5. schůze, 152. hlasování, 24. září 2010, 13:19
Novela z. o veřejných zakázkách
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 149 | Je třeba: 75
A Ano: 87 | N Ne: 5 | 0 Nepřihlášen: 25 | M Omluven: 26 | Z Zdržel se: 57 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 8)
- A Petr Bendl
- Z Jiří Besser
- Z Richard Dolejš
- A Ivan Fuksa
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- A Miroslav Jeník
- A Luděk Jeništa
- Z Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- A Kateřina Klasnová
- A Helena Langšádlová
- A Aleš Rádl
- 0 David Rath
- A Jan Smutný
- Z Marek Šnajdr
- A Petr Tluchoř
- 0 Milan Urban
- 0 Jaroslav Vandas
- A Jan Vidím
- Z Miloslava Vostrá
- A Radim Vysloužil
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- Z Jan Babor
- Z Václav Baštýř
- 0 Jan Bauer
- A Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- N Petr Braný
- A František Dědič
- A Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- A Martin Gregora
- 0 Vítězslav Jandák
- A Viktor Paggio
- A Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z Milada Emmerová
- A Michal Janek
- M Jan Látka
- Z Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- N Karel Šidlo
- 0 Jaroslav Škárka
- M Vladislav Vilímec
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 1M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 4)
- A Jaromír Drábek
- Z Jaroslav Foldyna
- 0 Petr Gandalovič
- M Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- A Patricie Kotalíková
- Z Jaroslav Krákora
- M Jiří Paroubek
- A Ivana Řápková
- Z Josef Šenfeld
- Z Jiří Šlégr
- M Milan Šťovíček
- A Jiří Šulc
- Z Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 150 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- Z Vít Bárta
- A Pavel Bém
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- A Jaroslav Eček
- A Jan Florián
- Z Petr Hulinský
- A Tomáš Chalupa
- A Radek John
- A Jana Kaslová
- A Lenka Kohoutová
- A Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- Z Stanislav Křeček
- A Václav Kubata
- A František Laudát
- A Karolína Peake
- 0 Martin Pecina
- A Gabriela Pecková
- A Stanislav Polčák
- Z Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Boris Šťastný
- Z David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- M Jan Farský
- A Václav Horáček
- Z Marie Nedvědová
- A Vít Němeček
- 0 Pavel Ploc
- A Petr Skokan
- 0 Ivana Weberová
- Z Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- 0 Ludmila Bubeníková
- A Jana Drastichová
- A Pavel Drobil
- Z Milada Halíková
- Z Petr Jalowiczor
- A Václav Klučka
- A Kristýna Kočí
- Z Kateřina Konečná
- A Jaroslav Krupka
- A Pavol Lukša
- 0 Alfréd Michalík
- N Miroslav Opálka
- M Jiří Rusnok
- Z Adam Rykala
- A Zbyněk Stanjura
- 0 Igor Svoják
- 0 Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- M Ladislav Velebný
- A Jaroslava Wenigerová
- A Renáta Witoszová
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z Robin Böhnisch
- A Josef Cogan
- A Leoš Heger
- A Zdeňka Horníková
- M Vladimíra Lesenská
- Z Soňa Marková
- A Jiří Oliva
- 0 Hana Orgoníková
- A Jan Pajer
- A Pavel Staněk
- M Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Václav Cempírek
- A Jan Čechlovský
- A Štěpánka Fraňková
- Z Jan Chvojka
- M Radim Jirout
- A Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- Z Václav Neubauer
- M Jiří Skalický
- 0 Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- Z Pavel Antonín
- Z František Bublan
- Z Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Ladislav Jirků
- Z Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- A Josef Novotný st.
- M Aleš Roztočil
- Z Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- Z Vojtěch Adam
- A Michal Babák
- A Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Josef Dobeš
- A Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- A Jan Husák
- 0 Otto Chaloupka
- A Rom Kostřica
- A Václav Mencl
- 0 Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- A Anna Putnová
- A Jaroslava Schejbalová
- A František Sivera
- Z Roman Sklenák
- Z Ladislav Skopal
- M Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- A David Šeich
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- A Lenka Andrýsová
- Z Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- 0 Radim Fiala
- M Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- M Jiří Krátký
- A Dagmar Navrátilová
- Z Josef Nekl
- A Bořivoj Šarapatka
- Z Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Petr Gazdík
- A Alena Hanáková
- Z Vladimír Koníček
- Z Petr Nečas
- 0 František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- Z Antonín Seďa
- M Josef Smýkal
- 0 Pavel Svoboda
- M Zdeněk Škromach
- A Tomáš Úlehla
- A Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 12 | 0 | 4 | 8 | 0 |
Jihočeský | 13 | 6 | 2 | 2 | 3 | 0 |
Plzeňský | 11 | 4 | 1 | 1 | 3 | 2 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 |
Ústecký | 14 | 4 | 0 | 1 | 5 | 4 |
Hlavní město Praha | 25 | 15 | 0 | 2 | 7 | 1 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 2 | 2 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 9 | 1 | 5 | 5 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 0 | 1 | 2 | 2 |
Pardubický | 10 | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 |
Vysočina | 10 | 3 | 0 | 0 | 5 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 11 | 0 | 3 | 7 | 2 |
Olomoucký | 12 | 3 | 0 | 1 | 4 | 4 |
Zlínský | 12 | 5 | 0 | 2 | 3 | 2 |
Celkem | 200 | 87 | 5 | 25 | 57 | 26 |