ladislav Šincl
- N Ladislav Velebný
- Z Petr Wolf
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- N Robin Böhnisch
- Z Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- A David Kafka
- A Jozef Kochan
- N Vladimíra Lesenská
- Z Zdeněk Lhota
- Z Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 3Z Zdržel se: 3)
- A Jiří Čepelka
- A Ladislav Libý
- N Ludmila Navrátilová
- A Alena Páralová
- A Daniel Petruška
- Z Pavel Severa
- Z Václav Snopek
- N Miloslav Soušek
- N Miroslav Váňa
- Z Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 3Z Zdržel se: 5)
- Z Milan Bičík
- N František Bublan
- N Karel Černý
- A Vladimír Hink
- Z Zdeněk Jičínský
- N Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- A Milan Šmíd
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 7Z Zdržel se: 10)
- Z Vojtěch Adam
- A Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Zuzana Domesová
- Z Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- N Jan Grůza
- Z Petr Hájek
- Z Michael Hrbata
- Z Jan Husák
- N Irena Kočí
- Z Ondřej Liška
- Z Václav Mencl
- N Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- A Petr Pleva
- A František Sivera
- A Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- A Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- N Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- M Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- N Zdenka Dopitová
- A Radim Fiala
- N Jiří Krátký
- A Petr Krill
- N Yvona Kubjátová
- 0 Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- N Pavel Němec
- N Pavel Smetana
Volební kraj Zlínský (N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7)
- Z Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- Z Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- N František Novosad
- Z Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- N Josef Smýkal
- Z Pavel Svoboda
- N Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- Z Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 5 | 5 | 1 | 12 | 0 |
Jihočeský | 13 | 1 | 4 | 0 | 8 | 0 |
Plzeňský | 11 | 0 | 4 | 2 | 5 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 2 | 2 | 8 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 10 | 3 | 2 | 9 | 1 |
Liberecký | 8 | 2 | 2 | 0 | 4 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 0 | 8 | 1 | 14 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 3 | 1 | 3 | 0 |
Pardubický | 10 | 4 | 3 | 0 | 3 | 0 |
Vysočina | 10 | 2 | 3 | 0 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 7 | 0 | 10 | 0 |
Olomoucký | 12 | 2 | 5 | 1 | 3 | 1 |
Zlínský | 12 | 0 | 4 | 1 | 7 | 0 |
Celkem | 200 | 39 | 54 | 11 | 94 | 2 |