23. schůze, 134. hlasování, 23. září 2011, 13:47
Novela z. o pomoci v hmotné nouzi
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 152 | Je třeba: 77
A Ano: 87 | N Ne: 61 | 0 Nepřihlášen: 21 | M Omluven: 27 | Z Zdržel se: 4 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 90 Nepřihlášen: 3M Omluven: 2)
- A Petr Bendl
- A Jiří Besser
- N Richard Dolejš
- A Ivan Fuksa
- N Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- A Miroslav Jeník
- A Luděk Jeništa
- M Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- A Kateřina Klasnová
- 0 Helena Langšádlová
- A Aleš Rádl
- N David Rath
- A Jan Smutný
- 0 Marek Šnajdr
- A Petr Tluchoř
- 0 Milan Urban
- N Jaroslav Vandas
- A Jan Vidím
- N Miloslava Vostrá
- M Radim Vysloužil
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- Z Jan Babor
- A Václav Baštýř
- M Jan Bauer
- A Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- N Petr Braný
- A František Dědič
- A Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- M Martin Gregora
- 0 Vítězslav Jandák
- A Viktor Paggio
- A Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Milada Emmerová
- A Michal Janek
- N Jan Látka
- N Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- M Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- N Karel Šidlo
- M Jaroslav Škárka
- A Vladislav Vilímec
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Jaromír Drábek
- M Jaroslav Foldyna
- N Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- A Patricie Kotalíková
- N Jaroslav Krákora
- 0 Jan Kubata
- 0 Jiří Paroubek
- A Ivana Řápková
- N Josef Šenfeld
- Z Jiří Šlégr
- M Milan Šťovíček
- A Jiří Šulc
- 0 Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 12N Ne: 50 Nepřihlášen: 3M Omluven: 5)
- 0 Vít Bárta
- M Pavel Bém
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- N Jiří Dolejš
- A Jaroslav Eček
- M Jan Florián
- N Petr Hulinský
- M Tomáš Chalupa
- A Radek John
- A Jana Kaslová
- A Lenka Kohoutová
- 0 Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- N Stanislav Křeček
- A Václav Kubata
- A František Laudát
- M Karolína Peake
- A Gabriela Pecková
- A Stanislav Polčák
- N Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- N Miroslav Svoboda
- 0 Boris Šťastný
- A David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 5N Ne: 3)
- A Jan Farský
- A Václav Horáček
- N Marie Nedvědová
- A Vít Němeček
- N Pavel Ploc
- A Petr Skokan
- A Ivana Weberová
- N Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A Ludmila Bubeníková
- A Jana Drastichová
- 0 Pavel Drobil
- N Milada Halíková
- M Petr Jalowiczor
- M Václav Klučka
- Z Kristýna Kočí
- N Kateřina Konečná
- A Jaroslav Krupka
- A Pavol Lukša
- 0 Alfréd Michalík
- M Miroslav Opálka
- A Jiří Rusnok
- 0 Adam Rykala
- A Zbyněk Stanjura
- M Igor Svoják
- N Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- A Jaroslava Wenigerová
- A Renáta Witoszová
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- M Robin Böhnisch
- A Josef Cogan
- A Leoš Heger
- 0 Zdeňka Horníková
- N Vladimíra Lesenská
- N Soňa Marková
- A Jiří Oliva
- N Hana Orgoníková
- A Jan Pajer
- A Pavel Staněk
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 1)
- A Václav Cempírek
- A Jan Čechlovský
- N Jan Chvojka
- A Radim Jirout
- A Jaroslav Martinů
- N Květa Matušovská
- 0 Václav Neubauer
- A Miroslav Petráň
- A Jiří Skalický
- N Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 1)
- N Pavel Antonín
- N František Bublan
- N Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Ladislav Jirků
- N Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Josef Novotný st.
- 0 Aleš Roztočil
- N Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 60 Nepřihlášen: 2M Omluven: 6)
- M Vojtěch Adam
- M Michal Babák
- A Walter Bartoš
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- M Josef Dobeš
- A Dana Filipi
- N Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- A Jan Husák
- A Otto Chaloupka
- M Rom Kostřica
- A Václav Mencl
- N Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- 0 Anna Putnová
- A Jaroslava Schejbalová
- A František Sivera
- N Roman Sklenák
- 0 Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- A Pavel Suchánek
- A David Šeich
- N Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- A Lenka Andrýsová
- A Zdeněk Boháč
- N Alexander Černý
- A Radim Fiala
- N Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- N Jiří Krátký
- A Dagmar Navrátilová
- N Josef Nekl
- A Bořivoj Šarapatka
- M Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- A Petr Gazdík
- A Alena Hanáková
- N Vladimír Koníček
- 0 Petr Nečas
- N František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- M Antonín Seďa
- M Josef Smýkal
- N Miroslava Strnadlová
- 0 Pavel Svoboda
- A Tomáš Úlehla
- A Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 10 | 9 | 3 | 0 | 2 |
Jihočeský | 13 | 6 | 3 | 1 | 1 | 2 |
Plzeňský | 11 | 3 | 5 | 0 | 1 | 2 |
Karlovarský | 5 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 5 | 3 | 3 | 1 | 2 |
Hlavní město Praha | 25 | 12 | 5 | 3 | 0 | 5 |
Liberecký | 8 | 5 | 3 | 0 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 8 | 6 | 3 | 1 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 3 | 1 | 0 | 1 |
Pardubický | 10 | 6 | 3 | 1 | 0 | 0 |
Vysočina | 10 | 4 | 5 | 1 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 6 | 2 | 0 | 6 |
Olomoucký | 12 | 5 | 5 | 1 | 0 | 1 |
Zlínský | 12 | 5 | 3 | 2 | 0 | 2 |
Celkem | 200 | 87 | 61 | 21 | 4 | 27 |