7. schůze, 133. hlasování, 9. listopadu 2010, 15:20
Novela z. o podpoře využívání obnovitelných zdrojů
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 163 | Je třeba: 82
A Ano: 47 | N Ne: 14 | 0 Nepřihlášen: 14 | M Omluven: 23 | Z Zdržel se: 102 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 13M Omluven: 2)
- Z Petr Bendl
- 0 Jiří Besser
- Z Richard Dolejš
- Z Ivan Fuksa
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- Z Miroslav Jeník
- Z Luděk Jeništa
- Z Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- N Kateřina Klasnová
- Z Helena Langšádlová
- Z Aleš Rádl
- Z David Rath
- M Jan Smutný
- N Marek Šnajdr
- Z Petr Tluchoř
- A Milan Urban
- M Jaroslav Vandas
- Z Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- Z Radim Vysloužil
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- A Jan Babor
- Z Václav Baštýř
- M Jan Bauer
- Z Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- 0 František Dědič
- Z Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- Z Martin Gregora
- A Vítězslav Jandák
- Z Viktor Paggio
- Z Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- 0 Milada Emmerová
- Z Michal Janek
- A Jan Látka
- A Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- N Jaroslav Škárka
- Z Vladislav Vilímec
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2Z Zdržel se: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- Z Jaromír Drábek
- A Jaroslav Foldyna
- Z Petr Gandalovič
- A Gabriela Hubáčková
- Z David Kádner
- Z Patricie Kotalíková
- 0 Jaroslav Krákora
- Z Jiří Paroubek
- 0 Ivana Řápková
- A Josef Šenfeld
- A Jiří Šlégr
- N Milan Šťovíček
- N Jiří Šulc
- A Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 13M Omluven: 3)
- Z Vít Bárta
- Z Pavel Bém
- Z Marek Benda
- Z Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- N Jaroslav Eček
- Z Jan Florián
- A Petr Hulinský
- M Tomáš Chalupa
- 0 Radek John
- M Jana Kaslová
- Z Lenka Kohoutová
- M Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- A Stanislav Křeček
- Z Václav Kubata
- N František Laudát
- Z Karolína Peake
- A Martin Pecina
- Z Gabriela Pecková
- Z Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- Z Boris Šťastný
- Z David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Jan Farský
- M Václav Horáček
- A Marie Nedvědová
- Z Vít Němeček
- Z Pavel Ploc
- Z Petr Skokan
- Z Ivana Weberová
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 9M Omluven: 4)
- N Ludmila Bubeníková
- Z Jana Drastichová
- Z Pavel Drobil
- M Milada Halíková
- M Petr Jalowiczor
- A Václav Klučka
- N Kristýna Kočí
- A Kateřina Konečná
- N Jaroslav Krupka
- Z Pavol Lukša
- A Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- Z Jiří Rusnok
- M Adam Rykala
- Z Zbyněk Stanjura
- Z Igor Svoják
- 0 Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- Z Jaroslava Wenigerová
- Z Renáta Witoszová
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7)
- Z Robin Böhnisch
- Z Josef Cogan
- Z Leoš Heger
- Z Zdeňka Horníková
- Z Vladimíra Lesenská
- A Soňa Marková
- N Jiří Oliva
- 0 Hana Orgoníková
- Z Jan Pajer
- Z Pavel Staněk
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Václav Cempírek
- Z Jan Čechlovský
- 0 Štěpánka Fraňková
- A Jan Chvojka
- M Radim Jirout
- Z Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- A Václav Neubauer
- Z Jiří Skalický
- A Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- M Pavel Antonín
- A František Bublan
- A Karel Černý
- M Jana Fischerová
- Z Ladislav Jirků
- A Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- M Josef Novotný st.
- M Aleš Roztočil
- M Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 16M Omluven: 3)
- M Vojtěch Adam
- Z Michal Babák
- Z Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Josef Dobeš
- Z Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- Z Michal Hašek
- Z Jan Husák
- Z Otto Chaloupka
- Z Rom Kostřica
- Z Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- Z Jiří Petrů
- M Anna Putnová
- Z Jaroslava Schejbalová
- Z František Sivera
- 0 Roman Sklenák
- Z Ladislav Skopal
- M Bohuslav Sobotka
- Z Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- Z Lenka Andrýsová
- Z Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- Z Radim Fiala
- Z Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- A Jiří Krátký
- Z Dagmar Navrátilová
- A Josef Nekl
- Z Bořivoj Šarapatka
- A Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 1Z Zdržel se: 8M Omluven: 2)
- Z Petr Gazdík
- Z Alena Hanáková
- Z Vladimír Koníček
- Z Petr Nečas
- M František Novosad
- Z Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- M Josef Smýkal
- Z Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Svoboda
- Z Tomáš Úlehla
- N Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 5 | 2 | 2 | 13 | 2 |
Jihočeský | 13 | 5 | 0 | 1 | 6 | 1 |
Plzeňský | 11 | 3 | 1 | 2 | 5 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 |
Ústecký | 14 | 5 | 2 | 2 | 5 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 5 | 2 | 2 | 13 | 3 |
Liberecký | 8 | 2 | 0 | 0 | 5 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 4 | 3 | 2 | 9 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 2 | 1 | 7 | 0 |
Pardubický | 10 | 4 | 0 | 1 | 4 | 1 |
Vysočina | 10 | 3 | 0 | 0 | 2 | 5 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 0 | 1 | 16 | 3 |
Olomoucký | 12 | 4 | 1 | 0 | 6 | 1 |
Zlínský | 12 | 1 | 1 | 0 | 8 | 2 |
Celkem | 200 | 47 | 14 | 14 | 102 | 23 |