19. schůze, 81. hlasování, 10. června 2011, 13:52
Novela z. o rozpočtovém určení daní
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 120 | Je třeba: 61
A Ano: 76 | N Ne: 38 | 0 Nepřihlášen: 58 | M Omluven: 22 | Z Zdržel se: 6 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- Z Petr Bendl
- 0 Jiří Besser
- N Richard Dolejš
- A Ivan Fuksa
- N Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- M Stanislav Huml
- A Miroslav Jeník
- A Luděk Jeništa
- 0 Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- A Kateřina Klasnová
- A Helena Langšádlová
- A Aleš Rádl
- 0 David Rath
- A Jan Smutný
- A Marek Šnajdr
- 0 Petr Tluchoř
- 0 Milan Urban
- N Jaroslav Vandas
- A Jan Vidím
- M Miloslava Vostrá
- A Radim Vysloužil
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Jan Babor
- Z Václav Baštýř
- Z Jan Bauer
- A Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- N Petr Braný
- Z František Dědič
- 0 Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- M Martin Gregora
- 0 Vítězslav Jandák
- A Viktor Paggio
- A Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- M Milada Emmerová
- A Michal Janek
- N Jan Látka
- 0 Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- N Karel Šidlo
- M Jaroslav Škárka
- A Vladislav Vilímec
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Jaromír Drábek
- 0 Jaroslav Foldyna
- 0 Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- A Patricie Kotalíková
- 0 Jaroslav Krákora
- A Jan Kubata
- N Jiří Paroubek
- A Ivana Řápková
- N Josef Šenfeld
- 0 Jiří Šlégr
- M Milan Šťovíček
- Z Jiří Šulc
- N Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 13N Ne: 20 Nepřihlášen: 9M Omluven: 1)
- 0 Vít Bárta
- 0 Pavel Bém
- A Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- N Jiří Dolejš
- A Jaroslav Eček
- A Jan Florián
- 0 Petr Hulinský
- A Tomáš Chalupa
- A Radek John
- A Jana Kaslová
- A Lenka Kohoutová
- 0 Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- 0 Stanislav Křeček
- A Václav Kubata
- A František Laudát
- A Karolína Peake
- A Gabriela Pecková
- A Stanislav Polčák
- N Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Miroslav Svoboda
- A Boris Šťastný
- M David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- M Jan Farský
- A Václav Horáček
- N Marie Nedvědová
- A Vít Němeček
- 0 Pavel Ploc
- A Petr Skokan
- 0 Ivana Weberová
- N Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 30 Nepřihlášen: 5M Omluven: 6)
- A Ludmila Bubeníková
- A Jana Drastichová
- 0 Pavel Drobil
- N Milada Halíková
- M Petr Jalowiczor
- A Václav Klučka
- 0 Kristýna Kočí
- M Kateřina Konečná
- M Jaroslav Krupka
- A Pavol Lukša
- 0 Alfréd Michalík
- N Miroslav Opálka
- A Jiří Rusnok
- M Adam Rykala
- A Zbyněk Stanjura
- M Igor Svoják
- M Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- 0 Ladislav Velebný
- A Jaroslava Wenigerová
- A Renáta Witoszová
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 5M Omluven: 1)
- 0 Robin Böhnisch
- A Josef Cogan
- 0 Leoš Heger
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Vladimíra Lesenská
- N Soňa Marková
- A Jiří Oliva
- 0 Hana Orgoníková
- A Jan Pajer
- M Pavel Staněk
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- A Václav Cempírek
- A Jan Čechlovský
- N Jan Chvojka
- M Radim Jirout
- A Jaroslav Martinů
- N Květa Matušovská
- N Václav Neubauer
- A Miroslav Petráň
- 0 Jiří Skalický
- 0 Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 2)
- 0 Pavel Antonín
- N František Bublan
- 0 Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Ladislav Jirků
- N Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- N Josef Novotný st.
- A Aleš Roztočil
- N Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 13M Omluven: 1)
- M Vojtěch Adam
- A Michal Babák
- 0 Walter Bartoš
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Dobeš
- A Dana Filipi
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Michal Hašek
- A Jan Husák
- A Otto Chaloupka
- 0 Rom Kostřica
- A Václav Mencl
- 0 Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- A Anna Putnová
- 0 Jaroslava Schejbalová
- 0 František Sivera
- N Roman Sklenák
- N Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- 0 Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 4M Omluven: 1)
- A Lenka Andrýsová
- A Zdeněk Boháč
- 0 Alexander Černý
- A Radim Fiala
- N Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- 0 Jiří Krátký
- A Dagmar Navrátilová
- 0 Josef Nekl
- A Bořivoj Šarapatka
- M Roman Váňa
- 0 Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Petr Gazdík
- A Alena Hanáková
- N Vladimír Koníček
- 0 Petr Nečas
- N František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- M Josef Smýkal
- N Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Svoboda
- A Tomáš Úlehla
- A Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 10 | 5 | 5 | 1 | 3 |
Jihočeský | 13 | 3 | 3 | 3 | 3 | 1 |
Plzeňský | 11 | 4 | 3 | 2 | 0 | 2 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 |
Ústecký | 14 | 5 | 3 | 4 | 1 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 13 | 2 | 9 | 0 | 1 |
Liberecký | 8 | 3 | 2 | 2 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 8 | 3 | 5 | 0 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 1 | 5 | 0 | 1 |
Pardubický | 10 | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 |
Vysočina | 10 | 4 | 4 | 2 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 3 | 13 | 0 | 1 |
Olomoucký | 12 | 6 | 1 | 4 | 0 | 1 |
Zlínský | 12 | 5 | 4 | 1 | 1 | 1 |
Celkem | 200 | 76 | 38 | 58 | 6 | 22 |