41. schůze, 38. hlasování, 11. července 2012, 10:11
Novela z. o spotřebních daních - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 177 | Je třeba: 89
A Ano: 83 | N Ne: 42 | 0 Nepřihlášen: 12 | M Omluven: 11 | Z Zdržel se: 52 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- N Petr Bendl
- M Jiří Besser
- A Richard Dolejš
- Z Ivan Fuksa
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- Z Miroslav Jeník
- Z Luděk Jeništa
- Z Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- N Kateřina Klasnová
- N Helena Langšádlová
- Z Aleš Rádl
- 0 David Rath
- N Jan Smutný
- N Marek Šnajdr
- Z Petr Tluchoř
- A Milan Urban
- A Jaroslav Vandas
- N Jan Vidím
- Z Miloslava Vostrá
- A Radim Vysloužil
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- 0 Jan Babor
- Z Václav Baštýř
- A Jan Bauer
- N Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- A František Dědič
- 0 Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- Z Martin Gregora
- N Vítězslav Jandák
- N Viktor Paggio
- Z Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- Z Milada Emmerová
- Z Michal Janek
- A Jan Látka
- A Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- 0 Jaroslav Škárka
- Z Vladislav Vilímec
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- Z Jaromír Drábek
- A Jaroslav Foldyna
- A Gabriela Hubáčková
- N David Kádner
- N Patricie Kotalíková
- A Jaroslav Krákora
- 0 Jan Kubata
- A Jiří Paroubek
- Z Ivana Řápková
- A Josef Šenfeld
- A Jiří Šlégr
- A Milan Šťovíček
- Z Jiří Šulc
- Z Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 8M Omluven: 3)
- 0 Vít Bárta
- M Pavel Bém
- N Marek Benda
- Z Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- N Jaroslav Eček
- M Jan Florián
- A Petr Hulinský
- Z Tomáš Chalupa
- A Radek John
- Z Jana Kaslová
- 0 Lenka Kohoutová
- A Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- Z Stanislav Křeček
- Z Václav Kubata
- Z František Laudát
- N Karolína Peake
- Z Gabriela Pecková
- N Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Miroslav Svoboda
- Z Boris Šťastný
- N David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 2Z Zdržel se: 3)
- Z Jan Farský
- Z Václav Horáček
- A Marie Nedvědová
- N Vít Němeček
- A Pavel Ploc
- N Petr Skokan
- Z Ivana Weberová
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 5Z Zdržel se: 7M Omluven: 3)
- Z Ludmila Bubeníková
- N Jana Drastichová
- A Pavel Drobil
- A Milada Halíková
- M Václav Klučka
- Z Kristýna Kočí
- A Kateřina Konečná
- Z Jaroslav Krupka
- M Pavol Lukša
- M Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- Z Břetislav Petr
- Z Jiří Rusnok
- Z Adam Rykala
- A Zbyněk Stanjura
- N Igor Svoják
- N Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- N Jaroslava Wenigerová
- N Renáta Witoszová
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Robin Böhnisch
- N Josef Cogan
- N Leoš Heger
- 0 Zdeňka Horníková
- A Vladimíra Lesenská
- A Soňa Marková
- N Jiří Oliva
- A Hana Orgoníková
- Z Jan Pajer
- M Pavel Staněk
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 3Z Zdržel se: 2)
- N Václav Cempírek
- N Jan Čechlovský
- Z Jan Chvojka
- A Radim Jirout
- N Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- A Václav Neubauer
- A Miroslav Petráň
- Z Jiří Skalický
- A Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Pavel Antonín
- Z František Bublan
- A Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Ladislav Jirků
- A Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- M Josef Novotný st.
- Z Aleš Roztočil
- A Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 13N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- A Vojtěch Adam
- A Michal Babák
- Z Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Josef Dobeš
- A Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- A Michal Hašek
- Z Jan Husák
- A Otto Chaloupka
- N Rom Kostřica
- 0 Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- M Anna Putnová
- N Jaroslava Schejbalová
- Z František Sivera
- A Roman Sklenák
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- Z Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 9N Ne: 2Z Zdržel se: 1)
- A Lenka Andrýsová
- N Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- A Radim Fiala
- A Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- Z Jiří Krátký
- A Dagmar Navrátilová
- A Josef Nekl
- N Bořivoj Šarapatka
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 8N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Petr Gazdík
- N Alena Hanáková
- A Vladimír Koníček
- Z Petr Nečas
- A František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- M Josef Smýkal
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Svoboda
- A Tomáš Úlehla
- A Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 7 | 7 | 2 | 7 | 1 |
Jihočeský | 13 | 4 | 4 | 2 | 3 | 0 |
Plzeňský | 11 | 4 | 0 | 1 | 6 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 7 | 2 | 1 | 4 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 5 | 6 | 3 | 8 | 3 |
Liberecký | 8 | 3 | 2 | 0 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 7 | 5 | 0 | 7 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 4 | 1 | 1 | 1 |
Pardubický | 10 | 5 | 3 | 0 | 2 | 0 |
Vysočina | 10 | 7 | 0 | 0 | 2 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 13 | 3 | 1 | 5 | 1 |
Olomoucký | 12 | 9 | 2 | 0 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 8 | 2 | 0 | 1 | 1 |
Celkem | 200 | 83 | 42 | 12 | 52 | 11 |