36. schůze, 23. hlasování, 13. března 2012, 17:42
Novela z. o poskytování dávek osobám se zdrav. postižením
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 139 | Je třeba: 70
A Ano: 68 | N Ne: 41 | 0 Nepřihlášen: 51 | M Omluven: 10 | Z Zdržel se: 30 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 40 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- N Petr Bendl
- M Jiří Besser
- 0 Richard Dolejš
- N Ivan Fuksa
- A Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- Z Miroslav Jeník
- Z Luděk Jeništa
- M Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- 0 Kateřina Klasnová
- 0 Helena Langšádlová
- N Aleš Rádl
- 0 David Rath
- Z Jan Smutný
- N Marek Šnajdr
- 0 Petr Tluchoř
- A Milan Urban
- A Jaroslav Vandas
- Z Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- 0 Radim Vysloužil
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Jan Babor
- 0 Václav Baštýř
- 0 Jan Bauer
- Z Zdeněk Bezecný
- M Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- 0 František Dědič
- 0 Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- N Martin Gregora
- A Vítězslav Jandák
- N Viktor Paggio
- Z Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Milada Emmerová
- N Michal Janek
- A Jan Látka
- A Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- A Jaroslav Škárka
- N Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Jaromír Drábek
- A Jaroslav Foldyna
- A Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- 0 Patricie Kotalíková
- 0 Jaroslav Krákora
- N Jan Kubata
- A Jiří Paroubek
- Z Ivana Řápková
- A Josef Šenfeld
- A Jiří Šlégr
- M Milan Šťovíček
- Z Jiří Šulc
- A Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- 0 Vít Bárta
- 0 Pavel Bém
- Z Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- N Jaroslav Eček
- 0 Jan Florián
- A Petr Hulinský
- 0 Tomáš Chalupa
- 0 Radek John
- Z Jana Kaslová
- N Lenka Kohoutová
- Z Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- A Stanislav Křeček
- Z Václav Kubata
- Z František Laudát
- 0 Karolína Peake
- N Gabriela Pecková
- N Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Miroslav Svoboda
- M Boris Šťastný
- 0 David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 2)
- 0 Jan Farský
- N Václav Horáček
- A Marie Nedvědová
- N Vít Němeček
- A Pavel Ploc
- N Petr Skokan
- N Ivana Weberová
- 0 Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 10N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- N Ludmila Bubeníková
- N Jana Drastichová
- 0 Pavel Drobil
- A Milada Halíková
- A Václav Klučka
- A Kristýna Kočí
- A Kateřina Konečná
- Z Jaroslav Krupka
- N Pavol Lukša
- A Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- N Jiří Rusnok
- A Adam Rykala
- N Zbyněk Stanjura
- N Igor Svoják
- 0 Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- 0 Ladislav Velebný
- Z Jaroslava Wenigerová
- Z Renáta Witoszová
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Robin Böhnisch
- N Josef Cogan
- M Leoš Heger
- N Zdeňka Horníková
- A Vladimíra Lesenská
- A Soňa Marková
- Z Jiří Oliva
- A Hana Orgoníková
- 0 Jan Pajer
- 0 Pavel Staněk
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- N Václav Cempírek
- N Jan Čechlovský
- A Jan Chvojka
- 0 Radim Jirout
- N Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- 0 Václav Neubauer
- Z Miroslav Petráň
- Z Jiří Skalický
- 0 Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 4M Omluven: 1)
- 0 Pavel Antonín
- A František Bublan
- A Karel Černý
- N Jana Fischerová
- N Ladislav Jirků
- A Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- 0 Josef Novotný st.
- M Aleš Roztočil
- 0 Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- A Vojtěch Adam
- 0 Michal Babák
- N Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Dobeš
- 0 Dana Filipi
- M Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- Z Jan Husák
- Z Otto Chaloupka
- 0 Rom Kostřica
- Z Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- Z Anna Putnová
- 0 Jaroslava Schejbalová
- Z František Sivera
- A Roman Sklenák
- M Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- N Pavel Suchánek
- N David Šeich
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- N Lenka Andrýsová
- Z Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- N Radim Fiala
- 0 Pavel Holík
- Z Jitka Chalánková
- 0 Jiří Krátký
- N Dagmar Navrátilová
- A Josef Nekl
- N Bořivoj Šarapatka
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 3)
- 0 Petr Gazdík
- N Alena Hanáková
- A Vladimír Koníček
- 0 Petr Nečas
- A František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Miroslava Strnadlová
- N Pavel Svoboda
- A Tomáš Úlehla
- 0 Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 8 | 4 | 6 | 4 | 2 |
Jihočeský | 13 | 2 | 2 | 6 | 2 | 1 |
Plzeňský | 11 | 6 | 2 | 1 | 2 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 6 | 1 | 3 | 3 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 5 | 4 | 10 | 5 | 1 |
Liberecký | 8 | 2 | 4 | 2 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 10 | 6 | 3 | 3 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 3 | 2 | 1 | 1 |
Pardubický | 10 | 2 | 3 | 3 | 2 | 0 |
Vysočina | 10 | 3 | 2 | 4 | 0 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 3 | 5 | 5 | 3 |
Olomoucký | 12 | 4 | 4 | 2 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 7 | 2 | 3 | 0 | 0 |
Celkem | 200 | 68 | 41 | 51 | 30 | 10 |