16. schůze, 207. hlasování, 10. května 2011, 14:19
Novela z. o výkonu ústavní výchovy
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 155 | Je třeba: 78
A Ano: 128 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 23 | M Omluven: 22 | Z Zdržel se: 27 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Petr Bendl
- 0 Jiří Besser
- A Richard Dolejš
- Z Ivan Fuksa
- A Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- A Miroslav Jeník
- A Luděk Jeništa
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Kateřina Klasnová
- A Helena Langšádlová
- 0 Aleš Rádl
- M David Rath
- A Jan Smutný
- Z Marek Šnajdr
- A Petr Tluchoř
- 0 Milan Urban
- A Jaroslav Vandas
- A Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- A Radim Vysloužil
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- A Jan Babor
- A Václav Baštýř
- 0 Jan Bauer
- A Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- Z František Dědič
- 0 Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- A Martin Gregora
- Z Vítězslav Jandák
- A Viktor Paggio
- A Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 8Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Milada Emmerová
- A Michal Janek
- A Jan Látka
- Z Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- M Karel Šidlo
- A Jaroslav Škárka
- A Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2M Omluven: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- Z Jaromír Drábek
- Z Jaroslav Foldyna
- A Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- A Patricie Kotalíková
- Z Jaroslav Krákora
- A Jan Kubata
- A Jiří Paroubek
- Z Ivana Řápková
- A Josef Šenfeld
- Z Jiří Šlégr
- A Milan Šťovíček
- A Jiří Šulc
- A Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 130 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- Z Vít Bárta
- 0 Pavel Bém
- Z Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- A Jaroslav Eček
- Z Jan Florián
- A Petr Hulinský
- M Tomáš Chalupa
- A Radek John
- A Jana Kaslová
- A Lenka Kohoutová
- 0 Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- Z Stanislav Křeček
- A Václav Kubata
- A František Laudát
- A Karolína Peake
- M Gabriela Pecková
- A Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- Z Karel Schwarzenberg
- A Miroslav Svoboda
- 0 Boris Šťastný
- 0 David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1)
- A Jan Farský
- A Václav Horáček
- A Marie Nedvědová
- 0 Vít Němeček
- A Pavel Ploc
- A Petr Skokan
- A Ivana Weberová
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A Ludmila Bubeníková
- A Jana Drastichová
- 0 Pavel Drobil
- A Milada Halíková
- M Petr Jalowiczor
- M Václav Klučka
- A Kristýna Kočí
- 0 Kateřina Konečná
- A Jaroslav Krupka
- A Pavol Lukša
- Z Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- A Jiří Rusnok
- M Adam Rykala
- A Zbyněk Stanjura
- A Igor Svoják
- M Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- 0 Jaroslava Wenigerová
- A Renáta Witoszová
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 10M Omluven: 1)
- A Robin Böhnisch
- A Josef Cogan
- A Leoš Heger
- M Zdeňka Horníková
- A Vladimíra Lesenská
- A Soňa Marková
- A Jiří Oliva
- A Hana Orgoníková
- A Jan Pajer
- A Pavel Staněk
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Václav Cempírek
- A Jan Čechlovský
- A Jan Chvojka
- Z Radim Jirout
- A Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- A Václav Neubauer
- A Miroslav Petráň
- M Jiří Skalický
- Z Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Pavel Antonín
- M František Bublan
- A Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Ladislav Jirků
- A Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Josef Novotný st.
- Z Aleš Roztočil
- M Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- M Vojtěch Adam
- 0 Michal Babák
- A Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Josef Dobeš
- A Dana Filipi
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Michal Hašek
- A Jan Husák
- A Otto Chaloupka
- 0 Rom Kostřica
- Z Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- M Anna Putnová
- A Jaroslava Schejbalová
- A František Sivera
- A Roman Sklenák
- M Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 11Z Zdržel se: 1)
- A Lenka Andrýsová
- A Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- Z Radim Fiala
- A Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- A Jiří Krátký
- A Dagmar Navrátilová
- A Josef Nekl
- A Bořivoj Šarapatka
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 8Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z Petr Gazdík
- A Alena Hanáková
- A Vladimír Koníček
- Z Petr Nečas
- A František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- M Miroslava Strnadlová
- A Pavel Svoboda
- A Tomáš Úlehla
- M Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 14 | 0 | 5 | 3 | 2 |
Jihočeský | 13 | 7 | 0 | 2 | 4 | 0 |
Plzeňský | 11 | 8 | 0 | 0 | 2 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Ústecký | 14 | 8 | 0 | 1 | 5 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 13 | 0 | 5 | 5 | 2 |
Liberecký | 8 | 7 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 13 | 0 | 4 | 1 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 10 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Pardubický | 10 | 6 | 0 | 0 | 2 | 2 |
Vysočina | 10 | 7 | 0 | 0 | 1 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 14 | 0 | 5 | 1 | 3 |
Olomoucký | 12 | 11 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 8 | 0 | 0 | 2 | 2 |
Celkem | 200 | 128 | 0 | 23 | 27 | 22 |